Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 50 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 50 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 50 Kč
KRE0750 Zemanová Barbora OOB TJ Sokol Křemže C 2126283 50 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
KRE0752 Jungvirtová Adéla OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 50 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 50 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2025208 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek B 2064773 50 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 439103 100 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 100 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 100 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 100 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 100 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 100 Kč
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
VCB8859 Staňková Tereza OB České Budějovice C 9187 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 100 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit 140 Kč
0010002 Zámečnická Jitka 001 - Zámečníci 2103763 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 100 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
KRE8250 Petrášková Olga OOB TJ Sokol Křemže C 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040002 Kůrková Ema 004 - F.Kůrka zapůjčit 90 Kč
OPI1050 Kopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 50 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 50 Kč
VTA0901 Snášel Dominik SC vebr-sport C 2019557 50 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 50 Kč
VTA0803 Krákora Antonín SC vebr-sport C 2025216 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
KRE0703 Stráský Přemysl OOB TJ Sokol Křemže C 2127625 50 Kč
KRE0705 Padrta Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118112 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 2127615 50 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118111 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport C 2025219 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 7300468 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 100 Kč
VTA0203 Nývlt Matouš SC vebr-sport C 2025203 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 100 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091528 100 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 100 Kč
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 7207488 100 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 100 Kč
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
KRE9302 Prais Marcel OOB TJ Sokol Křemže C 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 140 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 Kč
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 150 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
0020001 Ledvina Tomáš 002 - Chrobkov-Bonbon zapůjčit 140 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 100 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 100 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 8680605 50 Kč
OPI1301 Kopecký Jan Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE1251 Jungvirtová Tereza OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 50 Kč
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 7300182 50 Kč
0040001 Kůrka František 004 - F.Kůrka zapůjčit 90 Kč
0050001 Hrodková Markéta 005 - OPI Písek zapůjčit 90 Kč
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice 426363 50 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 50 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 50 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118113 50 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 50 Kč
celkem přihlášených: 164, vklad: 13790 Kč