Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Křižánky, Hostinec za Řekou
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     DU     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     HU     P    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 40 m, 6 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Brno Žabovřesky C 2061853 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky C 2115674 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky C 2103690 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 40 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
CHTXX11 Burešová Hana OOB SK Chrast 232888 80 Kč

D10N 3.50 km, 60 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 40 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 40 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Brno Žabovřesky C 2094532 40 Kč
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2117702 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
0200001 Zelinová Ester 020 - Zelinová 2148163 80 Kč

D12 2.60 km, 55 m, 8 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky B 2067231 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky C 2103674 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 40 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Rosice C 2117704 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 40 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2108861 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0750 Dostálová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2083390 80 Kč

D14 3.40 km, 80 m, 8 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Rosice C 2112728 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Brno Žabovřesky C 2103279 40 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Brno Žabovřesky A 8660552 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 2111757 40 Kč
PZR0652 Kozderková Magdalena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno B 2054645 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky B 8660428 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč

D16 4.20 km, 115 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 80 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 80 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast C 80 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 2118115 80 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 80 Kč

D18 5.40 km, 145 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Brno Žabovřesky B 2092389 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč

D21C 8.20 km, 265 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
CHT8852 Sadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Brno Žabovřesky C 1668661 80 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Brno Žabovřesky E 8644886 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Brno Žabovřesky E 8660440 80 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 80 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 80 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 8648590 120 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106725 120 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 160 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 160 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 160 Kč

D21D 5.30 km, 125 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 80 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast B 51970 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 80 Kč
0150002 Dohnalová Květa 015 - Dohnalová 2144067 80 Kč

D35 6.20 km, 150 m, 14 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 49398 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Brno Žabovřesky C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2067937 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Brno Žabovřesky C 2094550 80 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Brno Žabovřesky C 2094515 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 120 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 120 Kč

D45 5.30 km, 145 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Rosice C 2124757 80 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 102 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč

D55 4.50 km, 115 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Brno Žabovřesky C 886279 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč

D65 3.60 km, 85 m, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 80 Kč

DU 6.10 km, 200 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 80 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 80 Kč

H10 2.30 km, 40 m, 6 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 53193 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Brno Žabovřesky C 8660436 40 Kč
ZBM0913 Popovič Jan SK Brno Žabovřesky C 130 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Brno Žabovřesky C 2115684 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 40 Kč

H10N 3.50 km, 60 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 40 Kč
PZR1001 Štěpánek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Brno Žabovřesky C 104 40 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 515445 40 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno 2111765 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč

H12 3.30 km, 80 m, 8 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 2061842 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 682677 40 Kč
PZR0702 Zmydloch Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Brno Žabovřesky C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Brno Žabovřesky C 2103687 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Brno Žabovřesky C 8660444 40 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Brno Žabovřesky C 8667953 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 40 Kč
CHT0803 Pernica Zbyšek OOB SK Chrast C 2115720 40 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8654887 40 Kč
0150003 Dohnal František 015 - Dohnalová 232852 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 446369 40 Kč
OSN08 Václavík Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53177 40 Kč
OSN Hugo Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52138 40 Kč

H14 4.80 km, 110 m, 10 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 8200033 40 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Brno Žabovřesky A 8660411 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Brno Žabovřesky C 2092394 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Brno Žabovřesky C 2051515 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky B 8670828 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky B 8660418 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 40 Kč
BBM0600 Šíma Daniel BETA URSUS Rosice C 2117703 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Rosice C 2112721 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
0140002 Lasota Jan 014 - Lasota neregistrovaní 2067241 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 80 Kč

H16 6.30 km, 165 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 8670824 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 2042526 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky C 1111187 80 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky C 8663130 80 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Brno Žabovřesky C 2051518 80 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8660439 80 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660425 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
OSN0400 Jirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 80 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 120 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Brno Žabovřesky A 8651737 160 Kč

H18 7.80 km, 265 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2087700 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 80 Kč

H21C 12.10 km, 345 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1.02

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 80 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 80 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Brno Žabovřesky C 232254 80 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky R 899179 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
0130001 Vostrejš Pavel 013 - OPLÁ 53599 80 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky C 8660427 80 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 8180189 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Brno Žabovřesky B 8660415 120 Kč

H21D 7.90 km, 185 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
CHT9101 Janda Petr OOB SK Chrast C 2125330 80 Kč
0070001 Coufal Petr 007 - FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 80 Kč
0100001 Polách David 010 - Neregistrovani Vlci zapůjčit 110 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Brno Žabovřesky C 8660430 80 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 120 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 120 Kč

H35 9.10 km, 290 m, 20 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7204478 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 80 Kč
0030001 Václavek Lukáš 003 - Tišnov 7300282 80 Kč
0040001 Konfršt Josef 004 - OB Vepřová 2126341 80 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 2088711 80 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8660405 80 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Brno Žabovřesky C 7300188 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Brno Žabovřesky C 2051489 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Brno Žabovřesky C 2051547 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 2103682 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 80 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Brno Žabovřesky C 416055 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103680 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
0140001 Lasota Marek 014 - Lasota neregistrovaní 2087636 80 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659383 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 53500 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 120 Kč
0180001 Baláč Radek 018 - Baláčovi - neregistrovaní 53264 120 Kč

H45 7.60 km, 250 m, 15 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
0050002 Kruml Tomáš 005 - Nezabloudíme zapůjčit 110 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
0060001 Novotný Petr 006 - DUKLA Blansko 2067992 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Brno Žabovřesky C 2103688 80 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Brno Žabovřesky C 136 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 80 Kč
0120001 Tužil Petr 012 - Tužilovi 2045249 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 120 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 120 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 120 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 160 Kč

H55 5.50 km, 145 m, 15 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Brno Žabovřesky C 49393 80 Kč
0090001 Buráň Zdeněk 009 - BzB 2127637 80 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 120 Kč

H65 4.50 km, 105 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 80 Kč

HDR 3.50 km, 60 m, 6 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
0010002 Stehlík Jakub 001 - S-team 8087 40 Kč
0010003 Stehlík Šimon 001 - S-team 2111772 40 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
UBM1151 Floryánová Alžběta MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 8008870 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
BBM1051 Němcová Irena BETA URSUS Rosice C 2134342 40 Kč
BBM0900 Hess Ludvík BETA URSUS Rosice C 2117701 40 Kč
BBM1200 Tesař Patrik BETA URSUS Rosice C 2127623 40 Kč
0110001 Nikolajevová Anastázie 011 - Holky z Eko zapůjčit 70 Kč
PZR1599 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 126 40 Kč
CHT1151 Boučková Elena OOB SK Chrast C 40 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2118114 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 51780 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 40 Kč
0150001 Dohnalová Eliška 015 - Dohnalová 336762 40 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 40 Kč
TBM1411 Svirák Timotej KOS TJ Tesla Brno 2124790 40 Kč
0020003 Antonín Bednář 002 - Nereg. 2051533 40 Kč
0020006 Novák Matěj 002 - Nereg. 7007960 40 Kč

HU 9.00 km, 230 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
0010001 Stehlik Ondřej 001 - S-team 2133066 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 80 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 51896 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč

P 3.20 km, 75 m, 9 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 40 Kč
0020001 Rotková Gabriela 002 - Nereg. 2103673 40 Kč
0020002 Nedorostková Monika 002 - Nereg. zapůjčit 70 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049603 40 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 40 Kč
UBM7702 Floryán David MENISKOS Brno C 2049605 40 Kč
0050001 Mynářová Jana 005 - Nezabloudíme zapůjčit 70 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
0080001 Jirků Olga 008 - Jirků 361999 40 Kč
0080002 Jirků František 008 - Jirků zapůjčit 70 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Brno Žabovřesky C 1400413 40 Kč
0090002 Buráňová Hana 009 - BzB 2108870 40 Kč
UBM7754 Ondrová Barbora MENISKOS Brno C 515446 40 Kč
BBM7650 Martinkovičová Jitka BETA URSUS Rosice C 2120995 40 Kč
PZR7575 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53139 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 40 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 40 Kč
TBM7806 Svirák Pavel KOS TJ Tesla Brno 2135173 40 Kč
TBM7887 Sviráková Božena KOS TJ Tesla Brno 2127550 40 Kč
0160001 Verner Leoš 016 - NOCH zapůjčit 70 Kč
0170001 Borkovcová Lenka 017 - Borkovcová zapůjčit 70 Kč
0180002 Baláčová Jana 018 - Baláčovi - neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
0190001 Košíková Jana 019 - Brno zapůjčit 70 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 40 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 2801248 40 Kč
0210001 Krumlová Andrea 021 - Krumlovi zapůjčit 70 Kč
0020004 Anna Bednářová 002 - Nereg. 2051532 40 Kč
0020005 Tomáš Bednář 002 - Nereg. 2120628 40 Kč
celkem přihlášených: 613, vklad: 40690 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.