Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Čelákovice
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF     Z1     Z2     Z3    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
TAP0956 Benáková Natálie KOB Tretra Praha C 2127546 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
DKP1252 Nekvasilová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8860533 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
SOB0550 Němcová Magdaléna SOBSA C 53022 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 8656743 80 Kč
DKL0652 Ulbertová Lucie KOB Kladno C 8663116 80 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 80 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 120 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 120 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 120 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 120 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 120 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 120 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 120 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 120 Kč
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 1426034 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 120 Kč
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 120 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 120 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 120 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 120 Kč
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 120 Kč
BZP8851 Suková Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2144086 120 Kč
BZP9150 Brtvová Nikola Báječné ženy v orientačním běhu C 2144042 120 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 120 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 120 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 7090485 120 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 120 Kč
0010001 Pecoldová Pavlína 001 - Cookies & Pancakes 8631588 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 120 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 120 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 120 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 120 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice C 1600872 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 120 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 7207628 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 120 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 120 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 120 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1450170 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
9FX8250 Slavíčková Petra Fóglíci zapůjčit 160 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 53025 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 120 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 120 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2086456 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci C zapůjčit 160 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 120 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 120 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C 2129219 120 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 120 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
KNC8050 Andrlova Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 120 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 120 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
9FX1100 Slavíček Martin Fóglíci zapůjčit 120 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 80 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 80 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 2134271 80 Kč
KNC1000 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 80 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C 53020 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 80 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C zapůjčit 120 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 207825 80 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 80 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 2120848 80 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C zapůjčit 120 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 80 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0400 Němec Marek SOBSA C 2125316 120 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 120 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
27R0300 Klochev Alexander (RUS) Russia National Team 1393768 120 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 120 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 120 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 120 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 120 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 120 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 120 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 120 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 120 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 120 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 120 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 120 Kč
0010002 Dvořáček Dan 001 - Cookies & Pancakes 8629750 120 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 120 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 120 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 120 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 120 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 120 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 120 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 120 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 120 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 120 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 120 Kč
0020001 Vrátný Ondřej 002 - Alcedo Praha 2117431 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 120 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 8656521 120 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 120 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 120 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 7260002 120 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 120 Kč
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 120 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci 2144050 120 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 8201978 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 04641 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
DKP7706 Kváča Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 2143360 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 120 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 120 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 120 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2086455 120 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 120 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 120 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 120 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2096218 120 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 120 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 120 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 120 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 120 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 8200021 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
0050001 Janoušek Vladimír 005 - Praha 7 303913 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 120 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 120 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 120 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 120 Kč
VLI9400 Starosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 8010900 80 Kč
0030002 Malá Martina 003 - Tučňáci OB zapůjčit 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
0040001 Nela Kratochvílová 004 - JeDNEJ Kratochvílovi zapůjčit 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 80 Kč
KPY7500 Holešta David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit 120 Kč
SOB0500 Brabenec Lukáš SOBSA C zapůjčit 120 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11L7650 TUPÁ Eliška (LIE) HULK team 7777 80 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
0030001 Tučný Jan 003 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
celkem přihlášených: 372, vklad: 40120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.