Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
1.60 km, 15 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 50 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 100 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 50 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 50 Kč
LCE0956 Zrníková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
1.80 km, 25 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 100 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 50 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 50 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 436932 50 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 50 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín B 2121128 100 Kč
1.70 km, 45 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7200588 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 50 Kč
SKM0552 Coufalová Aneta KOB Směr Kroměříž C 436930 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 8655467 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8667994 50 Kč
2.40 km, 55 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 7209779 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 7130704 100 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 100 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 100 Kč
0040003 Janíková Anna 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 247313 200 Kč
3.00 km, 85 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
0040005 Arnoštová Veronika 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051542 200 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
4.00 km, 115 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice C 1006616 100 Kč
KRN8353 Kuriaková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 100 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 100 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 100 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 100 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 100 Kč
VIC9090 Kršáková Veronika OB Vizovice C 53889 100 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice C 2073711 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 100 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 200 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 200 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 200 Kč
3.70 km, 85 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 100 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 100 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 100 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
BFM7853 Rýznarová Olga SKOB Frýdek - Místek C 49461 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 206362 100 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 200 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 100 Kč
3.10 km, 100 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 100 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek C 2087513 100 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 100 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 100 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 100 Kč
2.20 km, 65 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
OTK5850 Krajčová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53343 100 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071309 200 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 200 Kč
1.80 km, 35 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 100 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 100 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 100 Kč
1.60 km, 15 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 50 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 2134321 50 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
LCE0903 Hrdý Patrik Michael OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 49454 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 100 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 53684 100 Kč
1.70 km, 45 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 2134312 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 50 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8648637 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín C 52688 50 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 50 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 2144112 50 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 2124754 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662435 50 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín C 2134314 50 Kč
SKM0800 Buksa Jan KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
KRN0705 Ranostaj Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 50 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 50 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 50 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49457 50 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 50 Kč
0040006 Šperlich Petr 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051484 100 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655482 50 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín B 53367 50 Kč
0090002 Riessler Tobias 009 - P&T 433085 100 Kč
TZL0812 Trávníček Jan SKOB Zlín C 8618 50 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 2134315 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 100 Kč
2.40 km, 55 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 2027246 50 Kč
MOV0605 Tobola Adam SKOB Ostrava C 428235 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 53294 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 50 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 2144123 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 2126239 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 50 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 50 Kč
0040001 Kubálek Miroslav 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051471 100 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660362 50 Kč
LCE0604 Křapa Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 50 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 50 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 50 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 50 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 50 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice B 416054 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 100 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
0030006 Novotný David 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051538 200 Kč
3.00 km, 85 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 416071 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 100 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 253379 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
0040004 Mráz Ondřej 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051496 200 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 8660459 100 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 200 Kč
3.80 km, 100 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 2133890 100 Kč
5.00 km, 155 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 100 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 100 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 100 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 100 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 100 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 100 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 100 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 100 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 100 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 2121126 100 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 100 Kč
VIC9101 Jurčák Tomáš OB Vizovice C 2103260 100 Kč
0070001 Sláčík Tomáš 007 - VIC 2116475 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 100 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 8002099 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 200 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 200 Kč
4.00 km, 125 m, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 100 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 100 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 200 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 53896 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
AOP7500 Černohorský Martin Orientační Běh Opava C 8680612 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 100 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 100 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 100 Kč
SKM7701 Rytíř Jan KOB Směr Kroměříž C 7210872 100 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 100 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 100 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 100 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 100 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 100 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 100 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 100 Kč
3.70 km, 85 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 100 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 100 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 100 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 100 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 100 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 100 Kč
0090001 Riessler Petr 009 - P&T 426385 200 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 1426069 200 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 200 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 200 Kč
3.10 km, 100 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
0010001 Krajča Pavel 001 - zlín 53370 200 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 100 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 7210888 100 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
2.20 km, 65 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 100 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 100 Kč
1.80 km, 35 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 100 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 100 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 100 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 100 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 100 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 50 Kč
LCE1052 Gregorová Berta OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE1053 Velichová Denisa OOB TJ Slovan Luhačovice C 253363 50 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE1101 Trčka Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 331683 50 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 50 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 50 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 7181009 100 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 53681 100 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 100 Kč
TZL0958 Gogelová Martina SKOB Zlín C 2134317 100 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 100 Kč
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 50 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 2082935 50 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053354 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 50 Kč
0060001 Pokluda Filip 006 - FreeRun Zlín zapůjčit 90 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
KRN1500 Rychly Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 886824 50 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 50 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 50 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 50 Kč
0030003 Kubálková Lada 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 247358 50 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 50 Kč
AOP1500 Stoszek Daniel Orientační Běh Opava C 52939 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 50 Kč
SKMyyyy Kunovská Natálie KOB Směr Kroměříž 619094 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
0080001 Šimon Svoboda 008 - Svobo Zlín 53337 50 Kč
0080002 Natálie Svobodová 008 - Svobo Zlín zapůjčit 90 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 50 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 50 Kč
KVS1252 Halatová Anna SKOB Kobra Vsetín C 7120329 50 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 8714 50 Kč
0150002 Graubner Mikuláš 015 - SKK Tatanka Zlín 2067974 50 Kč
0160001 Koč Juraj 016 - neregistrovaná zapůjčit 90 Kč
2.00 km, 55 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 100 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 100 Kč
OTK7200 Klíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 100 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 140 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 100 Kč
0050001 Čudková Petra 005 - MOV zapůjčit 140 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 100 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
SKM76xx Rytířová Silvie KOB Směr Kroměříž 53822 100 Kč
SKMxxxx Skopalová Kateřina KOB Směr Kroměříž 52208 100 Kč
0040002 Adámková Ivana 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051505 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 100 Kč
SOP0052 Šípová Kateřina OOB TJ Slezan Opava C 4777 100 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
0040007 Nyklová Monika 004 - SVČ Fokus Nový Jičín 2051537 100 Kč
0030005 Zajíc Karel 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53790 100 Kč
SVS7401 Koňařík Jaroslav Orientklub Vsetín 51521 100 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 100 Kč
0140001 Sladký Marek 014 - PBM 52034 100 Kč
0140002 Sladká Magdalena 014 - PBM 49465 100 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
0150001 Graubnerová Martina 015 - SKK Tatanka Zlín 2067256 100 Kč
3.50 km, 95 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
0020001 Urbanovská Aneta 002 - Ekonom zapůjčit 140 Kč
0020002 Martinčík Jan 002 - Ekonom zapůjčit 140 Kč
0030001 Mička Jiří 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 8084 100 Kč
0030002 Adámek Martin 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53792 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
VIC7601 Hala Miroslav OB Vizovice C 416057 100 Kč
BFM9402 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 2059752 100 Kč
0030004 Šperlich Pavel 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53753 100 Kč
0100001 Bolková Petra 010 - Petra 1400415 100 Kč
TZL8653 Vintrová Alžběta SKOB Zlín 4635 100 Kč
0120001 Láčíková Sabina 012 - Neregistrovaný 2051488 100 Kč
0130001 Furmánek Zdeněk 013 - železničáři zapůjčit 140 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 100 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 100 Kč
0150003 Graubner Tadeáš 015 - SKK Tatanka Zlín 2067944 100 Kč
celkem přihlášených: 426, vklad: 36720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.