Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Mikulov
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
TBM1079 Francová Hedvika KOS TJ Tesla Brno C 53273 120 Kč
1.20 km, 35 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 515449 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 2126231 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660426 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
1.20 km, 45 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 60 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 232389 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 60 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 60 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 120 Kč
1.20 km, 45 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
1.50 km, 55 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 100 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 100 Kč
ZBM0261 Heroudková Adéla SK Žabovřesky Brno C 102 100 Kč
1.80 km, 65 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 100 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 100 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 100 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 100 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 8656501 100 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 100 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
LPU9051 Špirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 100 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 100 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 100 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 100 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8659389 100 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 100 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 100 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 100 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 100 Kč
1.80 km, 60 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 100 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
1.80 km, 60 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 100 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 100 Kč
0030001 Denemarkova Olga 003 - Beta Ursus 2059743 100 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 100 Kč
0090001 Rotková Gabriela 009 - Nereg. 2103673 100 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 100 Kč
1.30 km, 50 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 200 Kč
1.30 km, 50 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 100 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 100 Kč
1.20 km, 35 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 100 Kč
1.10 km, 25 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 60 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 515445 60 Kč
ZBM1004 Frenc Matěj SK Žabovřesky Brno C 2143356 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
1.70 km, 30 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 2061842 60 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 60 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno C 2083396 120 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 53269 120 Kč
1.20 km, 45 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 60 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 60 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 60 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 60 Kč
UBM0605 Hyánek Pavel MENISKOS Brno C 2049609 60 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 60 Kč
0080001 Šmíd Jiří 008 - SVČ Miroslav 2109703 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 60 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno B 2090873 60 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 60 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 60 Kč
1.50 km, 55 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 8660426 100 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 100 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 100 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 100 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
2.00 km, 70 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 100 Kč
2.00 km, 70 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 100 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 100 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 100 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 100 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 100 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 100 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 100 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8303038 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
OOL8001 Josivan de Oliveria SK Haná orienteering 9102141 100 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 100 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8352018 100 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 100 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 100 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 100 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 100 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 100 Kč
ZBM9443 Mižúr Šimon SK Žabovřesky Brno C 2051380 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 100 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 100 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 100 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 100 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 100 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 100 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 100 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 200 Kč
ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno R 515478 100 Kč
1.80 km, 65 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8200013 100 Kč
0020001 Kraus Martin 002 - KOB RA 2092384 100 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 100 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 100 Kč
0060001 Polách David 006 - Neregistrovani Vlci zapůjčit 140 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 100 Kč
0100001 Verner Leoš 010 - NOCH 2083371 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
0110001 Musil Radek 011 - :-)) 7300475 100 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 200 Kč
1.80 km, 60 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 100 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 100 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 100 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 100 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 100 Kč
1.80 km, 60 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 100 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
1.20 km, 35 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 100 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
1.00 km, 25 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
TBM1304 Janča Ondřej KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
0010002 Navrátil Vojtěch 001 - KMCH 2108895 60 Kč
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 60 Kč
0070001 Ludmila Špaček 007 - ABM Brno zapůjčit 100 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 361937 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 60 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 60 Kč
0130003 Kršková Monika 013 - Nereg zapůjčit 100 Kč
TBM1110 Franc Jáchym KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
TBM1919 Jiřík Martin KOS TJ Tesla Brno 0 60 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 60 Kč
TBM1989 Koryčánková Antonie KOS TJ Tesla Brno 320135 60 Kč
1.20 km, 30 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 100 Kč
0050001 Vrtílek Roman 005 - Roman Vrtílek zapůjčit 140 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno 232377 100 Kč
UBM7754 Ondrová Barbora MENISKOS Brno C 515446 100 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 100 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 100 Kč
0120001 Mičánková Marta 012 - Žabovřesky zapůjčit 140 Kč
0130001 Konečná Marcela 013 - Nereg zapůjčit 140 Kč
0130002 Krška Bronislav 013 - Nereg zapůjčit 140 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
1.50 km, 55 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Navrátil Ondřej 001 - KMCH 2122287 100 Kč
celkem přihlášených: 307, vklad: 27100 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.