Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
19.04.2020
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D45     D55     H14     H16A     H21E     H21A     H45     H55     H65     T4    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 200 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 200 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 200 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 200 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 200 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov A 8680323 200 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov A 8191119 200 Kč
(1)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 200 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 200 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 200 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 200 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 70 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 70 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 200 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8667503 200 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 200 Kč
(9)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 200 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 200 Kč
TUR8407 14085 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 200 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 200 Kč
TUR9701 33506 Wolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 200 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 8656683 200 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 200 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 200 Kč
TUR9549 21060 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 200 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 100 Kč
celkem přihlášených: 43, vklad: 7210 Kč