Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     H85     T1     T2     TF     Z1-HDR     Z2    
2.60 km, 30 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
TAP0956 Benáková Natálie KOB Tretra Praha C 2127546 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 80 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 80 Kč
1.80 km, 30 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
2.80 km, 30 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 2125345 80 Kč
3.90 km, 45 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 80 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 80 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 80 Kč
0020007 Volná Hana 002 - Outdoor Praha 2148201 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
DKL0652 Ulbertová Lucie KOB Kladno C 8663116 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 80 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 80 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 80 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 80 Kč
4.80 km, 75 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 150 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 150 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 150 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 150 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 150 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 8660550 150 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 150 Kč
6.20 km, 90 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 150 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 150 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 150 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 150 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 150 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 150 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 150 Kč
6.90 km, 80 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 150 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 1426034 150 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 150 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš C 2104710 150 Kč
9.10 km, 90 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 150 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 150 Kč
SLP8451 Blaťáková Radka OOB Slavia Praha C 51617 150 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 150 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 150 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 150 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 150 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 150 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 150 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 150 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 150 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 150 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 150 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 150 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 150 Kč
5.00 km, 80 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 150 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 150 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 150 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 150 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 150 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice 232490 150 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 150 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 150 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 150 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 150 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 150 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 150 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 150 Kč
6.90 km, 60 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 150 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 150 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 150 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 150 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 150 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 150 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 150 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 150 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci C zapůjčit 190 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 150 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 150 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 150 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 150 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 150 Kč
4.30 km, 45 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 150 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 150 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 150 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 150 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 150 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 150 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 150 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 150 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 150 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 150 Kč
5.70 km, 80 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 150 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 150 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 150 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 150 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 150 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 150 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 150 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 150 Kč
3.90 km, 40 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 150 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 150 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 150 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 150 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 150 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 150 Kč
3.10 km, 45 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 80 Kč
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 80 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 80 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 80 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
1.80 km, 30 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 80 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 2134271 80 Kč
3.50 km, 35 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 80 Kč
0020005 Lukeš Josef 002 - Outdoor Praha 4641788 80 Kč
0020006 Volný Ondřej 002 - Outdoor Praha 2148148 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C zapůjčit 120 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 49889 80 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 80 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 80 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 80 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 80 Kč
4.40 km, 50 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 80 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 80 Kč
0020003 Halač Viktor 002 - Outdoor Praha 2141890 80 Kč
0020004 Lukeš František 002 - Outdoor Praha 4641787 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 80 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 80 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 2120848 80 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C zapůjčit 120 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 80 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 80 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
6.20 km, 90 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 150 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 150 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 150 Kč
0080001 Klochev Alexander 008 - (RUS) Peterhof 1393768 150 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 150 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 150 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 150 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 150 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 150 Kč
9.00 km, 110 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 150 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 150 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 150 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 150 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 150 Kč
9.00 km, 110 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 150 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 150 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 150 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 150 Kč
DKL8300 Bednařík Marek KOB Kladno C 2104586 150 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 150 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 150 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
DKP8204 Strašák Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8000242 150 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 150 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 150 Kč
14.00 km, 100 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 150 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 150 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 150 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 150 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 150 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 190 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 150 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 150 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 150 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 150 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 150 Kč
0050001 Vrátný Ondřej 005 - Alcedo Praha 2117431 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 150 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 150 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 150 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 150 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 150 Kč
6.90 km, 80 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 150 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 150 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 150 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 150 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 150 Kč
DKP7706 Kváča Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 2143360 150 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 150 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 150 Kč
10.40 km, 90 m, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 150 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 150 Kč
0020002 Lukeš Zdeněk 002 - Outdoor Praha 4641786 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 150 Kč
0030001 Schus Martin 003 - Řevnice 1452967 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 150 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 150 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 150 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 150 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 150 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 150 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 150 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 150 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 150 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 150 Kč
5.00 km, 80 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 150 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 150 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 150 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2086455 150 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 150 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 150 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 150 Kč
8.10 km, 60 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 150 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 150 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 150 Kč
0020001 Halač Jaro 002 - Outdoor Praha 2133888 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 150 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 150 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 150 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 150 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 150 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 150 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 150 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 150 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 150 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 150 Kč
6.50 km, 90 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 150 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
0040001 Dvořák Petr 004 - Vila Rusalka zapůjčit 190 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 150 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 150 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 150 Kč
4.30 km, 45 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
0060001 Janoušek Vladimír 006 - Praha 7 303913 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 80 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
3.10 km, 45 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 80 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 80 Kč
1.00 km, 20 m, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 80 Kč
4.80 km, 50 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 150 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 150 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 150 Kč
0100001 Hausmannová Irena 010 - xxx zapůjčit 190 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 150 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C 2102863 150 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 150 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš C 2125347 150 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 150 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 150 Kč
7.90 km, 80 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Jakub Franz 001 - Franzovi zapůjčit 190 Kč
CEP8700 Komůrka Jiří Čepíci 2148120 150 Kč
CEP9800 Vilk Kryštof Čepíci zapůjčit 190 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 150 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 150 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 150 Kč
1.80 km, 30 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 120 Kč
TAP1250 Toflová Elizabeth KOB Tretra Praha C 2131193 120 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 120 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 120 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 120 Kč
0120001 Slámová Michaela 012 - Slámovi 2148061 120 Kč
TAP1006 Murgaš Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 120 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 120 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 120 Kč
2.10 km, 20 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 80 Kč
0010001 Franz Vojtěch 001 - Franzovi 80 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 80 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 80 Kč
0070001 Blaťáková Justýna 007 - SLP 51617 80 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha 80 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 80 Kč
4.00 km, 50 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020008 Halačová Emilie 002 - Outdoor Praha 120 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 2086456 120 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondřej OK Dobříš 2131196 120 Kč
celkem přihlášených: 446, vklad: 55610 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.