Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Kohoutovice, ZŠ Pavlovská
Pořadatel:
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     HDR     P     T5    
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 60 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Žabovřesky Brno C 2094532 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2117703 60 Kč
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 60 Kč
0090003 Tomíčková Eliška 009 - ESOX ODEI 52023 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 60 Kč
NNN2002 Skácelová Beáta Neregistrovaní 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 515049 60 Kč
2.90 km, 125 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 2126231 60 Kč
UBM0756 Vysočanová Edita MENISKOS Brno C 2049603 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 60 Kč
ZBM0856 Mičánková Tereza SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 100 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno C 2067941 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
3.40 km, 145 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 0 Kč
TBM0675 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno C 2133883 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 60 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 87638 60 Kč
3.80 km, 165 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 100 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
5.10 km, 180 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 100 Kč
6.30 km, 250 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 100 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
0110001 Šulerová Hana 011 - Neregistrovaný 410378 100 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 100 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 100 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 100 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 100 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 100 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 100 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 100 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 100 Kč
4.00 km, 170 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 100 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 100 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 100 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 100 Kč
0340002 Sychrová Martina 034 - TJ Papuchálci Brno 320139 150 Kč
5.10 km, 180 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
0090002 Tomíčková Dana 009 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2801246 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 100 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 100 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 100 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 52463 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 100 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 100 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 100 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 100 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 53372 150 Kč
4.00 km, 150 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 100 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 100 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 100 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 232419 100 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 100 Kč
3.60 km, 115 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 100 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 100 Kč
2.30 km, 85 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 0 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 60 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 60 Kč
ZBM0911 Kupilík Vít SK Žabovřesky Brno C 120 Kč
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
0070001 Pečinka Matěj 007 - ZBMOB zapůjčit 100 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
ZBM0913 Popovič Jan SK Žabovřesky Brno C 136 60 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 100 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
3.20 km, 150 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 2061842 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 60 Kč
ZBM0910 Vranek Dominik SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 100 Kč
0030003 Jedlička Jonáš 003 - Tišnov zapůjčit 100 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 446369 60 Kč
NNN2001 Skácel Viktor Neregistrovaní 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 60 Kč
TBM0610 Vybíral Vendelín KOS TJ Tesla Brno C 8170017 90 Kč
4.00 km, 170 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 60 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 8200033 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 60 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8670828 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 60 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 60 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 60 Kč
UBM0605 Hyánek Pavel MENISKOS Brno C 2049609 60 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 60 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 90 Kč
6.00 km, 220 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 100 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 8660434 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 100 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
6.90 km, 260 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 100 Kč
9.60 km, 350 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 100 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 100 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 100 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 100 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 100 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 100 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 52430 100 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 100 Kč
0350001 Pouzar Tomáš 035 - TJ Papuchálci zapůjčit 190 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
0400001 Vičar Martin 040 - KIM zapůjčit 240 Kč
6.00 km, 2 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 100 Kč
0160001 Novotný Petr 016 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 100 Kč
ZBM9403 Hinkelmann Erik SK Žabovřesky Brno C 7211016 100 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 100 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 100 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8352018 100 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 100 Kč
0210003 Hubík Martin 021 - Tesla Brno 2035154 100 Kč
0330001 Polách David 033 - Neregistrovani Vlci zapůjčit 190 Kč
0340001 Sychra Marek 034 - TJ Papuchálci Brno 2134350 150 Kč
6.90 km, 260 m, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 100 Kč
0030001 Václavek Lukáš 003 - Tišnov zapůjčit 140 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 100 Kč
0080001 Sýkora Lukáš 008 - Sykorky 2067218 100 Kč
0090001 Tomíček Oldřich 009 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 100 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 100 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 100 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 100 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 100 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno C 416055 100 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 100 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8008208 100 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 100 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
NNN2000 Skácel Pavel Neregistrovaní 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 100 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 100 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 150 Kč
5.90 km, 210 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 8414120 100 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 100 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 100 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 100 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno C 52454 100 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 100 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 100 Kč
ABM7047 Palát Marek KOB ALFA Brno C 1420860 100 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 100 Kč
0240001 Pölzelbauer Michael 024 - (AUT) OLG Ströck 8120970 100 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 100 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 150 Kč
4.00 km, 150 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5913 Hubík Petr KOS TJ Tesla Brno C 320129 100 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 100 Kč
0140001 Buráň Zdeněk 014 - BzB 2127637 100 Kč
0190001 Fuchs Vladimír 019 - Fuchs zapůjčit 140 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 100 Kč
1.90 km, 90 m, 6 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno C 53311 60 Kč
0020002 Navrátil Vojtěch 002 - KMCH 2108895 60 Kč
SKMyyyy Kunovská Natálie KOB Směr Kroměříž 619094 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
0080002 Sýkora Jan 008 - Sykorky 2067217 60 Kč
0080003 Danielová Hana 008 - Sykorky zapůjčit 100 Kč
0090004 Tomíčková Ivana 009 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
0100002 Mičánek Dominik 010 - - zapůjčit 100 Kč
0120001 Veteška Jindřich 012 - Nereg. zapůjčit 100 Kč
TBM1305 Vaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno C 416206 60 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 60 Kč
0170001 Tereza Tušlová 017 - MB Cyklo 1450163 60 Kč
0180001 Drexler Petr 018 - PD zapůjčit 100 Kč
0180002 Drexlerová Jana 018 - PD zapůjčit 100 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 60 Kč
ZBM1551 Skobová Petra SK Žabovřesky Brno C 49376 60 Kč
0210001 Hubíková Nela 021 - Tesla Brno zapůjčit 100 Kč
0210002 Hubík Hugo 021 - Tesla Brno zapůjčit 100 Kč
0230001 Cicvárek Lukáš 023 - ZBM 2051515 60 Kč
0030002 Václavková Lenka 003 - Tišnov zapůjčit 100 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 51513 60 Kč
BBM7650 Martinkovičová Jitka BETA URSUS Orienteering C 2120995 60 Kč
NNN0100 Návrat Aleš Neregistrovaní 60 Kč
NNN2003 Miškářovi Aneta, Klára Neregistrovaní 60 Kč
RBKXXXX Rudolf Jan SK Radioklub Blansko 60 Kč
0270001 Kalinová Jasmína 027 - JK 53723 60 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. Brněnská C 2126288 60 Kč
0280001 Dohnalová Eliška 028 - Dohnalová 336762 60 Kč
UBM1651 Račanská Josefína MENISKOS Brno C 2126246 60 Kč
0320001 Wolný Tobiáš 032 - Bez klubu zapůjčit 100 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C 2102805 60 Kč
ZBM1402 Chaloupka Jakub SK Žabovřesky Brno C 1425343 60 Kč
ZBM1403 Chaloupka Matěj SK Žabovřesky Brno C 2129226 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
0360001 Hrdina Jonáš 036 - Huraaa běžíme zapůjčit 100 Kč
0360002 Hrdinová Anna 036 - Huraaa běžíme zapůjčit 100 Kč
NNN3000 Dabbs Sophie Neregistrovaní 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 330625 60 Kč
0370001 Keslar Milan 037 - Keslaroic zapůjčit 100 Kč
0380001 Dvořák Jakub 038 - Komín zapůjčit 100 Kč
0390001 Milostný Matěj 039 - neregistrovany 52037 60 Kč
3.00 km, 95 m, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 60 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno C p 60 Kč
0040002 Hesová Iva 004 - Roman Vrtílek zapůjčit 100 Kč
0040003 Vrtílek Roman 004 - Roman Vrtílek zapůjčit 100 Kč
TBM7803 Kroutil Petr KOS TJ Tesla Brno C 2067978 60 Kč
0050001 Mynářová Jana 005 - Nezabloudíme zapůjčit 100 Kč
0060001 Rotková Gabriela 006 - Nereg. 2103673 60 Kč
0100001 Mičánková Marta 010 - - zapůjčit 100 Kč
0130001 Košíková Jana 013 - Brno zapůjčit 100 Kč
0140002 Buráňová Hana 014 - BzB 2108870 60 Kč
0150001 Žídková Alena 015 - - zapůjčit 100 Kč
UBM6902 Vysočan Pavel MENISKOS Brno C 2049606 60 Kč
0180003 Drexler Petr 018 - PD zapůjčit 100 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 60 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 60 Kč
ABM7667 Žovincová Sylva KOB ALFA Brno C 2081395 60 Kč
0200001 Kozoňová Jiřina 020 - SDCH 87638 60 Kč
0200002 Mitášová Daniela 020 - SDCH zapůjčit 100 Kč
0220001 Šabík Matúš 022 - Nereg. zapůjčit 100 Kč
0220002 Zajacová Simona 022 - Nereg. zapůjčit 100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 60 Kč
0250001 Verner Leoš 025 - NOCH zapůjčit 100 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 60 Kč
0260001 Achten Robin 026 - Tesla Brno 7205008 60 Kč
0260002 Achten Petra 026 - Tesla Brno 2094544 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
0280002 Dohnalová Květa 028 - Dohnalová 2144066 60 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno 8662331 60 Kč
0290001 Nečasová Bára 029 - OB Letovice 2073679 60 Kč
0290002 Špidlíková Nikola 029 - OB Letovice 981840 60 Kč
0300001 Mikula Martin 030 - - zapůjčit 100 Kč
0310001 Konečná Marcela 031 - Nereg zapůjčit 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 60 Kč
VBM4301 Banďouch Vratislav VSK Mendelu Brno 53237 60 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 60 Kč
0370002 Keslar Milan 037 - Keslaroic zapůjčit 100 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 515452 60 Kč
5.60 km, 230 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Navrátil Ondřej 002 - KMCH 2122287 100 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 100 Kč
celkem přihlášených: 371, vklad: 31150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.