Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, mistrovství oblasti

Datum:
18.04.2020
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D50     D55     H16     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 220 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 220 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 220 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 220 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov A 8680323 220 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov A 8191119 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 220 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 220 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 220 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 220 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 220 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 220 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 220 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 220 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 220 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8667503 220 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 220 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 220 Kč
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 220 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 220 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 8656683 220 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 220 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 220 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 220 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 220 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 220 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 220 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 220 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 220 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 220 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 220 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 220 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 190 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 190 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 190 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 190 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 190 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 190 Kč
celkem přihlášených: 40, vklad: 8620 Kč