Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    

D10N 2.30 km, 90 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 2054644 60 Kč
ZBM0962 Blažíčková Eliška SK Brno Žabovřesky 49376 60 Kč
TBM1157 Hustá Magdalena KOS TJ Tesla Brno C 2127859 60 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 60 Kč

D10 3.90 km, 35 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno 52023 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky C 2092385 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 60 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 60 Kč

D12 2.10 km, 30 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
0080001 Dánielová Kateřina 008 - Zimovi-Dánielovi 49677 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky B 2067231 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky B 2061840 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 2103674 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky C 446349 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno B 2126231 60 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno C 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky C 1633330 60 Kč

D14 2.80 km, 55 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 60 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 60 Kč
TBM0675 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno C 2133883 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
0080002 Dánielová Lenka 008 - Zimovi-Dánielovi 2109751 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky A 8660428 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Brno Žabovřesky C 2103279 60 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 2051514 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 2111757 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Brno Žabovřesky C 102 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Rosice C 2112728 60 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč

D16 2.90 km, 50 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Brno Žabovřesky C 331011 100 Kč

D21C 4.10 km, 110 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 2419914 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 100 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 100 Kč
0180002 Jurgová Martina 018 - Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
0190002 Stehlíková Alžbeta 019 - S-team 2111772 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 100 Kč
0240001 Handlová Andrea 024 - mňouk 301589 100 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 100 Kč
0290001 Steblová Veronika 029 - nereg. 8775 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 100 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 100 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 100 Kč

D21D 2.90 km, 50 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská 49465 100 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 100 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 100 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 100 Kč
UBM9857 Šmídová Klára MENISKOS Brno C 2049606 100 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 100 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč

D35 3.80 km, 100 m, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 100 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
0080003 Zimová Kristýna 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
0080004 Dánielová Iva 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
0090003 Tomíčková Dana 009 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 100 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 100 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč

D45 3.10 km, 45 m, 13 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 100 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 100 Kč
0070002 Tužilová Michaela 007 - Tužilovi 2020737 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 100 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 100 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
0210001 Nollová Marcela 021 - Verim_si 410323 100 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč

D55 2.90 km, 55 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2148232 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 100 Kč

D65 2.20 km, 40 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 100 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 100 Kč

H10 2.10 km, 35 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 60 Kč
ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno 420418 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Brno Žabovřesky C 130 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Brno Žabovřesky C 8660436 60 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Brno Žabovřesky C 8116708 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Brno Žabovřesky C 2127531 60 Kč
ZBM1004 Frenc Matěj SK Brno Žabovřesky C 2143356 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky C 2111735 60 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 60 Kč

H10N 3.90 km, 90 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
0080005 Zima Ondřej 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 60 Kč
ZBM0910 Vranek Dominik SK Brno Žabovřesky C 136 60 Kč
TBM1029 Hustý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2127895 60 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno 2111765 60 Kč

H12 2.40 km, 35 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 446369 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč
0200003 Stix Patrik 020 - SVČ Miroslav 2109701 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Brno Žabovřesky B 2051534 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Brno Žabovřesky C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky B 8660380 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Brno Žabovřesky B 8667953 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč

H14 3.10 km, 70 m, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 60 Kč
BBM0601 Šmíd Jiří BETA URSUS Rosice C 2049579 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 60 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 60 Kč
0080006 Zima Vojtěch 008 - Zimovi-Dánielovi 2112753 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Brno Žabovřesky C 2092394 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8660445 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 60 Kč
ZBM0611 Blažíček Jan SK Brno Žabovřesky C 104 60 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Brno Žabovřesky A 8660411 60 Kč
0320002 Klieštík Petr 032 - Bílovice nad Svitavou 2085593 60 Kč

H16 3.80 km, 100 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 100 Kč

H21C 5.30 km, 145 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8116710 100 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 100 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 100 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 100 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 100 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 100 Kč
0180001 Jurga Václav 018 - Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
0190001 Stehlik Ondřej 019 - S-team 2133066 100 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 100 Kč
UBM9602 Srba Matěj MENISKOS Brno C 2049605 100 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 2049600 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 8002099 100 Kč
0310001 Kučo Stanislav 031 - FR.EN.ethic zapůjčit 100 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 100 Kč

H21D 3.50 km, 90 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 100 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. brněnská 52034 100 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 100 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
TTR7601 Křivan Václav OOB Třebíč 515159 100 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 150 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 150 Kč

H35 4.80 km, 135 m, 18 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Rosice C 7790320 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
0020001 Skacel Pavel 002 - Skacelovi zapůjčit 100 Kč
0080007 Dániel Vladimír 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 2131192 100 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 100 Kč
0150001 Baláč Radek 015 - Baláčovi 53264 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
0170001 Račanský Martin 017 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
ZBM8003 Polách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 2103682 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 100 Kč
TBM7708 Hustý Jakub KOS TJ Tesla Brno 1700079 100 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 100 Kč
0220001 Václavek Lukáš 022 - Tišnov 7300282 100 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 100 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
0320001 Klieštík Jiří 032 - Bílovice nad Svitavou zapůjčit 100 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 150 Kč

H45 4.10 km, 110 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
TBM7209 Koch Petr KOS TJ Tesla Brno 2134364 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
0070001 Tužil Petr 007 - Tužilovi 2045249 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 100 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 100 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč

H55 3.10 km, 70 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
0060001 Fráňa Pavel 006 - SK Radiosport Bílovice n./Sv. 2060222 100 Kč
0130001 Buráň Zdeněk 013 - BzB 2127637 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 100 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč

H65 2.90 km, 55 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 100 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč

HDR 3.90 km, 90 m, 8 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
0020002 Skacelova Beata 002 - Skacelovi zapůjčit 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 53312 60 Kč
0050001 Zdražil Filip 005 - Zdražilovi zapůjčit 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
0090002 Tomíčková Ivana 009 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
0100002 Zábranští Alžběta a David 010 - Zábranští zapůjčit 60 Kč
0120001 Dohnalová Eliška 012 - Dohnalovi 336762 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. brněnská 49465 60 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 60 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 60 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 60 Kč
0190003 Stehlík Šimon 019 - S-team 8087 60 Kč
0190004 Stehlík Jakub 019 - S-team 416904 60 Kč
0200001 Hlávka Vojtěch 020 - SVČ Miroslav 2049576 60 Kč
0200002 Hlávka Adam 020 - SVČ Miroslav 2049577 60 Kč
ZBM1103 Tlustoš Dominik SK Brno Žabovřesky C 52454 60 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Brno Žabovřesky C 53172 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Brno Žabovřesky 2092361 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Brno Žabovřesky C 2104609 60 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 60 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 60 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 60 Kč
0230002 Konečný Lukáš 023 - nereg zapůjčit 60 Kč
0200004 Sedláček Tobiáš Jakub 020 - SVČ Miroslav 2109702 60 Kč
0260001 Voráčová Eliška 026 - Bojovníci zapůjčit 60 Kč
0260002 Erik Voráč 026 - Bojovníci zapůjčit 60 Kč
0270001 Šuláková Karolína 027 - bez registrace zapůjčit 60 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno C 682351 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
0300001 Autrata Jiří 030 - Teslička 232355 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
0330001 Tvarůžková Tereza 033 - Wyschkofáci zapůjčit 60 Kč
0330002 Tvarůžková Barbora 033 - Wyschkofáci zapůjčit 60 Kč
TBM1657 Ženková Tereza KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 60 Kč
0350001 Drexlerová Jana 035 - Rexové zapůjčit 60 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 52027 60 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. brněnská C 52051 60 Kč
0360001 Raabová Karolína 036 - Raabovi zapůjčit 60 Kč
0360002 Raabová Žofie 036 - Raabovi zapůjčit 60 Kč
0360003 Raab Filip 036 - Raabovi zapůjčit 60 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 53211 60 Kč

P 2.30 km, 45 m, 10 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Kadlecová Gabriela 004 - P 2117708 60 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 60 Kč
0100001 Zábranský Ondřej 010 - Zábranští zapůjčit 60 Kč
0110002 Nedorostková Monika 011 - nereg. zapůjčit 60 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 60 Kč
0130002 Buráňová Hana 013 - BzB 2108870 60 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 60 Kč
0150002 Michajlov Petr 015 - Baláčovi zapůjčit 60 Kč
0160001 Mikula Martin 016 - - zapůjčit 60 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 60 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 60 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 60 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 60 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 60 Kč
ZBM0112 Macháček Petr SK Brno Žabovřesky 2419992 60 Kč
TBM7961 Hustá Helena KOS TJ Tesla Brno 7204507 60 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 60 Kč
0230001 Konečná Marcela 023 - nereg zapůjčit 60 Kč
ABM7650 Kurečková Dana KOB ALFA Brno C 232864 60 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno C 438040 60 Kč
0250001 Hora Petr 025 - KPPH Brno zapůjčit 60 Kč
0270002 Šuláková Martina 027 - bez registrace zapůjčit 60 Kč
0270003 Šulák Ondřej 027 - bez registrace zapůjčit 60 Kč
0280001 Said David 028 - TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 60 Kč
0280002 Havelka Ondřej 028 - TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 60 Kč
0280003 Havelková Eliška 028 - TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 60 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 60 Kč
0340001 Mynářová Jana 034 - Nezabloudíme zapůjčit 60 Kč
PBM7950 Robotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská 7209359 60 Kč

T 3.50 km, 90 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Novotný Petr 003 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
LPU9051 Špirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 100 Kč
LPU5904 Bolech Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9330 100 Kč
0090001 Tomíček Oldřich 009 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
0110001 Rotková Gabriela 011 - nereg. 2103673 100 Kč
0120002 Dohnal Pavel 012 - Dohnalovi 2144067 100 Kč
0140001 Komenda Kamil 014 - Kamil Komenda 995894 100 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaní 7207875 100 Kč
6KC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 100 Kč
0010001 Vostal Petr 001 - pev zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 379, vklad: 30650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.