Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Čelákovice
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF     Z1     Z2     Z3    
1.20 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
TAP0956 Benáková Natálie KOB Tretra Praha C 2127546 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
SPC1062 Hoke Berenika SPORTICUS team C 0 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 0 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 80 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 426455 80 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C 428273 80 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 52117 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 2115714 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 80 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 80 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 80 Kč
1.60 km, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
DKP1252 Nekvasilová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 80 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 80 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 80 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 0 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 2019225 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 2019229 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C 2056272 80 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 80 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 0 Kč
0130005 Hoke Magdalena 013 - Klub dobré zprávy 2144030 0 Kč
0130008 Brzobohatá Eliška 013 - Klub dobré zprávy 2144054 80 Kč
0130018 Součková Adélka 013 - Klub dobré zprávy 2144081 80 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 52887 80 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 428268 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
TJP0950 Bubníková Ema TJ Sokol Troja C 2143400 80 Kč
KAM0954 Sedláčková Šárka OK Kamenice C 2148149 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 0 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
DOR1056 Boudová Lucie OK Dobříš 2125355 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
ROU0953 Pavlinská Ema SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 1452974 80 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 80 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
1.40 km, 13 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 336741 80 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 80 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 80 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 80 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 80 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 80 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 0 Kč
0130015 Glybovská Ivona 013 - Klub dobré zprávy 2144049 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 2148164 80 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2148159 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 120 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2092422 80 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 80 Kč
TAP0857 Čížková Kristýna KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 80 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 80 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 80 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 80 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 80 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 2125345 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 2111604 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
1.60 km, 16 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 80 Kč
SOB0550 Němcová Magdaléna SOBSA C 53022 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 8656743 80 Kč
DKL0652 Ulbertová Lucie KOB Kladno C 8663116 80 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 80 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 80 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno B 2080902 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 80 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 80 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 8028827 80 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 80 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 80 Kč
0080001 Bestová Tereza 008 - KNC 2111742 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 80 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 981846 80 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 80 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2086466 80 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka C 2148090 80 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 80 Kč
DKL0653 Paierová Jana KOB Kladno C 2148123 80 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8667515 80 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 80 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany B 52857 80 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 80 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 80 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8663156 80 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 80 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
1.80 km, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 120 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 120 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 120 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 120 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 120 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 120 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 120 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 8662291 120 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 120 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8002605 120 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 120 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 120 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 120 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 120 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 120 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 7209445 120 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 120 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 120 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 120 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 120 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 120 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 120 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 120 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 120 Kč
2.00 km, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 120 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 120 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 120 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 120 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 120 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 120 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 120 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 120 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 120 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 120 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 120 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 120 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 120 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 120 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 120 Kč
2.00 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 1426034 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 120 Kč
HCE0050 Černá Karolína TJ Hostivice C 1426032 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 120 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 120 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 120 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 120 Kč
2.00 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9150 Brtvová Nikola Báječné ženy v orientačním běhu C 2144042 120 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 120 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 120 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 120 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 120 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 120 Kč
HCE9850 Černá Kateřina TJ Hostivice C 2108910 120 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
DOB9201 Llobet Adrià KOB Dobruška C 7235 120 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 120 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 120 Kč
2.50 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(86)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 120 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 120 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 8651715 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 120 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 7090485 120 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 120 Kč
0010001 Pecoldová Pavlína 001 - Cookies & Pancakes 8631588 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 120 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice E 8271093 120 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 120 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 120 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice C 1600872 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 120 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 120 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 120 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 120 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 120 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 120 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 120 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 120 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 120 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 120 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 120 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 120 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 120 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 120 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 120 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 120 Kč
BZP8650 Privoznikova Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 120 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 120 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 120 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 120 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 120 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 120 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 120 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 120 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 120 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 120 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 120 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 120 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 120 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 120 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 120 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 120 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 120 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 120 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 120 Kč
2.20 km, 19 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 120 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
9FX8250 Slavíčková Petra Fóglíci 0 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 53025 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 120 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 120 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 120 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2086456 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci C 2148231 120 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 120 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 120 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C 2129219 120 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 120 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
KNC8050 Andrlova Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 120 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 120 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 120 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 120 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 120 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 120 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 120 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 120 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 232490 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 120 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 120 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 120 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 120 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 52316 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 120 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 120 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 120 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 120 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 120 Kč
0130001 Benešová Marika 013 - Klub dobré zprávy 2103782 120 Kč
0130004 Hoke Magdalena 013 - Klub dobré zprávy 2144032 0 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 120 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 120 Kč
RIC7651 Lazarova Pavla OB Říčany C 2085572 120 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 120 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 120 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 120 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 9943 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 120 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 120 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 120 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 120 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 120 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš C 2125347 120 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 120 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 120 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
0240001 Lebedová Zuzana 024 - Lebeda zapůjčit 160 Kč
LPU8355 Jahn Odvody Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9292 120 Kč
1.90 km, 14 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 120 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 120 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 120 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 120 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 120 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 120 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 120 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 120 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 120 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 120 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 120 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 120 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 120 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarína OB SK Zvole C 9200991 120 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 120 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 120 Kč
TAP6951 Smolková Romana KOB Tretra Praha C 2099515 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 120 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 120 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 120 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 120 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
1.80 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 120 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
1.70 km, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 80 Kč
1.70 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč
1.10 km, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 80 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 80 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 80 Kč
0100001 Janda Martin 010 - VMJ 51628 80 Kč
KPY0901 Vrzáček Jonáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 80 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 80 Kč
SPC0908 Dadák Metoděj SPORTICUS team C 0 Kč
SPC0921 Dadák Matouš SPORTICUS team C 0 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 80 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 0 Kč
0120003 Stanovský Jan 012 - Houbaři zapůjčit 120 Kč
0120004 Stanovský Lukáš 012 - Houbaři zapůjčit 120 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 80 Kč
SPC1101 Slavíček Martin SPORTICUS team C 0 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 80 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 80 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 80 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 80 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany C 2085578 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 80 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
0180001 Sotona Filip 018 - Rychlí šneci zapůjčit 120 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 80 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 80 Kč
1.60 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 80 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 2134271 80 Kč
KNC1000 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 80 Kč
DLP1003 Kout Jáchym OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha zapůjčit 120 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 80 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 80 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaní 2129177 80 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 80 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 9200735 80 Kč
0130014 Vostruha Aleš 013 - Klub dobré zprávy 2144057 80 Kč
ODV1004 Lomosík Štěpán TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 120 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 120 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2087694 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
TJP1102 Skácelík Tomáš TJ Sokol Troja C 2143408 80 Kč
RIC1100 Seidl Marek OB Říčany C 51610 80 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 80 Kč
ROU0906 Procházka Antonín SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 120 Kč
1.40 km, 16 kontrol
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 2103707 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C 53020 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 80 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C 2148187 80 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 207825 80 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 80 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086461 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028838 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 80 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
0080002 Besta Radek 008 - KNC 224868 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 80 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2086458 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 80 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 80 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 80 Kč
FSP0802 Ohnůtek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 8667520 0 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 80 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 80 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 80 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 80 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 80 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 80 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 80 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 80 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 80 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52317 80 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 80 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
ZVO0702 Maláček Antonín OB SK Zvole C zapůjčit 120 Kč
1.80 km, 19 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 8667997 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 2120848 80 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C 2148153 80 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 80 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 80 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 2800343 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 2085614 80 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 80 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 80 Kč
0130011 Žák Filip 013 - Klub dobré zprávy 2144109 80 Kč
0130017 Kmet Ondřej 013 - Klub dobré zprávy 2144093 80 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 80 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 80 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 428285 80 Kč
ODV0601 Abdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C 2148168 80 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 80 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 80 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 80 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
FSP0603 Červinka Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2078487 80 Kč
0190002 Kapoun Luděk 019 - neregistrovaný 2 zapůjčit 120 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 80 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 80 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 80 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 80 Kč
ZVO0607 Staník Adam OB SK Zvole C 2067952 80 Kč
2.00 km, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0400 Němec Marek SOBSA C 2125316 120 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 120 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
27R0300 Klochev Alexander (RUS) Russia National Team 1393768 120 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 120 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 120 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 120 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 120 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 120 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 120 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 120 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 120 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 120 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 120 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 120 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 120 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 120 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C 8667509 120 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 120 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 120 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 120 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 120 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 120 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 120 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 120 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 120 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 120 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 120 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 120 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 120 Kč
2.50 km, 22 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 120 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 120 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 120 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 120 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 120 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 120 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 120 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 120 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 120 Kč
2.50 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 120 Kč
2.90 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(98)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 120 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 120 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 120 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 120 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 120 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 120 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 120 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8028885 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 120 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 2102772 120 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 120 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 8656521 120 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 120 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 120 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 120 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 120 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 120 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 120 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 120 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 120 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 120 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 120 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 120 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 120 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 120 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 120 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 120 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 120 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 120 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 120 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 120 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 120 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 120 Kč
PGP9807 Semerád Antonín SK Praga C 1394693 120 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 120 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 120 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 120 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 1403413 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 120 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 120 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 120 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 120 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 120 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 120 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 120 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 120 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 120 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 8666867 120 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 120 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 120 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 120 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 120 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 120 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 120 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 120 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 120 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 120 Kč
2.50 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 120 Kč
0010002 Dvořáček Dan 001 - Cookies & Pancakes 8629750 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 120 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 120 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 120 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 120 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 7260002 120 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 120 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 8629814 120 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 120 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
0110001 Špringer Tomáš 011 - Luhacovice 2088142 120 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 120 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 120 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 120 Kč
LOU8400 Brabec Tomáš SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
2.60 km, 20 kontrol
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci 2144050 0 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 8201978 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 04641 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
DKP7706 Kváča Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 2143360 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 120 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8640184 120 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 120 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 120 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 120 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 120 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 120 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086463 120 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 120 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 120 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 120 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 120 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 120 Kč
0130002 Beneš Petr 013 - Klub dobré zprávy 301113 120 Kč
0130003 Hoke Petr 013 - Klub dobré zprávy 0 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 120 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 120 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 120 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 120 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 120 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8654884 120 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 120 Kč
RIC7504 Lazar Jindřich OB Říčany C 2127577 120 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 120 Kč
RIC7405 Nekovář Ondřej OB Říčany C 2112766 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 120 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 120 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 120 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 120 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 120 Kč
0190001 Kapoun Luděk 019 - neregistrovaný 2 zapůjčit 160 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 120 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 8662370 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 120 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 120 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 120 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 120 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 120 Kč
0220001 Silovský Tomáš 022 - Říčany 8667534 120 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 120 Kč
PDY8202 Hála Tomáš Běhej Poděbrady C 2148064 120 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 120 Kč
2.20 km, 17 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 120 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 120 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 120 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2086455 120 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 120 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 120 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 120 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 120 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 6860586 120 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 120 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2116190 120 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 120 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 120 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 120 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaní 2129214 120 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 120 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 120 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 120 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 120 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 120 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 120 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 120 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 120 Kč
0130016 Glybovský Ilja 013 - Klub dobré zprávy 2144104 120 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 120 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 120 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 120 Kč
HCE6801 Kuttelwascher Radek TJ Hostivice C 1417254 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 120 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 120 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 2112780 120 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 120 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 120 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 120 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 120 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 120 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 120 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 120 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 120 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 120 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 120 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 120 Kč
0290001 Klepetko David 029 - Klepetko 2129229 120 Kč
2.00 km, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 120 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 120 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 120 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 120 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 8200021 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8200018 120 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 120 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 120 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 120 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 120 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 120 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 120 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 120 Kč
1.80 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
0050001 Janoušek Vladimír 005 - Praha 7 303913 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8100015 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 80 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 80 Kč
1.60 km, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 80 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 80 Kč
DOR4400 Aschermann Michael OK Dobříš C 2031374 80 Kč
2.60 km, 22 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 120 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 120 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 120 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 120 Kč
VLI9400 Starosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 120 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 2126358 120 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaní 2129186 120 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
LME7451 Berchová Kateřina SK Los Mělník C 2056265 120 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 120 Kč
0120001 Stanovská Eva 012 - Houbaři 232242 120 Kč
0140001 Lác Jan Ladislav 014 - Příbram 7205018 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
ODV6400 Rudolf Pilch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 160 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 160 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 120 Kč
ODV7704 Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda C 2126373 120 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
ODV8051 Majerská Adriána TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 160 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 120 Kč
ODV8052 Piškulová Pavla TJ Aero Odolena Voda C 2148189 120 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 120 Kč
0150001 Paulů Robert 015 - Běhám na vlastní triko 2135166 120 Kč
0170001 Čížek Libor 017 - Ďáblice zapůjčit 160 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 120 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 120 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 120 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2082932 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 120 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
0250001 Ondráček Vladimír 025 - Ondráček 887640 120 Kč
1.60 km, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 8010900 80 Kč
0030002 Malá Martina 003 - Tučňáci OB 2148228 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
KAM0759 Jendrulková Magdaléna OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KAM8550 Jendrulková Jana OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 80 Kč
DKP5751 Axmannová Vladimíra Oddíl OB Kotlářka C 2086460 80 Kč
0100002 Janda Vít 010 - VMJ zapůjčit 120 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka 887925 80 Kč
TAP1103 Štěpaník Jakub KOB Tretra Praha C 80 Kč
TAP0808 Štěpaník Vojtěch KOB Tretra Praha C 80 Kč
0110002 Špringer Adam 011 - Luhacovice zapůjčit 120 Kč
0110003 Vundrlová Zuzana 011 - Luhacovice zapůjčit 120 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 80 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 218783 80 Kč
FSP1250 Brdičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 80 Kč
0130006 Šlapák Matěj 013 - Klub dobré zprávy 2144072 80 Kč
0130010 Jůzová Beáta 013 - Klub dobré zprávy 2144106 80 Kč
0130012 Vondráček Daniel 013 - Klub dobré zprávy 2144108 80 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 80 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 9180967 80 Kč
TJP0750 Bubníková Berta TJ Sokol Troja C 80 Kč
0150002 Max Paulů 015 - Běhám na vlastní triko 2148212 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2031364 80 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 8680605 80 Kč
0280001 Dobyášová Kateřina 028 - Dobyášová zapůjčit 120 Kč
1.10 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Nela Kratochvílová 004 - JeDNEJ Kratochvílovi zapůjčit 120 Kč
0070001 Havel Vojtěch 007 - Havlovi 2134339 80 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering 1398538 80 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 2126368 80 Kč
DKP1205 Svoboda David Oddíl OB Kotlářka C 2086457 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
LME1200 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník C 2102698 80 Kč
0120002 Stanovská Hana 012 - Houbaři 53171 80 Kč
0130007 Šlapák Štěpán 013 - Klub dobré zprávy 2144073 80 Kč
0130009 Jůza Bruno 013 - Klub dobré zprávy 2144095 80 Kč
0130013 Vostruhová Ivana 013 - Klub dobré zprávy 2144102 80 Kč
EKP1600 Štemberg Petr VŠTJ Ekonom Praha C 1000000 80 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 7211289 80 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 80 Kč
RIC1005 Stoklasa Štěpán OB Říčany C zapůjčit 120 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
PDY1151 Sedlatá Vendula Běhej Poděbrady C 2135165 80 Kč
PDY1350 Sedlatá Marie Běhej Poděbrady 2127540 80 Kč
0220002 Silovská Natálie 022 - Říčany 2148223 80 Kč
0230001 Posch Jaroslav 023 - X zapůjčit 120 Kč
FYD1300 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant 2134263 80 Kč
0230002 Posch Klára 023 - X zapůjčit 120 Kč
PDY0900 Hála Tomáš Běhej Poděbrady C 2144074 80 Kč
1.40 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 80 Kč
KPY7500 Holešta David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52678 80 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit 120 Kč
SOB0500 Brabenec Lukáš SOBSA C zapůjčit 120 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 80 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaní 2129190 80 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 80 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 80 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 80 Kč
DKP7755 Halašková Petra Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
0220003 Silovská Kateřina 022 - Říčany zapůjčit 120 Kč
1.70 km, 19 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 80 Kč
0030001 Tučný Jan 003 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
FSP7450 Vrbová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 80 Kč
VLI6101 Čermák Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8288 80 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 80 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 80 Kč
ROU7454 Zábranská Ivana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant C 2133913 80 Kč
0240002 Ivasienková Laura 024 - Lebeda zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 1158, vklad: 119600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.