Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Pecka
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
2.80 km, 125 m, 6 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 70 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 70 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 70 Kč
0030004 Hamáková Zuzana 003 - Sokol Horní Jelení 2148107 70 Kč
0030008 Kušičková Jolana 003 - Sokol Horní Jelení 2419956 70 Kč
0030009 Kušičková Lucie 003 - Sokol Horní Jelení 2148069 70 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
0060001 Suchá Anežka 006 - OK99 zapůjčit 110 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 70 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 426360 70 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 70 Kč
STH1152 Fischerová Tereza SK Studenec C 2144185 70 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 70 Kč
PHK0958 Černá Stella OK 99 Hradec Králové C 2148116 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 70 Kč
SHK1152 Brinkmanová Nela OK Slavia Hradec Králové C 2111662 70 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1053 Bergerová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 331703 70 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 70 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 70 Kč
2.00 km, 105 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 2127656 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
0030001 Bláhová Klára 003 - Sokol Horní Jelení 2126356 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 70 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 70 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 2144181 70 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126232 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 70 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
LPU0965 Dvořáková Aneta OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
0150002 Zurynková Lenka 015 - Ekonom Praha 2102694 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
2.40 km, 120 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 70 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 4293 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
0030003 Hamáková Adéla 003 - Sokol Horní Jelení 2148138 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0852 Komárková Anna K.O.B. Choceň C 2053589 70 Kč
0030002 Kaplanová Viktorie 003 - Sokol Horní Jelení 2148137 70 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 681880 70 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126247 70 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 70 Kč
LPU0762 Sluková Barbora OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 1396847 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
2.70 km, 130 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 70 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice B 8109311 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 70 Kč
2.40 km, 125 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
2.80 km, 135 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 100 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 100 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 100 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 100 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 100 Kč
3.00 km, 185 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2078482 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 100 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 100 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 8109303 100 Kč
4.30 km, 225 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 100 Kč
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 100 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 100 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 100 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 100 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 100 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 8662722 100 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 100 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 100 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 100 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 100 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 100 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 100 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 100 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 100 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 100 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 7300174 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 100 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 100 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 100 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 100 Kč
ZBM9356 Kavánková Jana SK Žabovřesky Brno C 7204981 100 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 100 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 100 Kč
3.50 km, 180 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR9750 Krausová Veronika TJ Jiskra Hořice C 2078473 100 Kč
HOR8899 Vojtěchová Eva TJ Jiskra Hořice 53361 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 100 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 100 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 100 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 100 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 100 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 100 Kč
3.60 km, 140 m, 19 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 100 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 100 Kč
0100002 Jakubská Jitka 010 - JAK 2124803 100 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
2.90 km, 135 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 100 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 100 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 100 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 100 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
LPU2222 Janáčková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 100 Kč
LPU7962 Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 100 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
3.00 km, 140 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 100 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 100 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
2.60 km, 140 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224890 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 100 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 100 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 100 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
0160001 Mašatová Zora 016 - Český Brod 207870 100 Kč
2.70 km, 130 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
2.50 km, 130 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 100 Kč
0080001 Zelenková Lenka 008 - Zelenkovi 9920924 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
2.60 km, 120 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
2.80 km, 125 m, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 70 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 70 Kč
VRL0901 Tomčík František OOS TJ Spartak Vrchlabí 2124805 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
LTU1100 Seidl Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108879 70 Kč
0090001 Munzar Petr 009 - OBR 2125322 70 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
0100003 Jakubský Pavel 010 - JAK 2120625 70 Kč
0100004 Jakubský Filip 010 - JAK 2120646 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 70 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
SHK1201 Částek Adam OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
SHK1100 Račák Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2001974 70 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 70 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 70 Kč
2.10 km, 105 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
VRL1103 Krejčí Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126257 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
0150001 Zurynek Tomáš 015 - Ekonom Praha 49964 70 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 70 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 70 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 70 Kč
2.60 km, 135 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 2128453 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 70 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 70 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
1.90 km, 85 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 70 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 70 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2144113 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
SHK0800 Šatínský Filip OK Slavia Hradec Králové C 2148145 70 Kč
3.10 km, 150 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 70 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice B 2078458 70 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0502 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2141913 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové B 2127606 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 8109306 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
0150003 Zurynek Jan 015 - Ekonom Praha 8662746 70 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
2.50 km, 120 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 70 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032379 70 Kč
LTU0503 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 70 Kč
LPU0412 Hájek Matěj OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
3.20 km, 145 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134333 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 100 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 100 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 100 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8109305 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 100 Kč
3.50 km, 190 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 100 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 100 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 100 Kč
4.90 km, 230 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 100 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 100 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 100 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 100 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 100 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 100 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 100 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 100 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 100 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 100 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 100 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 100 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 100 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 100 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 100 Kč
SHK7907 Fátor Jan OK Slavia Hradec Králové C 8670457 100 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 100 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
3.80 km, 210 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 100 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680422 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 100 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 100 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 100 Kč
4.10 km, 195 m, 23 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 100 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 100 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 100 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
0100001 Jakubský Ondřej 010 - JAK 7701 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7609 Vodička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 0 100 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 100 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 100 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 100 Kč
3.60 km, 185 m, 21 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141906 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 100 Kč
0120001 Mojžíš Robert 012 - OK99 neregistrovany 2148209 100 Kč
0130001 Erbert Ladislav 013 - NER TJ Harant Pecka zapůjčit 140 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 100 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 100 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 100 Kč
3.90 km, 195 m, 22 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 100 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 100 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 100 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 100 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 100 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7312 Janáček Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 1000459 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
0150004 Zurynek Jan 015 - Ekonom Praha 2102701 100 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
3.30 km, 160 m, 17 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
HOR7111 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice 2102559 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 100 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 100 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002144103 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 100 Kč
LTU6400 Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 100 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 100 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 100 Kč
3.20 km, 140 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 100 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 100 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
2.90 km, 130 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
2.90 km, 140 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
2.70 km, 115 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
2.60 km, 120 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
0020001 Javůrek Jaromír 002 - nejsem členem 2067261 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 100 Kč
2.80 km, 125 m, 6 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 70 Kč
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 410769 70 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 70 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 9900 70 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 70 Kč
DOB1750 Hejzlarová Adriana KOB Dobruška C 2141884 70 Kč
DOB1400 Hejzlar Boris KOB Dobruška C 8667523 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 70 Kč
0030005 Bláha Štěpán 003 - Sokol Horní Jelení 9103 70 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 70 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 70 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
0050001 Jakubec Jan 005 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 2112770 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 70 Kč
BRU0951 Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 70 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 70 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 70 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
NPA1701 Tadeáš Novák SK LOB Nová Paka 515421 70 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9592 70 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 70 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 70 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 70 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 70 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 70 Kč
LPU2223 Jirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice 8400365 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9302 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 70 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 70 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 70 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 70 Kč
LPU2224 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice 70 Kč
SHK1352 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové C 2111661 70 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
2.50 km, 105 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
JIL7151 Smrčková Lucie OK Jilemnice C 2096123 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 70 Kč
0030010 Kušička Josef 003 - Sokol Horní Jelení 1425339 70 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 70 Kč
KUO7551 Musilová Jana KOB Ústí nad Orlicí 1602617 70 Kč
0070001 Pěnička Šimon 007 - SC Jičín neregistrovaný Dodame 70 Kč
0070003 Penička Martin 007 - SC Jičín neregistrovaný zapůjčit 110 Kč
0070004 Mrkáček Ivan 007 - SC Jičín neregistrovaný zapůjčit 110 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 70 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2134343 70 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
0090002 Munzarová Klára 009 - OBR 2032160 70 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 70 Kč
0110001 Pešek Vladimír 011 - TJ Sokol Košov zapůjčit 110 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU7963 Kay Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2001986 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 70 Kč
LPU0104 Theodor Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075647 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 70 Kč
SHK9999 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové 70 Kč
SHK9998 Schröterová Ladislava OK Slavia Hradec Králové 70 Kč
SHK9997 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové 70 Kč
0170001 Sommer Jaroslav 017 - (j)Elita 2148176 70 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 70 Kč
0180001 Čalounová Jana 018 - Ahoj 4411233 70 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 70 Kč
3.50 km, 165 m, 21 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 100 Kč
JIL7002 Chrz Martin OK Jilemnice C zapůjčit 140 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 100 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 100 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 100 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 100 Kč
0080002 Jireš František 008 - Zelenkovi 301639 100 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 100 Kč
0170002 Jahoda Jiří 017 - (j)Elita 1428935 100 Kč
celkem přihlášených: 914, vklad: 79950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.