Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Vyhnánov - kemp Nesytá
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
2.10 km, 50 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
0040004 Hamáková Zuzana 004 - Sokol Horní Jelení 2148107 70 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 70 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 426360 70 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 70 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
0130004 Hoke Berenika 013 - Klub dobré zprávy 2144106 70 Kč
0130007 Brzobohatá Eliška 013 - Klub dobré zprávy 2144054 70 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425505 70 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 70 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 70 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 70 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 70 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 2111609 70 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
0040001 Bláhová Klára 004 - Sokol Horní Jelení 2126356 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 70 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 70 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 70 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 70 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 70 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 70 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 70 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 70 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 70 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553442 70 Kč
3.60 km, 70 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
0040003 Hamáková Adéla 004 - Sokol Horní Jelení 2148138 70 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 70 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 70 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 70 Kč
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040002 Kaplanová Viktorie 004 - Sokol Horní Jelení 2148137 70 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 70 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 70 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057582 70 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 2122245 70 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 70 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč
3.90 km, 155 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň C 206485 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 70 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 70 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice B 8109311 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod C 2111734 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 70 Kč
2.50 km, 55 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
4.90 km, 165 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 100 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 100 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 100 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 100 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
5.90 km, 185 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 100 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 2122276 100 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 100 Kč
8.20 km, 280 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 100 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 100 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 100 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 100 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 100 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8116790 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 100 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 100 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 100 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 8656708 100 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 100 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 200 Kč
5.40 km, 175 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
HOR8899 Vojtěchová Eva TJ Jiskra Hořice 53361 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 100 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 100 Kč
ZAM9751 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk 436955 100 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 100 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 100 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 100 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 100 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 100 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 100 Kč
6.70 km, 225 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 100 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
4.20 km, 135 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 100 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
0070001 Ryppelova Monika 007 - Žádný klub 2081357 100 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 100 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
0130003 Vostruhová Markéta 013 - Klub dobré zprávy 2144108 100 Kč
0130008 Brzobohatá Pavla 013 - Klub dobré zprávy 2144081 100 Kč
0130011 Prokšová Jitka 013 - Klub dobré zprávy 2144057 100 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 100 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 100 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 100 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 100 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 100 Kč
5.20 km, 200 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 100 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 100 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 100 Kč
SCP7455 Puchernová Veronika OK Sparta Praha C 51843 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 100 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 100 Kč
3.90 km, 145 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
0010001 Richterová Ilona 001 - BEZKLUB 2029220 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 100 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 100 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 100 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 100 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 100 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
3.70 km, 135 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 100 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 200 Kč
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 100 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
2.40 km, 80 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
2.00 km, 50 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 70 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 70 Kč
0130010 Prokeš Karel 013 - Klub dobré zprávy 2144049 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 70 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
LPU0915 Flos David OK Lokomotiva Pardubice 7209449 70 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 70 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 70 Kč
SHK1201 Částek Adam OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
2.20 km, 50 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 70 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
SRK0903 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 70 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 70 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 70 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 70 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 70 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 70 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 70 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 70 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 70 Kč
3.90 km, 80 m, 11 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 70 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 70 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 70 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053633 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 70 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 70 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 70 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 70 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2115066 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 70 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 70 Kč
2.30 km, 50 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 70 Kč
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 70 Kč
STH0707 Meduna Ondřej SK Studenec C 09934 70 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 70 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2144113 70 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 70 Kč
5.40 km, 190 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 70 Kč
LTU0503 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2141913 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 8109306 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
ZAM0506 Malošek Adam OB TJ Sokol Žamberk C 9029 70 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 70 Kč
LPU0412 Hájek Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 0 70 Kč
7.60 km, 240 m, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 426308 100 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8109419 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 100 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2027229 100 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 100 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 100 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 100 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 100 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 100 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 100 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
8.80 km, 280 m, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 100 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 8663199 100 Kč
11.10 km, 350 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 100 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 100 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 100 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 100 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 100 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 100 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 100 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 100 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 100 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 100 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 8670807 100 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice A 7210404 100 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 100 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 100 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 100 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 100 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 100 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 100 Kč
LTU8701 Zlámal Aleš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9771 200 Kč
9.20 km, 310 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 100 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 100 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 100 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 100 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 100 Kč
LPU9104 Seidl Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9865 100 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk 2085622 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
9.40 km, 315 m, 23 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 100 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 100 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 100 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 100 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 100 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
6.80 km, 210 m, 18 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 100 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 426328 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
0110001 Erbert Ladislav 011 - NER TJ Harant Pecka zapůjčit 140 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 100 Kč
0130006 Hoke Petr 013 - Klub dobré zprávy 2144073 100 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 100 Kč
LPU7514 Frosch Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2127624 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 100 Kč
8.80 km, 275 m, 23 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 100 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 100 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 100 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 100 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 100 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 100 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 219206 100 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 100 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 100 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 100 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 100 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 100 Kč
5.80 km, 210 m, 16 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
HOR7111 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice 2102559 100 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
0130013 Beneš Petr 013 - Klub dobré zprávy 301113 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2124783 100 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 100 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 100 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 100 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 100 Kč
6.50 km, 240 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 100 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 100 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 100 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9772 200 Kč
5.40 km, 170 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 100 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 100 Kč
5.20 km, 170 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
3.50 km, 110 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 100 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 100 Kč
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 7233 70 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 70 Kč
DOB1750 Hejzlarová Adriana KOB Dobruška C 2141884 70 Kč
DOB1400 Hejzlar Boris KOB Dobruška C 8667523 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 70 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 70 Kč
0040005 Štěpán Bláha 004 - Sokol Horní Jelení 9103 70 Kč
0040006 Švorcová Karolína 004 - Sokol Horní Jelení zapůjčit 110 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 70 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 70 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9592 70 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 70 Kč
0130001 Vostruhová Ivana 013 - Klub dobré zprávy 2144102 70 Kč
0130002 Vostruha Aleš 013 - Klub dobré zprávy 2144104 70 Kč
0130005 Hoke Magdalena 013 - Klub dobré zprávy 2144030 70 Kč
0130009 Prokeš Vojtěch 013 - Klub dobré zprávy 2144093 70 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 70 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 70 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 70 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 70 Kč
STH1401 Kuřík Matyáš SK Studenec C 70 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2144161 70 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 70 Kč
0170001 Jakubec Jan 017 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 2112770 70 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 70 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9302 70 Kč
VRL3030 Hamáčková Amálka OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
VRL3031 Podstatová Ema OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 70 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 70 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 70 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
PHK3080 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
LTU1151 Zlámalová Barunka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 9769 70 Kč
3.70 km, 70 m, 9 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
0030001 Beneda Jan 003 - NN zapůjčit 110 Kč
SRK0405 Zajíček Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9492 70 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 70 Kč
0080002 Macháčková Markéta 008 - HO Stěžery zapůjčit 110 Kč
0090002 Cichra Pavel 009 - MIKI 2127555 70 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 70 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 70 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 70 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9515 70 Kč
0120001 Pešek Vladimír 012 - TJ Sokol Košov zapůjčit 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk 9284 70 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 70 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 70 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 70 Kč
0130012 Glybovská Pavla 013 - Klub dobré zprávy 2144032 70 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 70 Kč
0140001 Horák Pavel 014 - PH 2088722 70 Kč
0100001 Věříšová Lenka 010 - OB Lenka 2129221 70 Kč
LTU6550 Pannyová Pavla OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1425372 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
0150001 Kerhátová Lenka 015 - neregistrovaný zapůjčit 110 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 70 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425504 70 Kč
0160001 Buchar Marcel 016 - VRL zapůjčit 110 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 70 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 70 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 70 Kč
STH0955 Medunová Hana SK Studenec C 303925 70 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 70 Kč
STH7802 Buďárek Robert SK Studenec C 9044 70 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 51128 70 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
0180001 Pěnička Šimon 018 - Jičín neregistrovaný 04297 70 Kč
0180002 Pěnička Martin 018 - Jičín neregistrovaný dodáme 70 Kč
0190001 Maršounová Michaela 019 - 44u 8033235 70 Kč
0200001 Matoušková Petra 020 - HK zapůjčit 110 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 70 Kč
0210001 Sommer Jaroslav 021 - (j)Elita 2148176 70 Kč
0210002 Schnaubertová Petra 021 - (j)Elita 2126395 70 Kč
0210005 Janás Petr 021 - (j)Elita zapůjčit 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 70 Kč
PHK3030 Hruša Petr OK 99 Hradec Králové 70 Kč
SCP0401 Pucherna František OK Sparta Praha C 7003041 70 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 7410123 70 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C zapůjčit 110 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 70 Kč
5.60 km, 195 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 100 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 100 Kč
0060001 Šlambora Ondřej 006 - HK zapůjčit 140 Kč
0080001 Macháček Jiří 008 - HO Stěžery zapůjčit 140 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 100 Kč
SNA8001 Marák Jan TJ START Náchod C 2148100 100 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 100 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 100 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 100 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 100 Kč
0210003 Jahoda Jiří 021 - (j)Elita 1428935 100 Kč
0210004 Masák Lukáš 021 - (j)Elita zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 904, vklad: 79620 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.