Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
19.07.2019
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBE1151 Swarzová Katka TJ Lokomotiva Beroun 2112736 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBE0951 Swarzová Martina TJ Lokomotiva Beroun 708080 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085588 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1421908 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
DKP8658 Skálová Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 515053 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 8670481 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0140001 Hornová Lenka 014 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2092370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
3TP9450 Kocikowska Anna (POL) SK Szybkie Anie 1696 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 8660530 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 660 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 8010108 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0040001 Vojvodíková Barbara 004 - Sokol Vítkovice 2125380 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0080001 Sýkorová Iva 008 - Sykorky 2067217 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8450 Klapalová Michaela OB Vamberk C 981834 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075665 Ne Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
23P7950 Szymańska Zuzanna (POL) OK!Sport Warszawa 8000599 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1 Bydžovská Helena OK Lokomotiva Pardubice 9304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120003 Ženčáková Marie 012 - ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0050002 Roubalíková Iva 005 - ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120004 Felklová Jarmila 012 - ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0060002 Sands Carol 006 - (GBR) BOK 8242318 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 Ne Ano Ano Ne 200 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SKOB Horní Benešov C 436924 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 52688 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 7207055 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 2134315 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 8004291 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 2144112 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 9201561 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU4 Sedlák Jan OK Lokomotiva Pardubice 425550 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8116669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 2144123 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 8660459 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 8670802 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 1007529 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 995871 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2069090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM9501 Polách Robert O-RUNNAŘI Beskydy 1459073 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2113091 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9000 Klapal Jan OB Vamberk C 515142 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL9800 Hájek Václav SK SP Kylešovice C 8680617 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 2135163 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0160001 Procházka Josef 016 - SK SKIVELO Olomouc 2083412 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0070001 Zeman Radek 007 - neregistrovaný 2032199 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0080002 Sýkora Lukáš 008 - Sykorky 2067218 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 8000013 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 Ne Ne Ano Ano 400 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
0010001 Malý Juraj 001 - (SVK) NER Malý zapůjčit Ano Ano Ano Ano 660 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120001 Ženčák Jaroslav 012 - ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2144165 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
0100001 Sadílek Ondřej 010 - Ondřej Sadílek 2134272 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 897344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0110001 Fijor Waldemar 011 - (POL) SKARMAT TORUN 430901 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
0050001 Roubalík Radovan 005 - ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0120002 Felkl Luděk 012 - ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0130003 Novák Miroslav 013 - Novakovi 8007006 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
0060001 Sands Tim 006 - (GBR) BOK 8670621 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 Ano Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0080003 Sýkora Jan 008 - Sykorky 2067217 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
KRN6151 Hrouzová Jiřina KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106881 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN1111 Holinková Mariánka KOS TJ Lokomotiva Krnov 52661 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C 436947 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0100002 Sadílková Martina 010 - Ondřej Sadílek 2134305 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0130001 Brabec Lukáš 013 - Novakovi 52054 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0130002 Brabcová Tina 013 - Novakovi 845424 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 Ne Ne Ne Ano 100 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 Ne Ne Ne Ano 100 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 Ne Ano Ano Ano 300 Kč
LPM1350 Hegnerová Viktorie OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0180001 Nosková Tereza 018 - Nosková 232523 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 Ne Ano Ne Ano 200 Kč
LPU2 Praislerová Klára OK Lokomotiva Pardubice 7203463 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
LPU3 Praisler Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice 9305 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0090001 Chmelařová Blanka 009 - Péčkaři 8885 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SKOB Horní Benešov C Ano Ano Ano Ano 350 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SKOB Horní Benešov C 301312 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SKOB Horní Benešov C 301316 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB7952 Kurečková Pavla SKOB Horní Benešov C 301315 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0000 Kašpar Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 7203465 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0110002 Fijor Anita 011 - (POL) SKARMAT TORUN 430903 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
51P9350 Grzegocka Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano Ne 300 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ne Ano Ano Ne 200 Kč
23P8650 Wojciechowicz Agnieszka (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
0170001 Furmánek Zdeněk 017 - železničáři zapůjčit Ano Ne Ne Ne 140 Kč
0170002 Furmánek Adam 017 - železničáři zapůjčit Ano Ne Ne Ne 140 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 Ne Ne Ne Ano 100 Kč
HOB9301 Hendrych Jan SKOB Horní Benešov C 04755 Ne Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5 Robovská Dana OK Lokomotiva Pardubice 425593 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
HOB7501 Kurečka Lubomír SKOB Horní Benešov C Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
FSP Chrástecká Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 416195 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko 8201285 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 Ano Ano Ano Ano 350 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 Ne Ne Ne Ano 100 Kč
0170003 Furmánek Zdeněk 017 - železničáři zapůjčit Ne Ano Ano Ne 280 Kč
celkem přihlášených: 429, vklad: 197930 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.