Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Ořešín, restaurace Na ranči
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
3.30 km, 90 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2001996 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 51513 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 515049 60 Kč
ZBM0961 Mazálková Veronika SK Žabovřesky Brno C 49376 60 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Žabovřesky Brno 2092361 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
0320003 Krestová Ema 032 - Kresťáci 2133909 60 Kč
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno 52023 60 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
TBM0962 Syková Tamara KOS TJ Tesla Brno C 2127570 60 Kč
2.70 km, 85 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
0040001 Dánielová Kateřina 004 - Zimovi-Dánielovi 49677 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno B 2126231 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 60 Kč
ZBM0856 Mičánková Tereza SK Žabovřesky Brno C 136 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
0160001 Veselá Veronika 016 - Předklášteří 53201 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 80 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 60 Kč
0310004 Klieštíková Lenka 031 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 80 Kč
3.70 km, 100 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0675 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno C 2133883 60 Kč
0040002 Dánielová Lenka 004 - Zimovi-Dánielovi 2109751 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 60 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 60 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 2111802 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C 2127554 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 90 Kč
4.20 km, 135 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 100 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 331011 100 Kč
0310002 Klieštíková Šárka 031 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 120 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 100 Kč
5.30 km, 205 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 100 Kč
ZBM0261 Heroudková Adéla SK Žabovřesky Brno C 104 100 Kč
6.40 km, 315 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 100 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 100 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 100 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 100 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 100 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 100 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 150 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 100 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 150 Kč
4.20 km, 135 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 100 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 100 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 100 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 100 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 52454 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 100 Kč
0220001 Borkovcová Lenka 022 - nereg. 2067204 100 Kč
0330001 Steblová Veronika 033 - nereg. 8775 100 Kč
5.40 km, 210 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
0040003 Dánielová Iva 004 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 120 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
0140002 Tomíčková Dana 014 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 100 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 100 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 100 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 100 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 100 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
4.30 km, 180 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 100 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 100 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 2067240 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 100 Kč
0280001 Nollová Marcela 028 - Verim_si 410323 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
3.70 km, 140 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 100 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská 8116826 100 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 100 Kč
3.00 km, 130 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 100 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 100 Kč
3.30 km, 90 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 232419 60 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno 2111765 60 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 60 Kč
0260002 Tomas Moravek 026 - Kostalovi zapůjčit 80 Kč
0320002 Kresta Tomáš 032 - Kresťáci 2095929 60 Kč
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 60 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 8116708 60 Kč
ZBM0913 Popovič Jan SK Žabovřesky Brno C 52463 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 60 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 60 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 60 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
2.80 km, 90 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 446369 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno B 2051534 60 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 2092359 60 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno B 8660444 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno B 8667953 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
4.10 km, 175 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov A 8660407 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 60 Kč
BBM0601 Šmíd Jiří BETA URSUS Orienteering C 2109701 60 Kč
0040004 Zima Vojtěch 004 - Zimovi-Dánielovi 2112753 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 60 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 60 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 60 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 60 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno B 2090873 60 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 60 Kč
0310003 Klieštík Petr 031 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2085593 60 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 60 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 60 Kč
4.60 km, 175 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8116823 100 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 100 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 100 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 100 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 100 Kč
9.60 km, 490 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 100 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 100 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 100 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 100 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 899179 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 100 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 100 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 100 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 100 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 100 Kč
6.20 km, 275 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
0030001 Ježek Martin 003 - Blansko zapůjčit 120 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská 49465 100 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 100 Kč
ABM8101 Kozel Jiří KOB ALFA Brno C 0 100 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 2049600 100 Kč
6.90 km, 260 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
SBK7535 Vychodil Petr KOB START Blansko C 53203 100 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 100 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 100 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 100 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 100 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7204478 100 Kč
0180001 Račanský Martin 018 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
0200001 Václavek Lukáš 020 - Tišnov 7300282 100 Kč
0310001 Klieštík Jiří 031 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 120 Kč
0340001 Baláč Radek 034 - Baláčovi 53264 100 Kč
ZBM7607 Ryšavý Miloš SK Žabovřesky Brno C 9891 150 Kč
4.70 km, 190 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7209 Koch Petr KOS TJ Tesla Brno 2134364 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
0080004 Kruml Tomáš 008 - Nezabloudíme zapůjčit 120 Kč
0110001 Tužil Petr 011 - Tužilovi 2045249 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
TBM7107 Šňupárek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8667984 100 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 100 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 100 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
4.10 km, 170 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 100 Kč
0130001 Buráň Zdeněk 013 - BzB 2127637 100 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 100 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 100 Kč
3.40 km, 130 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč
3.30 km, 90 m, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
0010001 Dohnalová Eliška 001 - Dohnalovi 336762 60 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
0040005 Zima Ondřej 004 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 80 Kč
0070002 Mičánek Dominik 007 - - zapůjčit 80 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
UBM1651 Račanská Josefína MENISKOS Brno C 2126246 60 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská 52021 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 80 Kč
0140003 Tomíčková Ivana 014 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 53172 60 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C 2102805 60 Kč
ZBM1402 Chaloupka Jakub SK Žabovřesky Brno C 1425343 60 Kč
ZBM1403 Chaloupka Matěj SK Žabovřesky Brno C 2129226 60 Kč
0150001 Cicvárek Lukáš 015 - Cicvárkovi zapůjčit 80 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 60 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 60 Kč
TBM1305 Vaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno C 416206 60 Kč
0170001 Kozel Kryštof 017 - Family Point zapůjčit 80 Kč
0170002 Nekula Ondřej 017 - Family Point zapůjčit 80 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 60 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 60 Kč
TBM1411 Svirák Timotej KOS TJ Tesla Brno 2124790 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 60 Kč
0230002 Sýkora Jan 023 - Sýkorky 2067217 60 Kč
0240001 Stehlik Jakub 024 - S-team 416904 60 Kč
0240003 Matějová Julie 024 - S-team 2111772 60 Kč
0240004 Stehlík Šimon 024 - S-team 8087 60 Kč
0260001 Tomas Moravek 026 - Kostalovi zapůjčit 80 Kč
0270003 Paseka Matěj 027 - Mabruk Brno zapůjčit 80 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
0300001 Syková Tamara 030 - ts 2135195 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
0310005 Klieštíková Aneta + Marie 031 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 80 Kč
0370001 Šuláková Karolína 037 - bez registrace zapůjčit 80 Kč
0380002 Drexlerová Jana 038 - Rexové zapůjčit 80 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 896975 60 Kč
0380003 Drexler Petr 038 - Rexové zapůjčit 80 Kč
6KC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 60 Kč
3.00 km, 100 m, 9 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM4301 Banďouch Vratislav VSK Mendelu Brno 53237 100 Kč
0010002 Dohnal Pavel 001 - Dohnalovi 2144067 100 Kč
0020001 Vostal Petr 002 - pv zapůjčit 120 Kč
0040006 Zimová Kristýna 004 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 120 Kč
0060001 Vrtílek Roman 006 - Vrtas 73 zapůjčit 120 Kč
0060002 Hesová Iva 006 - Vrtas 73 zapůjčit 120 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno C 2420037 100 Kč
0070001 Mičánková Marta 007 - - zapůjčit 120 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 100 Kč
0080001 Mynářová Jana 008 - Nezabloudíme 52463 100 Kč
0080002 Kruml Ondřej 008 - Nezabloudíme zapůjčit 120 Kč
0080003 Krumlová Andrea 008 - Nezabloudíme zapůjčit 120 Kč
0080005 Vlčková Tereza 008 - Nezabloudíme zapůjčit 120 Kč
0090001 Rotková Gabriela 009 - nereg. 2103673 100 Kč
0090002 Nedorostková Monika 009 - nereg. zapůjčit 120 Kč
0100001 Košíková Jana 010 - Brno 2419966 100 Kč
0110002 Tužilová Michaela 011 - Tužilovi 2020737 100 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 100 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 1417255 100 Kč
0130002 Buráňová Hana 013 - BzB 2108870 100 Kč
0130003 Macků Jan 013 - BzB zapůjčit 120 Kč
TBM7529 Sedláček Břetislav KOS TJ Tesla Brno 2127883 100 Kč
ZBM0112 Macháček Petr SK Žabovřesky Brno 2419992 100 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 100 Kč
TTR7601 Křivan Václav OOB Třebíč 2129231 100 Kč
ABM7667 Žovincová Sylva KOB ALFA Brno C 2081395 100 Kč
TBM8354 Vaculínová Hana KOS TJ Tesla Brno C 1450163 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 100 Kč
0170003 Nekula Tomáš 017 - Family Point zapůjčit 120 Kč
0190001 Mikula Martin 019 - - zapůjčit 120 Kč
0210001 Achten Petra 021 - TESLA Brno 7205008 100 Kč
0210002 Achten Robin 021 - TESLA Brno zapůjčit 120 Kč
ABM0554 Pražanová Julie KOB ALFA Brno C 232872 100 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 100 Kč
0250001 Vašek Karel 025 - Olomouc - neregistrovaní 301592 100 Kč
0250002 Vašková Zdeňka 025 - Olomouc - neregistrovaní 2148122 100 Kč
0270001 Paseka Tomáš 027 - Mabruk Brno zapůjčit 120 Kč
0270002 Paseková Tereza 027 - Mabruk Brno zapůjčit 120 Kč
UBM6902 Vysočan Pavel MENISKOS Brno C 361909 100 Kč
0290001 Smítalová Ester 029 - Smítalovic family zapůjčit 120 Kč
0290002 Smítal Vendelín 029 - Smítalovic family zapůjčit 120 Kč
0320004 Krestová Alena 032 - Kresťáci zapůjčit 120 Kč
0340002 Baláčová Jana 034 - Baláčovi 410196 100 Kč
0370002 Šulák Ondřej 037 - bez registrace zapůjčit 120 Kč
0360001 Konečná Marcela 036 - nereg zapůjčit 120 Kč
TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno C 2067219 100 Kč
0380001 Drexler Petr 038 - Rexové zapůjčit 120 Kč
0400001 Navrátil Ondřej 040 - KMCH 2122287 100 Kč
0410001 Střelická Jana 041 - nereg. 04780 100 Kč
0410002 Střelická Alena 041 - nereg. zapůjčit 120 Kč
5.00 km, 220 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040007 Dániel Vladimír 004 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 120 Kč
0120001 Komenda Kamil 012 - Kamil Komenda 995894 100 Kč
0140001 Tomíček Oldřich 014 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
0230001 Sýkora Lukáš 023 - Sýkorky 2067218 100 Kč
0320001 Kresta Aleš 032 - Kresťáci 2088149 100 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 150 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaní 7207875 150 Kč
celkem přihlášených: 397, vklad: 33880 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.