Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Kuničky, okr. Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 60 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 60 Kč
TBM1079 Francová Hedvika KOS TJ Tesla Brno C 53273 60 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 60 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 60 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 60 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 60 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 60 Kč
STE0956 Janušová Ema SK SKI-OB Šternberk C 60 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 60 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 60 Kč
TBM0962 Syková Tamara KOS TJ Tesla Brno C 2127570 90 Kč
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 51513 60 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2001996 60 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 410339 60 Kč
JPV1150 Markovičová Ludmila Oddíl OS SK Prostějov C 60 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
0230001 Veselá Martina 023 - Předklášteří 2034000 60 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 60 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 60 Kč
2.20 km, 75 m, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8796 60 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 232251 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 60 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 60 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno B 2126231 60 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 60 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2051506 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 2061840 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 60 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 60 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 60 Kč
0190001 Dánielová Kateřina 019 - Zimovi-Dánielovi 49677 60 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061762 60 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 60 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
0090003 Klieštíková Lenka 009 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 100 Kč
0230002 Veselá Veronika 023 - Předklášteří 53201 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
STE0854 Kubálková Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2122254 60 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 60 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 60 Kč
3.30 km, 90 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 60 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 60 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 60 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 60 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 60 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 60 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 60 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 60 Kč
TBM0675 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno C 2133883 60 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 60 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 60 Kč
27S0550 Herna Rebecca (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8665514 60 Kč
27S1650 Kendrová Tereza (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 60 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 60 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 60 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 60 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 60 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 60 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 60 Kč
0190002 Dánielová Lenka 019 - Zimovi-Dánielovi 2109751 60 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 60 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 60 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 60 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 60 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C 2127554 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
3.80 km, 100 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 331011 100 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 100 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 100 Kč
0090002 Klieštíková Šárka 009 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 140 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 100 Kč
4.00 km, 155 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 100 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 100 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 150 Kč
4.80 km, 140 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
0150002 Stehlíková Alžběta 015 - S-team 2111772 100 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 100 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 100 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 100 Kč
0180001 Steblová Veronika 018 - nereg. 08775 100 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 100 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 100 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 100 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 100 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 100 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 100 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 100 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 100 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 100 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov C 1007538 100 Kč
UOL91xx Blažková Kristina SOB Olomouc 4641782 100 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 150 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 150 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov C 2073659 150 Kč
3.80 km, 100 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Klinerová Radka 002 - bez klubu zapůjčit 140 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. Brněnská 49465 100 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
SBK8550 Růžková Kateřina KOB START Blansko 8116680 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 100 Kč
0180002 Horáčková Kateřina 018 - nereg. 08763 100 Kč
0200001 Handlová Andrea 020 - Mňouk Orienteering 301589 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
0250001 Dohnalová Květa 025 - Dohnalovi 2144067 100 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
4.10 km, 125 m, 17 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 100 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 100 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 100 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 100 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 100 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 100 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 100 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 100 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 100 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 100 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 100 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 100 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 100 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 100 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 100 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 100 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 100 Kč
0190003 Dánielová Iva 019 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 140 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 100 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 100 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 100 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 100 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
4.00 km, 155 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 100 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 100 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 100 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering C 2124757 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 100 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 100 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
0170003 Felklová Jarmila 017 - ASPV OA Šumperk 433098 100 Kč
0170004 Ženčáková Marie 017 - ASPV OA Šumperk 2032185 100 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 2067240 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 100 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 100 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 100 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 100 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 100 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 100 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 100 Kč
2.80 km, 100 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 100 Kč
2.50 km, 90 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 100 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 100 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 150 Kč
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 60 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 60 Kč
TBM1029 Hustý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2127895 60 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 60 Kč
JPV0907 Markovič Krištof Oddíl OS SK Prostějov C 2125346 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 60 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 136 60 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 60 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 60 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 60 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 60 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 60 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 60 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2148055 60 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2061817 60 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 60 Kč
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 90 Kč
3.00 km, 95 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 60 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 60 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 60 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 60 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 60 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno C 2083396 60 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 681869 60 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 52844 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno B 2051534 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno B 8667953 60 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 60 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 60 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058484 60 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 60 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 60 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 60 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 60 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 60 Kč
RBK07xx Gottwald Tadeáš SK Radioklub Blansko zapůjčit 100 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C 2001979 90 Kč
3.40 km, 95 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov A 8660407 60 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 60 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 60 Kč
27S0503 Koman Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 60 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 60 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 60 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 60 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno A 2096113 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 60 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 60 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 60 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 60 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 446437 60 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 60 Kč
0090004 Klieštík Petr 009 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 100 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 60 Kč
BBM0601 Šmíd Jiří BETA URSUS Orienteering C 2109701 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 90 Kč
TBM0610 Vybíral Vendelín KOS TJ Tesla Brno C 8170017 90 Kč
4.20 km, 115 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 2148133 100 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 2419982 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 100 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 100 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
4.30 km, 160 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 100 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 100 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 100 Kč
6.20 km, 190 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 100 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 100 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 100 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8352018 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 100 Kč
0150001 Stehlik Ondřej 015 - S-team 2133066 100 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 100 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 100 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 100 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 100 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 100 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 100 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 100 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 100 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 100 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 100 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 100 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 100 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 100 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 100 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 100 Kč
PLU8200 Mikuš Oldřich TJ SOKOL Plumlov C 9201846 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 150 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 8002099 150 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 150 Kč
4.80 km, 140 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 100 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. Brněnská 52034 100 Kč
PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská 8116763 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 100 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 150 Kč
4.80 km, 140 m, 19 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 100 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
0050001 Kraus Martin 005 - KOB RA 2092384 100 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 100 Kč
TBM7708 Hustý Jakub KOS TJ Tesla Brno 1700079 100 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
0090001 Klieštík Jiří 009 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2085593 100 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 100 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 100 Kč
0130001 Václavek Lukáš 013 - Tišnov 7300282 100 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 100 Kč
0170001 Ženčák Jaroslav 017 - ASPV OA Šumperk 2060274 100 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 682687 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 100 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 100 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 100 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 100 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 100 Kč
0190004 Dániel Vladimír 019 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 140 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 100 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
0220001 Bubla Jiří 022 - Dolní Čermná 2045237 100 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 100 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 100 Kč
0030001 Račanský Martin 003 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 100 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 150 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 150 Kč
4.30 km, 160 m, 17 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 100 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 100 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 100 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 100 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
ADA7201 Martínek Jan OOB Spartak Adamov C 219241 100 Kč
TBM7209 Koch Petr KOS TJ Tesla Brno 2134364 100 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 100 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 100 Kč
0120004 Kruml Tomáš 012 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 100 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 100 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno C 52454 100 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 100 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 100 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 100 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 100 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 100 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 100 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8656506 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
0300001 Tužil Petr 030 - Tužilovi 2045249 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 150 Kč
0400001 Šácha Tomáš 040 - - 410340 150 Kč
4.20 km, 115 m, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 100 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 100 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 100 Kč
0170002 Felkl Luděk 017 - ASPV OA Šumperk 52589 100 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 100 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 100 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 100 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 100 Kč
0290001 Buráň Zdeněk 029 - BzB 2127637 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 150 Kč
2.80 km, 100 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 100 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 100 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
2.50 km, 90 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 100 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 100 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 100 Kč
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 2102684 60 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 60 Kč
0040001 Klieštíková Aneta 004 - ---- zapůjčit 100 Kč
0060001 Kalinová Jasmína 006 - JK 53723 60 Kč
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 60 Kč
TBM1157 Hustá Magdalena KOS TJ Tesla Brno C 2127859 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 361937 60 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 60 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering zapůjčit 100 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
0150003 Stehlík Šimon 015 - S-team 8087 60 Kč
0150004 Stehlík Jakub 015 - S-team 416904 60 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno C 232419 60 Kč
ZBM1252 Zajíčková Terezie SK Žabovřesky Brno 49376 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Žabovřesky Brno 2092361 60 Kč
KSU1220 Jäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 60 Kč
0190005 Zima Ondřej 019 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 60 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 60 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 60 Kč
0210001 Dvořák Jakub 021 - neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 60 Kč
0250002 336762 025 - Dohnalovi 336762 60 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 60 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 60 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno C 682349 60 Kč
KON1199 Ebnerova Barbora KOB Konice 4634082 60 Kč
0270001 Šuláková Karolína 027 - bez registrace zapůjčit 100 Kč
0280001 Brabec Lukáš 028 - Brabcovi 52054 60 Kč
0280002 Brabcová Tina 028 - Brabcovi 845424 60 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 60 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 60 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 52015 60 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 60 Kč
ADA1501 Burdilák Robin OOB Spartak Adamov 8083 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
TBM1110 Franc Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 232708 60 Kč
0400003 Lach Lukáš 040 - - 446326 60 Kč
3.10 km, 75 m, 10 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 2102717 100 Kč
0010001 Vostal Petr 001 - NER zapůjčit 140 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 100 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno C 438040 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 100 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 100 Kč
0070001 Rotková Gabriela 007 - nereg. 2103673 100 Kč
0070002 Monika Nedorostková 007 - nereg. zapůjčit 140 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 100 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 100 Kč
0080001 Vrtílek Roman 008 - Vrtílek73 zapůjčit 140 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno C puj 100 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 100 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 896972 100 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 100 Kč
0100001 Sekaninová Jitka 010 - ASU 2080969 100 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 100 Kč
0110001 Chmelařová Blanka 011 - Péčkaři 8885 100 Kč
0120001 Mynářová Jana 012 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
0120002 Kruml Ondřej 012 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
0120003 Krumlová Andrea 012 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
JPV8016 Markovič Peter Oddíl OS SK Prostějov C 100 Kč
0140001 Janeček Petr 014 - OBR Radíkov 02420067 100 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 100 Kč
0160001 Mikula Martin 016 - - zapůjčit 140 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 100 Kč
KSU7777 Mátlová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108893 100 Kč
0190006 Zima Vojtěch 019 - Zimovi-Dánielovi 2112753 100 Kč
0190007 Zimová Kristýna 019 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 140 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 100 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 100 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 100 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno 8663145 100 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2801246 100 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 100 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 100 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 100 Kč
ABM7667 Žovincová Sylva KOB ALFA Brno C 2081395 100 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 2125331 100 Kč
0260001 Achten Petra 026 - TESLA Brno 7205008 100 Kč
0260002 Achten Robin 026 - TESLA Brno zapůjčit 140 Kč
0270002 Šulák Ondřej 027 - bez registrace zapůjčit 140 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2102716 100 Kč
RBK06xx Vychodil David SK Radioklub Blansko 49681 100 Kč
0290002 Macků Jan 029 - BzB zapůjčit 140 Kč
0300002 Tužilová Michaela 030 - Tužilovi 2020737 100 Kč
0310001 Baláč Radek 031 - Baláčovi 53264 100 Kč
0310002 Baláčová Jana 031 - Baláčovi zapůjčit 140 Kč
0320001 Mitášová Daniela 032 - SDCH zapůjčit 140 Kč
0320002 Mitášová Markéta 032 - SDCH zapůjčit 140 Kč
0330001 Balvanová Martina 033 - nejsem členem klubu zapůjčit 140 Kč
0340001 Vašek Karel 034 - Olomouc - neregistrovaní 301592 100 Kč
0340002 Vašková Zdeňka 034 - Olomouc - neregistrovaní 2148122 100 Kč
0350001 Košíková Jana 035 - Brno 2419966 100 Kč
0360001 Chromá Eva 036 - Neregistrovaná 08939 100 Kč
KSU9555 Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 1459053 100 Kč
KSUxxx1 Oulehla Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 100 Kč
0380001 Navrátil Ondřej 038 - KMCH 2122287 100 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 100 Kč
0380002 Navrátil Ondřej 038 - KMCH 2122287 100 Kč
RBK0551 Rudolfová Eva SK Radioklub Blansko C zapůjčit 140 Kč
RBK7402 Rudolf Pavel SK Radioklub Blansko C zapůjčit 140 Kč
0400002 Lach Jiří 040 - - zapůjčit 140 Kč
4.20 km, 140 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 100 Kč
0370001 Komenda Kamil 037 - Kamil Komenda 995894 150 Kč
celkem přihlášených: 649, vklad: 57090 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.