Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Červená Voda-Šanov
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
2.40 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2148072 70 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 70 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
PHK0954 Ondrušová Leona OK 99 Hradec Králové C 2148056 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 70 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 70 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 70 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 70 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 70 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 70 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 70 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 70 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 9478 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 70 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 70 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 70 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 70 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 70 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 70 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 70 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 361976 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 70 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 70 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 70 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 70 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
UOL0851 Šestáková Tereza SOB Olomouc C 2133902 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 0 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 0 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 681880 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 70 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 70 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 70 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 70 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 70 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 70 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 70 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 70 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 70 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 70 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory B 2049561 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 70 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 70 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 70 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 70 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 70 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425514 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 70 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 70 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 70 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 70 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 70 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice B 8109311 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 105 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
LPU0654 Baťová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
KSU0560 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk 886293 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 100 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 100 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 100 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 100 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 7210923 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 100 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 100 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 100 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 100 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 100 Kč
4.70 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 100 Kč
7.10 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 100 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 100 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 100 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 100 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 100 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 100 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 100 Kč
4.70 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 100 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 100 Kč
HOR8899 Vojtěchová Eva TJ Jiskra Hořice 53361 100 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 100 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 100 Kč
5.20 km, 16 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 100 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 100 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 100 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 100 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 100 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 100 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 100 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
4.30 km, 15 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
KOR7651 Špačková Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 100 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 100 Kč
0050001 Nimshausová Hana 005 - HaNi zapůjčit 140 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 100 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
KUO7551 Musilová Jana KOB Ústí nad Orlicí 51470 100 Kč
KUN7650 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald C 9025 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 100 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 100 Kč
KSU8060 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk 886267 100 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 150 Kč
0130002 Kuchařová Anna 013 - Psí Tým 2080940 150 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 100 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 100 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
0060002 Ženčáková Marie 006 - ASPV OA Šumperk 2032185 100 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 150 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 515063 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 100 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 100 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 100 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 100 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 100 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 100 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 70 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
0070001 Střída Antonín 007 - Střídovi zapůjčit 110 Kč
KSU1131 Maláč Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 70 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 70 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52563 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 70 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
ZBM0911 Kupilík Vít SK Žabovřesky Brno C 70 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 105 Kč
2.80 km, 10 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 70 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 70 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 7758623 70 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C 2001979 70 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 70 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 52844 70 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
STE0705 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2122261 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 70 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 70 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 70 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058484 70 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 70 Kč
PHK0707 Winter Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2134363 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 70 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 70 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 70 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 105 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 105 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 70 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 0 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 2128453 105 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 0 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 70 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 70 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 0 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 70 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 70 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 446437 70 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 8109306 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 2133901 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 105 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 70 Kč
LTU0503 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
LPU0412 Hájek Matěj OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 70 Kč
5.40 km, 18 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 100 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 2419982 100 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2027229 100 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
SRK0405 Zajíček Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9492 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 100 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134333 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 100 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8109305 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 100 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 100 Kč
6.20 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 100 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 100 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 100 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 100 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 100 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 100 Kč
9.70 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 100 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 100 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 100 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 100 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 100 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 100 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 100 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 100 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 100 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 100 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 100 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 100 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 100 Kč
LTU8700 Škoda Jáchym OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1420240 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 100 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 100 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 100 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 100 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 100 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 100 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 100 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670450 100 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 100 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 100 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
0130001 Kuchař Jiří 013 - Psí Tým 8759 150 Kč
7.30 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 100 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
LPU9104 Seidl Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9865 100 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 100 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 150 Kč
7.90 km, 24 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 100 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 100 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 100 Kč
0060001 Ženčák Jaroslav 006 - ASPV OA Šumperk 2060274 100 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 100 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 100 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 100 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 100 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 100 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 100 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 100 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 100 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 100 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 100 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 100 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 213563 100 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 150 Kč
5.70 km, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 100 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 9562 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
0080001 Mojžíš Robert 008 - OK99 neregistrovany 2148209 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 150 Kč
5.80 km, 17 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 100 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 100 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 100 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 100 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 100 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 100 Kč
0030001 Nadera Dariusz 003 - (POL) CX80 Polska 8660388 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 100 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 100 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 100 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 100 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 100 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 100 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 100 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 100 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 100 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 100 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 100 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 100 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 100 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 1000459 100 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 150 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 150 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 100 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 100 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
5.00 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 100 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 100 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 100 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 100 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 100 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 100 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 100 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 100 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 100 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 100 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
3.80 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 100 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
KUN4201 Jakubec Jaroslav TJ Sokol Kunvald C 09012 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 100 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 410769 70 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 70 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 70 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9795 70 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 70 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 70 Kč
0020001 Meiselova Alzbeta 002 - Meiselova Betka zapůjčit 110 Kč
0010004 Seidl Ondřej 001 - Orientační běh Červená Voda zapůjčit 110 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
KOR1150 Špačková Aneta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering zapůjčit 110 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 70 Kč
STE0955 Penková Amálie SK SKI-OB Šternberk C 70 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 70 Kč
CET1151 Kadrmanová Nela TJ Loko Česká Třebová C 09723 70 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 70 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB TJ Sokol Žamberk 1398978 0 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8898 70 Kč
0090001 Sýkora Michal 009 - Sýkorky zapůjčit 110 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
KSU1220 Jäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 70 Kč
LPU2224 Horklová Ema OK Lokomotiva Pardubice 2102527 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9302 70 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU2225 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 70 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 1413897 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
0070002 Střída František 007 - Střídovi zapůjčit 110 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 70 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 70 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 70 Kč
0010001 Seidlová Lucie 001 - Orientační běh Červená Voda zapůjčit 110 Kč
0010002 Polanská Markéta 001 - Orientační běh Červená Voda zapůjčit 110 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 682687 70 Kč
0030002 Nadera Agata 003 - (POL) CX80 Polska 8645189 70 Kč
0030003 Tomaszewska Monika 003 - (POL) CX80 Polska zapůjčit 110 Kč
0030004 Tomaszewski Krzysztof 003 - (POL) CX80 Polska zapůjčit 110 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering 2080969 70 Kč
0040001 Kožnarová Barbora 004 - Plant Powered Chamoix 436949 70 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 70 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 70 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 70 Kč
KOR0351 Rybínová Klára OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 70 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 70 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 70 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 307329 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 70 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 70 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 70 Kč
LPU2222 Valach Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 410786 70 Kč
LPU2223 Vrobelová Iveta OK Lokomotiva Pardubice 253352 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 70 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 70 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 70 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 70 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 70 Kč
LPU0104 Theodor Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
SHK9999 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové 70 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2102716 70 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 70 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 70 Kč
0120001 Balvanová Martina 012 - nejsem členem klubu 2080974 70 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 70 Kč
KSU8010 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515179 70 Kč
LPU2229 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
0150001 Benešová Jana 015 - SKI-OB Šternberk 2069100 70 Kč
SBR06xx Volek Jiří SKOB Bruntál 51873 70 Kč
5.30 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 100 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 100 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 100 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 100 Kč
0110001 Večeřová Barbora 011 - Klub vytrvalostních sportů Šumperk 1459053 100 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 100 Kč
LPU2226 Přibyl Vašek OK Lokomotiva Pardubice 9333 100 Kč
0140001 Macháček Jiří 014 - HO Stěžery zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 980, vklad: 85830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.