Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Přelovice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T     VRL    
2.20 km, 5 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 70 Kč
PHK0955 Čížková Hana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
PHK0958 Černá Stella OK 99 Hradec Králové C 2148116 70 Kč
0030009 Kušičková Lucie 003 - TJ Sokol Horní Jelení 2148069 70 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 70 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 70 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 70 Kč
PHK1057 Matoušková Maja OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 70 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 70 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 70 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 425595 70 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 70 Kč
0150001 Stejskalová Nikol 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150002 Vančurová Pavlína 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150003 Rezková Kateřina 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150004 Ceralová Melanie 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150011 Kupcová Eliška 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150012 Vohralíková Dominika 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 70 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 70 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 70 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 70 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 70 Kč
SHK0956 Vondrušková Jitka OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
LPU1164 Chvojková Vendula OK Lokomotiva Pardubice C 2113049 70 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 70 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 70 Kč
LPU0964 Schletterová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2144176 70 Kč
0200003 Brzobohatá Eliška 020 - Klub dobré zprávy 2144054 70 Kč
0200007 Hoke Berenika 020 - Klub dobré zprávy 2144106 70 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 331587 70 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 70 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 70 Kč
2.23 km, 5 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 70 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 70 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 70 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 70 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 70 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 70 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 70 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 70 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 70 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 70 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 70 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 70 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 70 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 2144181 70 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 70 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 70 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 70 Kč
KOR0951 Špačková Kristýna OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087655 70 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 70 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 70 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 70 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 70 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 70 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 70 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 70 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 70 Kč
0200013 Kammová Kateřina 020 - Klub dobré zprávy 2144049 70 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 70 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 70 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 70 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 70 Kč
3.39 km, 5 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 70 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 70 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C 2125378 70 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 70 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 70 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 70 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 70 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 70 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 70 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 70 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 70 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 70 Kč
0030003 Hamáková Adéla 003 - TJ Sokol Horní Jelení 2148138 70 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 70 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 70 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 70 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 70 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 70 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 70 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 70 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 70 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 70 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 70 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 70 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 70 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 70 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2144069 70 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 70 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 70 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 70 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 70 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 70 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 70 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 70 Kč
LPU0759 Janáčková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2122286 70 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 70 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 70 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 70 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 70 Kč
2.61 km, 5 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0852 Komárková Anna K.O.B. Choceň C 2053589 70 Kč
CHC0851 Eliášová Jana K.O.B. Choceň C 2128448 70 Kč
0030002 Kaplanová Viktorie 003 - TJ Sokol Horní Jelení 2148137 70 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 70 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 70 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 70 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 70 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 70 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 70 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 70 Kč
4.07 km, 10 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 70 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 70 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 70 Kč
VRL0554 Buďárková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134289 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 70 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 70 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 70 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 70 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 70 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory B 2049561 70 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 70 Kč
LTU0651 Kynclová Andrea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108867 70 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 70 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 70 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 70 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 70 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 70 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 70 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 70 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 70 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 70 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 70 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 70 Kč
LPU0558 Janáčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 331619 70 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 70 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 70 Kč
LPU0562 Sádovská Anežka OK Lokomotiva Pardubice B 8109311 70 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 70 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109318 70 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 70 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 70 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 70 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 70 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 70 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 70 Kč
3.01 km, 5 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 70 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 70 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 70 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 70 Kč
LPU0561 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 2122285 70 Kč
5.07 km, 20 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 100 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 100 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 8145608 100 Kč
PDY0351 Beránková Tereza Běhej Poděbrady C 2141904 100 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 2127630 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8663114 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 100 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2121752 100 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk 9284 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 100 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 100 Kč
8.54 km, 20 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8756 Novotná Jana OK 99 Hradec Králové C 8631584 100 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 100 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 100 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 100 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 100 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 100 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 100 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 100 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 100 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8116790 100 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
LPU8953 Nádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9249 100 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 100 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 100 Kč
4.62 km, 10 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 2032180 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
HOR8899 Vojtěchová Eva TJ Jiskra Hořice 53361 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 100 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 100 Kč
ZAM9751 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk 436955 100 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 100 Kč
LPU8660 Žemličková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8033255 100 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená B 2113360 100 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 100 Kč
6.81 km, 20 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 100 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 100 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 100 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 100 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 100 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 100 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 100 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 100 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 100 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 100 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 100 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 100 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 100 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 100 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 100 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 100 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 100 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 100 Kč
4.54 km, 10 m, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 100 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 100 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 100 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 100 Kč
0060001 Nimshausová Hana 006 - HaNi 8025343 100 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 100 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 100 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 100 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 100 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 100 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 100 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 100 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 100 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 100 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 100 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 100 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 100 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 100 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 100 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 100 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 100 Kč
KUN7650 Kubištová Lenka TJ Sokol Kunvald C 9025 100 Kč
0200001 Benešová Marika 020 - Klub dobré zprávy 2103782 100 Kč
0200002 Brzobohatá Pavla 020 - Klub dobré zprávy 2144081 100 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 100 Kč
0200012 Haltufová Jitka 020 - Klub dobré zprávy 2144057 100 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 100 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 100 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 100 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 100 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 100 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 100 Kč
5.38 km, 20 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 100 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 100 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 100 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 100 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 100 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 100 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 100 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 100 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 100 Kč
4.06 km, 10 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 100 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 100 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 100 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 100 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 100 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 100 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 100 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 100 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 100 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 100 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 100 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 100 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 100 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 100 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 100 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 100 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 100 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 100 Kč
3.89 km, 5 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 100 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 100 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 100 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 100 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 100 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 100 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 100 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
3.28 km, 10 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 100 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 100 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 100 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 100 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 100 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
0220001 Zelenková Lenka 022 - Zelenkovi 9920924 100 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 100 Kč
3.60 km, 10 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 100 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
2.33 km, 5 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 70 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 70 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 70 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 70 Kč
SJC0900 Haken Jindřich Sportcentrum Jičín C 04348 70 Kč
0100001 Munzar Petr 010 - OBR 2125322 70 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 70 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 70 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 70 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 70 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 70 Kč
0150005 Bachura Jakub 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150006 Kirvej Sebastian 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150007 Culka Tadeáš 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108872 70 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 70 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 70 Kč
SHK1201 Částek Adam OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 2111607 70 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 70 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 70 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 70 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 70 Kč
LPU0906 Semerád Vít OK Lokomotiva Pardubice C 410784 70 Kč
PDY1001 Makovec Tadeáš Běhej Poděbrady C 2419998 70 Kč
PDY1002 Molič Jan Běhej Poděbrady C 2127540 70 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod C 2111810 70 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 70 Kč
2.20 km, 5 m, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 70 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 70 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 70 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 70 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 70 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 70 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 70 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 70 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 70 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 70 Kč
SRK0903 Dohnálek Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091530 70 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 70 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 70 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 70 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 70 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 70 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 70 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 70 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 70 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 70 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 70 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 70 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 70 Kč
SHK1006 Částek Filip OK Slavia Hradec Králové C 70 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 70 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 70 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 70 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 70 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 70 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 70 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 70 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 70 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 70 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 70 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 70 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 70 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod C 2111808 70 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 70 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 70 Kč
4.13 km, 5 m, 11 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 70 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 70 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 70 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové B 224911 70 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 70 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 70 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 70 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 70 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 70 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 70 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 70 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 70 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 70 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 2115003 70 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 70 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 70 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 70 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 70 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 70 Kč
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 70 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 70 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 70 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 70 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí B 2134308 70 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 70 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 70 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 70 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 70 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 70 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 70 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 70 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 70 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 70 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 70 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 70 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 70 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 70 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 70 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 70 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2103276 70 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 70 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 70 Kč
2.68 km, 5 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 70 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 70 Kč
0110002 Votruba Štěpán 011 - neregistrovaný zapůjčit 110 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 70 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 425563 70 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2144113 70 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 70 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 70 Kč
PDY0804 Krčma Vojtěch Běhej Poděbrady C zapůjčit 110 Kč
5.25 km, 10 m, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 70 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 70 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 8655470 70 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 70 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 70 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 70 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 70 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 70 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 70 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 70 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 70 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 70 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 2114992 70 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 70 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 70 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 70 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice B 2078458 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
LTU0503 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2141913 70 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 70 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 70 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 70 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 70 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 70 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8670486 70 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 70 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 70 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 70 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 70 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 70 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 70 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 8109306 70 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 70 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 70 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 70 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 70 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 70 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 70 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená A 8020220 70 Kč
3.78 km, 10 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 110 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 70 Kč
LPU0511 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2122257 70 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2135165 70 Kč
7.34 km, 15 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 426308 100 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 100 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2027229 100 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 100 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 100 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 2035789 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 100 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 100 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 100 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134333 100 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 100 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 9560 100 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 100 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 100 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 100 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 100 Kč
LPU0411 Oberreiter Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109310 100 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 100 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 100 Kč
8.65 km, 20 m, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 100 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 100 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 100 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 100 Kč
10.93 km, 20 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 100 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 100 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 100 Kč
PDY8500 Roček Tomáš Běhej Poděbrady C zapůjčit 140 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 100 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 100 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 100 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 100 Kč
8.62 km, 20 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 100 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 100 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 100 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 100 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 100 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 100 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 100 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 100 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 100 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 100 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald C 2103274 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
9.79 km, 20 m, 22 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 100 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 100 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 100 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 100 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 100 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 100 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 100 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 100 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 100 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 100 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 100 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 100 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 100 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 100 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 100 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod C 2115718 100 Kč
6.39 km, 20 m, 19 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 100 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 100 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102797 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
CHC8001 Komárek Josef K.O.B. Choceň C 232902 100 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 100 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 100 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 100 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 100 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 100 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 100 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 100 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 100 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 100 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 100 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 100 Kč
0160001 Šlambora Ondřej 016 - - zapůjčit 140 Kč
KUO7601 Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2103752 100 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 100 Kč
SHK7501 Charvát František OK Slavia Hradec Králové C 9130 100 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 100 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 100 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 100 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 100 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 100 Kč
SHK9997 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové 2420035 100 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 100 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 100 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 100 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 100 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 100 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116799 100 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 100 Kč
0210001 Erbert Ladislav 021 - NER TJ Harant Pecka zapůjčit 140 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 100 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2112738 100 Kč
8.25 km, 20 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 100 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 100 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 100 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 100 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 100 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 100 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 100 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 100 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 100 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 100 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 100 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 100 Kč
5.86 km, 15 m, 13 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 100 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 100 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 100 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 100 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 100 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 100 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 100 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 100 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 100 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 100 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 100 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 100 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 100 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 100 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 100 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 100 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 100 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 100 Kč
HOR7111 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice 2102559 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
SHK7303 Maršoun Petr OK Slavia Hradec Králové C 2116489 100 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 100 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 100 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 100 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 100 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 100 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 100 Kč
0190001 Pešek Vladimír 019 - TJ Sokol Košov zapůjčit 140 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 100 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 100 Kč
LPU7313 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2104618 100 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 100 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 100 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 100 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 100 Kč
0200004 Beneš Petr 020 - Klub dobré zprávy 301113 100 Kč
0200011 Glzbovský Ilja 020 - Klub dobré zprávy 2144108 100 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 100 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 100 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 100 Kč
6.92 km, 15 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 100 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51704 100 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 100 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 100 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 100 Kč
4.62 km, 10 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 100 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 100 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 100 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 100 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
LPU5802 Nádvorník Pavel OK Lokomotiva Pardubice 207816 100 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
5.16 km, 15 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 100 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 100 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 100 Kč
4.13 km, 10 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
4.00 km, 5 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 100 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 100 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 100 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 100 Kč
0180001 Javůrek Jaromír 018 - nečlen 2067261 100 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 100 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 100 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 100 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 100 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 100 Kč
2.26 km, 5 m, 8 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 70 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 70 Kč
0030006 Červinka Dominik 003 - TJ Sokol Horní Jelení 9103 70 Kč
0030007 Švorcová Karolína 003 - TJ Sokol Horní Jelení 9145 70 Kč
0030008 Kušičková Jolana 003 - TJ Sokol Horní Jelení 2419956 70 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 70 Kč
DOB1400 Hejzlar Boris KOB Dobruška C 8667523 70 Kč
PDY1301 Navrátil Jan Běhej Poděbrady C zapůjčit 110 Kč
PDY1152 Navrátilová Sofie Běhej Poděbrady C zapůjčit 110 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 70 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 70 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 70 Kč
0150008 Palasman Jakub 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150009 Puhlovský Jan 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
0150010 Puhlovský Pavel 015 - LPU zapůjčit 110 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 70 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 9592 70 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 70 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 70 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 70 Kč
SHK1352 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové C 2111661 70 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 70 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 70 Kč
KOR1150 Špačková Aneta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 70 Kč
KOR7651 Špačková Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 70 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 70 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 70 Kč
VRLxxx3 Štemberová Elen OOS TJ Spartak Vrchlabí 70 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 70 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 70 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 8950 70 Kč
LPU1304 Kakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 9228 70 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 70 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 70 Kč
LPU1362 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2103277 70 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 70 Kč
LPU1361 Potůčková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 232607 70 Kč
LPU1205 Semerád Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1006615 70 Kč
LPU1165 Schletterová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2001963 70 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 70 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 70 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 70 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 70 Kč
0200006 Hoke Magdalena 020 - Klub dobré zprávy 2144030 70 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 70 Kč
0250002 Hrušová Kateřina 025 - OK99 434594 70 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 70 Kč
PDY0949 Granát Jonáš Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY0899 Matějková Klára Běhej Poděbrady 2102801 70 Kč
PDY1149 Škopek Ondřej Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY1349 Makovec Martin Běhej Poděbrady 2029151 70 Kč
PDY0948 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY1399 Vebrová Dominika Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 70 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9302 70 Kč
10 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 70 Kč
0010001 Richterová Ilona 001 - Nesoutěžní kategorie 2029220 70 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 70 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 70 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 70 Kč
0020001 Pech Richard 002 - Och421 2148088 70 Kč
0020002 Pechová Helena 002 - Och421 4402220 70 Kč
0040001 Věříšová Lenka 004 - OB Lenka 2129221 70 Kč
0050001 Czagan Jan 005 - SDH Dědek 2129185 70 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 2126289 70 Kč
SJC0707 Pěnička Šimon Sportcentrum Jičín 04297 70 Kč
PDY1400 Trnka Přemysl Běhej Poděbrady C zapůjčit 110 Kč
0080002 Kopecká Tereza 008 - Sovy Bělečko 2134357 70 Kč
PDY7650 Navrátilová Štoková Jana Běhej Poděbrady C zapůjčit 110 Kč
0090001 Štefaniková Markéta 009 - Turisti zapůjčit 110 Kč
0100002 Munzarová Klára 010 - OBR 2032160 70 Kč
CHC7701 Macháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 70 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 70 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 70 Kč
0110001 Votruba Petr 011 - neregistrovaný zapůjčit 110 Kč
0120001 Horák Pavel 012 - PH 2088722 70 Kč
0130002 Macháčková Markéta 013 - HO Stěžery zapůjčit 110 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 70 Kč
0140001 Ryppelova Monika 014 - Žádný klub 2081357 70 Kč
LTU7853 Kynclová Petra OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001933 70 Kč
LTUxxxx Hošková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057578 70 Kč
KOR0351 Rybínová Klára OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 70 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 70 Kč
KOR7402 Špaček Lubor OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 70 Kč
0170001 Kubíček Jan 017 - neregistrován v klubu 9483 70 Kč
0170002 Kubíček Tomáš 017 - neregistrován v klubu 9528 70 Kč
SHK9999 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové 2148106 70 Kč
SHK9998 Maršounová Michaela OK Slavia Hradec Králové 8033235 70 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 70 Kč
ZAM6802 Vrba Josef OB TJ Sokol Žamberk 9036 70 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 51128 70 Kč
LPU2223 Drahorád Ctirad OK Lokomotiva Pardubice 9266 70 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 70 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 70 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU7105 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2122256 70 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 515072 70 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 70 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 70 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 70 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 70 Kč
0200009 Glyovská Ivona 020 - Klub dobré zprávy 2144093 70 Kč
0200010 Glyovská Pavla 020 - Klub dobré zprávy 2144032 70 Kč
0250001 Hruša Petr 025 - OK99 232255 70 Kč
PDY0699 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY0649 Žoha Jakub Běhej Poděbrady 04183 70 Kč
PDY0399 Míková Klára Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY8499 Novotná Andrea Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY8498 Kmoch Škodová Laura Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
0260001 Mojžíš Robert 026 - OK99 neregistrovany 2148209 70 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 70 Kč
6.74 km, 20 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 100 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 100 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 100 Kč
0070001 Novotný Petr 007 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
0080001 Kopecký Martin 008 - Sovy Bělečko 2058528 100 Kč
PDY7500 Navrátil Ludvík Běhej Poděbrady C 2102772 100 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 100 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 100 Kč
0130001 Macháček Jiří 013 - HO Stěžery zapůjčit 140 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C 2127599 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 100 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 100 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 100 Kč
0200005 Hoke Petr 020 - Klub dobré zprávy 2144073 100 Kč
0200008 Hoke Magdalena 020 - Klub dobré zprávy 2144072 100 Kč
0220002 Jireš František 022 - Zelenkovi 301639 100 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 100 Kč
0240001 Čičovský Jiří 024 - OK Lejšovka zapůjčit 140 Kč
0240002 Čičovský Daniel 024 - OK Lejšovka 2073740 100 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 100 Kč
5.02 km, 10 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 100 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 100 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 100 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 100 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 100 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 100 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033294 100 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8662306 100 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8226332 100 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 8226423 100 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 100 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 100 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 100 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 100 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 100 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 100 Kč
VRLxxx1 Štembera Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí 100 Kč
VRLxxx2 Štemberová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí 100 Kč
celkem přihlášených: 956, vklad: 83820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.