Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.03.2019
Místo konání:
Kvílice
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF    
2.39 km, 40 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C 428268 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
DKP1057 Rudolfová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127568 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 428278 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 80 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
2.12 km, 40 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 80 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086455 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 80 Kč
FSP1052 Slavíková Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092373 80 Kč
FSP1055 Kubásková Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
0090001 Moravcová Anežka 009 - Kotlářka zapůjčit 120 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
2.51 km, 44 m, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 80 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C 2143397 80 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 80 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C 52887 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 80 Kč
ZVO0850 Nováková Zuzana OB SK Zvole C 2121899 80 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 214189 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 80 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 80 Kč
RIC0851 Thirouard Madeleine OB Říčany C 2085574 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 7205024 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 2111604 80 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 2125345 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 80 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 2125370 120 Kč
3.33 km, 50 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 80 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 80 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 80 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 80 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 80 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 80 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 80 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 80 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 1417258 80 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 80 Kč
DKL0653 Paierová Jana KOB Kladno C 2126368 80 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 80 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 7003041 80 Kč
0210002 Tereza Bestová 021 - KNC 2111742 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2086465 80 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 80 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8663156 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 80 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 120 Kč
3.50 km, 68 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 120 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 120 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 120 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 120 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 120 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 120 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 120 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 120 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 120 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 52284 120 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 120 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 120 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga B 7204618 120 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 342046 120 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 8660550 120 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 120 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 120 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 120 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 120 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 120 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 120 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 120 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 120 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 120 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 120 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 200 Kč
3.94 km, 114 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 120 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 120 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 120 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 120 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 120 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 120 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 120 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 120 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 120 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 120 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 120 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 120 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 2135193 120 Kč
4.06 km, 108 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 120 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 120 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 120 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 120 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team 8660537 120 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 120 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 120 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 120 Kč
0250001 Pavlů Kateřina 025 - Sk Praga Praha 232017 120 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 120 Kč
4.91 km, 124 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice C 1600872 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 120 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 120 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2115067 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 120 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 120 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 120 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 120 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 120 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 120 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 120 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 120 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 120 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 120 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 120 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 120 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 120 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 120 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 120 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 120 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 120 Kč
SPC8853 Vosecká Veronika SPORTICUS team C 7210120 200 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 200 Kč
3.46 km, 76 m, 15 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 120 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 120 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 120 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 120 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 120 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 120 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086460 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 120 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 120 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 120 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 120 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 120 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 120 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 120 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 160 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 120 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C zapůjčit 160 Kč
DKL7551 Paierová Iveta KOB Kladno C 336741 120 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 120 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 51441 120 Kč
LOU7950 Zábřeská Jitka SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 120 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 120 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 120 Kč
DCH7951 Pechačová Kateřina Radioelektronika Cheb C 8072 120 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 120 Kč
DKP7950 Rybářová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 7142530 120 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 120 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 120 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 120 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 160 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 120 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 120 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 120 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 120 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 120 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 120 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 120 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 120 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 120 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 120 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 120 Kč
2.93 km, 64 m, 13 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 120 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 120 Kč
0030001 Hlavatá Pavla 003 - PAT Praha 253812 120 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 120 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 120 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 120 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 120 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 120 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 120 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 120 Kč
0100001 Šodorová Magda 010 - Šodorovi 682660 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 120 Kč
HCE7451 Brodská Renata TJ Hostivice C zapůjčit 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 120 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 120 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 120 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 120 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 120 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 120 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 120 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 120 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 120 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 120 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 120 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C zapůjčit 240 Kč
2.54 km, 52 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 120 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 120 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 120 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
DKP6451 Gueydon Enjalbal Cecilie Oddíl OB Kotlářka C 2086461 120 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 120 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 120 Kč
2.23 km, 44 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 80 Kč
2.23 km, 44 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
2.39 km, 40 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 80 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2116191 80 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 120 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 428228 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 80 Kč
0190001 Janda Martin 019 - J zapůjčit 120 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 80 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 80 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 80 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 80 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš C 2111612 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš C 232208 80 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 0 Kč
2.12 km, 40 m, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 80 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 80 Kč
0080001 Černý Michal 008 - DKP OB Kotlářka zapůjčit 120 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 410247 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 80 Kč
HCE1101 Kučera Jakub TJ Hostivice C zapůjčit 120 Kč
KPY0902 Karel Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 80 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 80 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 80 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2088156 80 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 428285 80 Kč
TAP1006 Murgaš Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086458 80 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 80 Kč
DLP1003 Kout Jáchym OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 80 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2141899 80 Kč
3.06 km, 58 m, 12 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 207825 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
JES0800 Pilař Jiří OK Rakovník C 2115736 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 80 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2116187 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 80 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 80 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8080817 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 80 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 80 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116476 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2800931 80 Kč
FSP0802 Ohnůtek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2086466 80 Kč
0210001 Besta Radek 021 - KNC 224868 80 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 80 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 80 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 80 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 80 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 80 Kč
ZVO0804 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135187 80 Kč
3.50 km, 68 m, 12 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 80 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 80 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 80 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 80 Kč
0050001 Tomáš Polák 005 - DDM Rakovník 2135164 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 80 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C 361972 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 80 Kč
DKP0603 Dlask Kašpar Oddíl OB Kotlářka C 232163 80 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
6KC0500 Stelšovský Karel Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
ZVO0604 Hovorka Jan OB SK Zvole C 2092363 80 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 80 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C 428273 80 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 80 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 80 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 80 Kč
ZVO0606 Novák Richard OB SK Zvole C 2121890 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 80 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
FSP0603 Červinka Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2078487 80 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 80 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 80 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 80 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 80 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 80 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 2042521 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 80 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 80 Kč
DKP0608 Rippl Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2127579 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 80 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 120 Kč
3.94 km, 114 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 120 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 120 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 120 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C zapůjčit 160 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 120 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 120 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 120 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 120 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 120 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 120 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 120 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 120 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 120 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 120 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 120 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 120 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 120 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 120 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C 8667509 120 Kč
4.91 km, 124 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 120 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 120 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 120 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 120 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 120 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 120 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 8020122 120 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 120 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 120 Kč
4.51 km, 140 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 120 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 120 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
0110001 Jurga Václav 011 - Krutě Kruté Krůty 2800296 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team 8660573 120 Kč
5.87 km, 170 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 120 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 120 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 120 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 120 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 120 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
PGP9807 Semerád Antonín SK Praga C 1394693 120 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 120 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 120 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 120 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 120 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 120 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 120 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 120 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 120 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 120 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 120 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 120 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 120 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 120 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 120 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 120 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 120 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín C 7031575 120 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 120 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 120 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 120 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 120 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 120 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 120 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 120 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 120 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 120 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 120 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 120 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 120 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 120 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 120 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
DKP8204 Strašák Tomáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 160 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team C 8660565 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 200 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 200 Kč
4.51 km, 140 m, 16 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8808 120 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 120 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 120 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 120 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 120 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 120 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
0040001 Schus Martin 004 - Řevnice 1452967 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 120 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 120 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 120 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421905 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 120 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 120 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 120 Kč
0230001 Silovský Tomáš 023 - Říčany 8667534 120 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 120 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 120 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 120 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 120 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 120 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 120 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 120 Kč
0260001 Dvořák Josef 026 - NNN 682615 120 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 200 Kč
4.06 km, 108 m, 15 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 120 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 120 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 120 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8660541 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 120 Kč
MFP7300 Glasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 120 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaní 2129214 120 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 120 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 120 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 120 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 120 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 120 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 120 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 120 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 120 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
6KC7100 Švorc Martin Neregistrovaní 2144087 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 120 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 120 Kč
ZVO7402 Hlaváček Michal OB SK Zvole C 2116194 120 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 120 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 120 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 120 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 120 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
0140001 Pechač Tomáš 014 - Pechač zapůjčit 160 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 120 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 120 Kč
0150001 Klepetko Řevnice 015 - Šutri 2129229 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 120 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 120 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 160 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 120 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 120 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 120 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 120 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 120 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 120 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 120 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 120 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 120 Kč
ZVO7403 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135186 120 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 120 Kč
3.68 km, 86 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 120 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 120 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 120 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 120 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 120 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 120 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 120 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 120 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 120 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 120 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 120 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 120 Kč
2.93 km, 64 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 80 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 80 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
DKL5200 Šorm Miroslav KOB Kladno 331213 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 2111768 80 Kč
2.54 km, 52 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 80 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 80 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 80 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 80 Kč
4.40 km, 108 m, 15 kontrol
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 120 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 120 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 120 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 2086463 120 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaní 2129186 120 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 120 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 120 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 120 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C 2102863 120 Kč
0110002 Jurgová Martina 011 - Krutě Kruté Krůty 2087707 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
0120001 Hrubá Veronika 012 - 6YC 2080907 120 Kč
0120002 Šťastný Pavel 012 - 6YC 2115729 120 Kč
0130001 Burdík Hana 013 - eM Sport Slaný zapůjčit 160 Kč
0130003 Burdík Jan 013 - eM Sport Slaný zapůjčit 160 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 120 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 120 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 120 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 120 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 120 Kč
LOU8350 Topičová Anna SK Moravan Louňovice C 2143396 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 120 Kč
ODV6400 Rudolf Pilch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 160 Kč
ODV8051 Majerská Adriána TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 160 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 120 Kč
0170001 Gemperle František 017 - Wall Street Systems 2061812 120 Kč
0180001 Paulů Robert 018 - Běhám na vlastní triko 2135166 120 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C 2134257 120 Kč
0200001 Hruška Peter 020 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 120 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 120 Kč
0220001 Votoček Aleš 022 - Bez klubu zapůjčit 160 Kč
0240001 Šustek Jan 024 - Kolemjdoucí zapůjčit 160 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 120 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 120 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 120 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondřej OK Dobříš 2131196 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 120 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš C 2104710 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 120 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2104691 120 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2050488 120 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 120 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 120 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 120 Kč
2.12 km, 40 m, 6 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0759 Jendrulková Magdaléna OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 80 Kč
SCP0700 Petráň Matěj OK Sparta Praha C zapůjčit 120 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 80 Kč
0020001 Sobkova Eva 002 - Sobici zapůjčit 120 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 9900 80 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 80 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaní 2129190 80 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaní 2129177 80 Kč
JES1150 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115759 80 Kč
SLA8004 Najman Jiří SKOB Slaný C 8804 80 Kč
0060001 Tučný Jan 006 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 80 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 80 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 80 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant C 2133913 80 Kč
0070001 Mrštný Vojtěch 007 - hostivař 2134263 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
ROU1250 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2134302 80 Kč
PGP0805 Řepka Jan SK Praga C 2134301 80 Kč
PGP1350 Řepková Ema SK Praga C 2148115 80 Kč
ROU1201 Vaněk Jáchym SKOB Roudnice nad Labem C 2148112 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
0010001 Proxová Veronika 001 - Proxovi 2115715 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
0180002 Max Paulů 018 - Běhám na vlastní triko zapůjčit 120 Kč
0190002 Janda Vít 019 - J zapůjčit 120 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 120 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 438033 80 Kč
0230002 Silovská Natálie 023 - Říčany zapůjčit 120 Kč
LOU1300 Prchlík Martin SK Moravan Louňovice C 2143365 80 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 80 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 80 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 52974 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 80 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 80 Kč
celkem přihlášených: 993, vklad: 105320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.