Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Březina
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2001996 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 60 Kč
ZBM0962 Blažíčková Eliška SK Žabovřesky Brno 49376 60 Kč
TBM1157 Hustá Magdalena KOS TJ Tesla Brno C 2127859 60 Kč
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 60 Kč
3.90 km, 35 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno 52023 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 60 Kč
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
0080001 Dánielová Kateřina 008 - Zimovi-Dánielovi 49677 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 60 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 2061840 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno B 2126231 60 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno C 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 60 Kč
2.80 km, 55 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 60 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 60 Kč
TBM0675 Kochová Isabel KOS TJ Tesla Brno C 2133883 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
0080002 Dánielová Lenka 008 - Zimovi-Dánielovi 2109751 60 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno C 102 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 60 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč
2.90 km, 50 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 100 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno B 2081393 100 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 331011 100 Kč
4.10 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 2419914 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 100 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 100 Kč
0180002 Jurgová Martina 018 - Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
0190002 Stehlíková Alžbeta 019 - S-team 2111772 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 100 Kč
0240001 Handlová Andrea 024 - mňouk 301589 100 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 100 Kč
0290001 Steblová Veronika 029 - nereg. 8775 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 100 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 100 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 100 Kč
2.90 km, 50 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. Brněnská 49465 100 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 100 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 100 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 100 Kč
UBM9857 Šmídová Klára MENISKOS Brno C 2049606 100 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 100 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
3.80 km, 100 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 100 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
0080003 Zimová Kristýna 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
0080004 Dánielová Iva 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
0090003 Tomíčková Dana 009 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 100 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 100 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
3.10 km, 45 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 100 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 100 Kč
0070002 Tužilová Michaela 007 - Tužilovi 2020737 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 100 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 100 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
0210001 Nollová Marcela 021 - Verim_si 410323 100 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
2.90 km, 55 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2148232 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 100 Kč
2.20 km, 40 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 100 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 100 Kč
3.90 km, 90 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
0080005 Zima Ondřej 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 60 Kč
ZBM0910 Vranek Dominik SK Žabovřesky Brno C 136 60 Kč
TBM1029 Hustý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2127895 60 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno 2111765 60 Kč
2.10 km, 35 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 60 Kč
ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno 420418 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 130 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 60 Kč
ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 8116708 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 60 Kč
ZBM1004 Frenc Matěj SK Žabovřesky Brno C 2143356 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 60 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 60 Kč
2.40 km, 35 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 446369 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč
0200003 Stix Patrik 020 - SVČ Miroslav 2109701 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno B 2051534 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 8660380 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno B 8667953 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
3.10 km, 70 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 60 Kč
BBM0601 Šmíd Jiří BETA URSUS Orienteering C 2049579 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 60 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 60 Kč
0080006 Zima Vojtěch 008 - Zimovi-Dánielovi 2112753 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 60 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 60 Kč
ZBM0611 Blažíček Jan SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 60 Kč
0320002 Klieštík Petr 032 - Bílovice nad Svitavou 2085593 60 Kč
3.80 km, 100 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 100 Kč
5.30 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8116710 100 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 100 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 100 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 100 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 100 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 100 Kč
0180001 Jurga Václav 018 - Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
0190001 Stehlik Ondřej 019 - S-team 2133066 100 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 100 Kč
UBM9602 Srba Matěj MENISKOS Brno C 2049605 100 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 2049600 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 8002099 100 Kč
0310001 Kučo Stanislav 031 - FR.EN.ethic zapůjčit 100 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 100 Kč
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 100 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. Brněnská 52034 100 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 100 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
TTR7601 Křivan Václav OOB Třebíč 515159 100 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 150 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 150 Kč
4.80 km, 135 m, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
0020001 Skacel Pavel 002 - Skacelovi zapůjčit 100 Kč
0080007 Dániel Vladimír 008 - Zimovi-Dánielovi zapůjčit 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 100 Kč
0150001 Baláč Radek 015 - Baláčovi 53264 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
0170001 Račanský Martin 017 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
TBM7708 Hustý Jakub KOS TJ Tesla Brno 1700079 100 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 100 Kč
0220001 Václavek Lukáš 022 - Tišnov 7300282 100 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 100 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
0320001 Klieštík Jiří 032 - Bílovice nad Svitavou zapůjčit 100 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 150 Kč
4.10 km, 110 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
TBM7209 Koch Petr KOS TJ Tesla Brno 2134364 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
0070001 Tužil Petr 007 - Tužilovi 2045249 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 100 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 100 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 100 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
3.10 km, 70 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
0060001 Fráňa Pavel 006 - SK Radiosport Bílovice n./Sv. 2060222 100 Kč
0130001 Buráň Zdeněk 013 - BzB 2127637 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 100 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč
2.90 km, 55 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč
3.90 km, 90 m, 8 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
0020002 Skacelova Beata 002 - Skacelovi zapůjčit 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 53312 60 Kč
0050001 Zdražil Filip 005 - Zdražilovi zapůjčit 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
0090002 Tomíčková Ivana 009 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
0100002 Zábranští Alžběta a David 010 - Zábranští zapůjčit 60 Kč
0120001 Dohnalová Eliška 012 - Dohnalovi 336762 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 219251 60 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská 49465 60 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 60 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 60 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 60 Kč
0190003 Stehlík Šimon 019 - S-team 8087 60 Kč
0190004 Stehlík Jakub 019 - S-team 416904 60 Kč
0200001 Hlávka Vojtěch 020 - SVČ Miroslav 2049576 60 Kč
0200002 Hlávka Adam 020 - SVČ Miroslav 2049577 60 Kč
ZBM1103 Tlustoš Dominik SK Žabovřesky Brno C 52454 60 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 53172 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Žabovřesky Brno 2092361 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 60 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 60 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 60 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 60 Kč
0230002 Konečný Lukáš 023 - nereg zapůjčit 60 Kč
0200004 Sedláček Tobiáš Jakub 020 - SVČ Miroslav 2109702 60 Kč
0260001 Voráčová Eliška 026 - Bojovníci zapůjčit 60 Kč
0260002 Erik Voráč 026 - Bojovníci zapůjčit 60 Kč
0270001 Šuláková Karolína 027 - bez registrace zapůjčit 60 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno C 682351 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
0300001 Autrata Jiří 030 - Teslička 232355 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
0330001 Tvarůžková Tereza 033 - Wyschkofáci zapůjčit 60 Kč
0330002 Tvarůžková Barbora 033 - Wyschkofáci zapůjčit 60 Kč
TBM1657 Ženková Tereza KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 60 Kč
0350001 Drexlerová Jana 035 - Rexové zapůjčit 60 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 60 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 60 Kč
0360001 Raabová Karolína 036 - Raabovi zapůjčit 60 Kč
0360002 Raabová Žofie 036 - Raabovi zapůjčit 60 Kč
0360003 Raab Filip 036 - Raabovi zapůjčit 60 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 53211 60 Kč
2.30 km, 45 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Kadlecová Gabriela 004 - P 2117708 60 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 60 Kč
0100001 Zábranský Ondřej 010 - Zábranští zapůjčit 60 Kč
0110002 Nedorostková Monika 011 - nereg. zapůjčit 60 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 60 Kč
0130002 Buráňová Hana 013 - BzB 2108870 60 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 60 Kč
0150002 Michajlov Petr 015 - Baláčovi zapůjčit 60 Kč
0160001 Mikula Martin 016 - - zapůjčit 60 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 60 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 60 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 60 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 60 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 60 Kč
ZBM0112 Macháček Petr SK Žabovřesky Brno 2419992 60 Kč
TBM7961 Hustá Helena KOS TJ Tesla Brno 7204507 60 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 60 Kč
0230001 Konečná Marcela 023 - nereg zapůjčit 60 Kč
ABM7650 Kurečková Dana KOB ALFA Brno C 232864 60 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno C 438040 60 Kč
0250001 Hora Petr 025 - KPPH Brno zapůjčit 60 Kč
0270002 Šuláková Martina 027 - bez registrace zapůjčit 60 Kč
0270003 Šulák Ondřej 027 - bez registrace zapůjčit 60 Kč
0280001 Said David 028 - TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 60 Kč
0280002 Havelka Ondřej 028 - TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 60 Kč
0280003 Havelková Eliška 028 - TJ Slovan Luhačovice zapůjčit 60 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 60 Kč
0340001 Mynářová Jana 034 - Nezabloudíme zapůjčit 60 Kč
PBM7950 Robotková Naďa TJ Spartak 1. Brněnská 7209359 60 Kč
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Novotný Petr 003 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
LPU9051 Špirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 100 Kč
LPU5904 Bolech Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9330 100 Kč
0090001 Tomíček Oldřich 009 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
0110001 Rotková Gabriela 011 - nereg. 2103673 100 Kč
0120002 Dohnal Pavel 012 - Dohnalovi 2144067 100 Kč
0140001 Komenda Kamil 014 - Kamil Komenda 995894 100 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaní 7207875 100 Kč
6KC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní 7209355 100 Kč
0010001 Vostal Petr 001 - pev zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 379, vklad: 30650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.