Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H21D     H35     H45     H55     H65     H75     T     Z1     Z2     Z3    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 120 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 120 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 120 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 120 Kč
BZP8851 Suková Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2144086 120 Kč
BZP9150 Brtvová Nikola Báječné ženy v orientačním běhu C 2144042 120 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 120 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga R 1407423 120 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice C 1600872 120 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 120 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 120 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 120 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 120 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
0020001 Pecoldová Pavlína 002 - Cookies & Pancakes 8631588 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8564 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 120 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 120 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 120 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1450170 120 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 120 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 120 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 120 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 120 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 80 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 80 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 80 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 120 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 120 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8660587 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 120 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 120 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 120 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 120 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
0020002 Dvořáček Dan 002 - Cookies & Pancakes 8629750 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 120 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov 881004 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Klíma Kamil 001 - SK Olympia Praha SPS 2104589 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8537 120 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 120 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 120 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 120 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 120 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 120 Kč
HAV9399 Korbelářová Johana OB Havířov 52943. 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 120 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 120 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 80 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 51856 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 80 Kč
celkem přihlášených: 149, vklad: 16120 Kč