Event entries: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Date:
2020/04/19
Place:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Organiser:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Classes:
D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D45     D55     H14     H16A     H21E     H21A     H45     H55     H65     T4    
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 200 CZK
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 200 CZK
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 200 CZK
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 200 CZK
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 200 CZK
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 200 CZK
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 200 CZK
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov A 8680323 200 CZK
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov A 8191119 200 CZK
(1)
Reg. number
IOF ID
Name
Club
Licence
SI
Fee
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 200 CZK
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 200 CZK
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 200 CZK
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 200 CZK
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 CZK
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 CZK
(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 CZK
(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 100 CZK
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 70 CZK
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 70 CZK
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 70 CZK
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 200 CZK
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8667503 200 CZK
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 200 CZK
(9)
Reg. number
IOF ID
Name
Club
Licence
SI
Fee
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 200 CZK
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 200 CZK
TUR8407 14085 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 200 CZK
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 200 CZK
TUR9701 33506 Wolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 200 CZK
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 8656683 200 CZK
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 200 CZK
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 200 CZK
TUR9549 21060 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 200 CZK
(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 200 CZK
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 CZK
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 200 CZK
(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 100 CZK
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 CZK
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 CZK
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 100 CZK
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 100 CZK
(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 CZK
(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 CZK
(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 100 CZK
entered total: 43, fee: 7210 CZK