Přihlášky závodu: PZL Veltruský park

pro kategorii: C

Datum:
19.01.2019
Místo konání:
Areál veltruského parku
Pořadatel:
KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 160
Náhradníků: 0
C
6.80 km, 18 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 50 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 50 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 53520 50 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 50 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 50 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 50 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 50 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 50 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 50 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 50 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 50 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 50 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 50 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 50 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 50 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 50 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 438639 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 50 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 50 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 50 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 50 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 50 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 50 Kč