Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.06.2019
Místo konání:
Malé Kyšice - Poteplí
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 2148142 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 2148173 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 428228 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 120 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 120 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 120 Kč
1.90 km, 65 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 80 Kč
DKP1257 van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka C 7000966 80 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086458 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 80 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 80 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 80 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 80 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 80 Kč
0360001 Petřinová Beáta 036 - Petřinovi 2148094 120 Kč
2.90 km, 75 m, 13 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 2095965 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 80 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 80 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 80 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 80 Kč
0210003 Jobová Ester 021 - jobs zapůjčit 120 Kč
ODV0751 Pilchová Sofia TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 52887 80 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 80 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 120 Kč
0360002 Petřinová Natálie 036 - Petřinovi 2148126 120 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C 2143397 120 Kč
3.30 km, 100 m, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 80 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 981846 80 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086460 80 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 80 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 80 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 80 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2115685 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 80 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 80 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2086461 80 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 80 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 80 Kč
SOB0550 Němcová Magdaléna SOBSA C 53022 80 Kč
0290003 Ransdorfová Hedvika 029 - 01 Sobsa zapůjčit 120 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 120 Kč
0360003 Petřinová Vendula 036 - Petřinovi 2148109 120 Kč
3.10 km, 95 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 120 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 120 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 120 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 120 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 120 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 120 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 120 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 120 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 120 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 120 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 120 Kč
DOR0457 Kořínková Pavla OK Dobříš C 2067310 120 Kč
0190002 Durdová Michaela 019 - KB Jilemnice zapůjčit 160 Kč
3.10 km, 120 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 120 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 120 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 120 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 120 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 120 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 120 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 120 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 120 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 120 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 180 Kč
3.10 km, 120 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 120 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 120 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 120 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
HCE9850 Černá Kateřina TJ Hostivice C 2108910 180 Kč
4.50 km, 140 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 120 Kč
0010001 Pangrácová Anna 001 - SK SKIVELO 2103250 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 120 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 120 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 120 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080815 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 120 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 120 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 8660456 120 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 120 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 120 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2112725 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 120 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 120 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 120 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 120 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 180 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 180 Kč
0350001 Šlapáková Míša 035 - GC 2111770 180 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 180 Kč
3.60 km, 130 m, 13 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086453 120 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 120 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 120 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 120 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 120 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 160 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 120 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 52316 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 2131197 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 120 Kč
LOU8350 Topičová Anna SK Moravan Louňovice C 2143396 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 120 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 120 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 120 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 120 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 232490 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 120 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 120 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 120 Kč
RIC7955 Seidlová Barbora OB Říčany C 7207365 120 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 120 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 120 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 120 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 120 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 120 Kč
0220001 Šormová Monika 022 - Běžci Nouzov 2126368 120 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 120 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 120 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 53025 120 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 120 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 180 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 180 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 180 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 120 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 120 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 120 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 120 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 120 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 120 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 120 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 120 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 120 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 120 Kč
HCE7451 Brodská Renata TJ Hostivice C 410247 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
ROU7454 Zábranská Ivana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 120 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 120 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 120 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 120 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
0190001 Durdová Miroslava 019 - KB Jilemnice zapůjčit 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 120 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 120 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 180 Kč
2.60 km, 110 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 120 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 120 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 120 Kč
2.30 km, 70 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 80 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 80 Kč
2.50 km, 70 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 80 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 80 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 80 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 80 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 80 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
0340001 Sotona Filip 034 - Rychlí šneci zapůjčit 160 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 120 Kč
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 80 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 1407425 80 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 80 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 206359 80 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 1417258 80 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 80 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
RIC1100 Seidl Marek OB Říčany C 51610 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095973 120 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 120 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 120 Kč
3.10 km, 80 m, 12 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 80 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 80 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 80 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 80 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 80 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086466 80 Kč
0030005 Lukeš Josef 003 - Outdoor Praha 4641788 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086465 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
KPY0803 Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
ROU07xx Čížek Filip SKOB Roudnice nad Labem 51438 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092388 80 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 80 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 80 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 80 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 80 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C 53020 80 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
0290002 Ransdorf Vít 029 - 01 Sobsa zapůjčit 120 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 120 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C 2029208 120 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 120 Kč
3.50 km, 110 m, 13 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 80 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 80 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
0030003 Lukeš František 003 - Outdoor Praha 4641787 80 Kč
0030004 Halač Viktor 003 - Outdoor Praha 2141890 80 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 336701 80 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 80 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 80 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 80 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 80 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 80 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
FSP0603 Červinka Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2078487 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 80 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 80 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 2042521 80 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 80 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 80 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 428273 80 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 80 Kč
3.60 km, 120 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 120 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 120 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 120 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 120 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 120 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 120 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 120 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 120 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 120 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 120 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 120 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 120 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč
SOB0400 Němec Marek SOBSA C 2125316 120 Kč
4.00 km, 150 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 120 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 120 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 120 Kč
4.00 km, 150 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 9101673 120 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 2032143 120 Kč
4.00 km, 140 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 120 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 120 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 120 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 180 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 180 Kč
0370002 Štěpán Daniel 037 - N/A zapůjčit 220 Kč
6.00 km, 180 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 120 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 120 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 120 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 120 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 120 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 120 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
DKP8204 Strašák Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8000242 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 120 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 120 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 120 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 120 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 120 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 120 Kč
0140001 Jurga Václav 014 - Krutě Kruté Krůty 2800296 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 120 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 120 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 120 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 120 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 7000412 120 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 120 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 120 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 120 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 120 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 1625050 120 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 120 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 120 Kč
DKP7904 Zděnek Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 504644 120 Kč
SJC8400 Jahn Petr Sportcentrum Jičín C 8005159 120 Kč
0260001 Dvorak Jiri 026 - Šplouch&Pšouk zapůjčit 160 Kč
0260002 Ondrej Kutis 026 - Šplouch&Pšouk zapůjčit 160 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 120 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 120 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 180 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 180 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 180 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 180 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 180 Kč
4.50 km, 150 m, 17 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 120 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2148233 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 120 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 120 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 120 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 120 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 120 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 120 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
0030002 Lukeš Zdeněk 003 - Outdoor Praha 4641786 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 120 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 120 Kč
0070001 Michálek Jan 007 - ČaČua 2099517 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
0090001 Michálek Josef 009 - DREAM TEAM JENEČ 682627 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 120 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 120 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 120 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 120 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 120 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 120 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 120 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 120 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 2134256 120 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 120 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 120 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 120 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 120 Kč
FSP7801 Kukačka Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 120 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 120 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 120 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 120 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 120 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 120 Kč
0240001 Kapoun Luděk 024 - neregistrovaný 2 zapůjčit 160 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 120 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 120 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 120 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 120 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 180 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 180 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 180 Kč
4.00 km, 140 m, 16 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 120 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 120 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086463 120 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 120 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 120 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 120 Kč
0030001 Halač Jaro 003 - Outdoor Praha 2133888 120 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 120 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 120 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 120 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 120 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 120 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 120 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 120 Kč
HCE7000 Vavřina Jan TJ Hostivice C 1421904 120 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 120 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 120 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 120 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 120 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 120 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 120 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 120 Kč
0250001 Klepetko David 025 - Šutri 2129229 120 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 120 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 120 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 120 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 120 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 120 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 120 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 120 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 120 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 120 Kč
3.00 km, 110 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 515046 80 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
0050001 Janoušek Vladimír 005 - Praha 7 303913 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
TUR4600 Dvořák Jaromír OOB TJ Turnov C 51274 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
DKL5200 Šorm Miroslav KOB Kladno 331213 80 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 120 Kč
2.50 km, 70 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 80 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 80 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 120 Kč
0020001 Svítil Petr 002 - PetSvi 1450170 120 Kč
0040001 Mouralová Magdalena 004 - mm 2143360 120 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 53537 120 Kč
0070004 Michálková Michaela 007 - ČaČua 2120649 120 Kč
0080001 Jirounková Petra 008 - Hřebeč 2134288 120 Kč
LME7451 Berchová Kateřina SK Los Mělník C 120 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 120 Kč
0110001 Král Lukáš 011 - olepole 2143372 120 Kč
0120001 Tučný Jan 012 - Tučňáci OB 2131195 120 Kč
0120002 Malá Martina 012 - Tučňáci OB 2148228 120 Kč
TAP1250 Toflová Elizabeth KOB Tretra Praha C 2131193 120 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 120 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 120 Kč
0150001 Paulů Robert 015 - Běhám na vlastní triko 2135166 120 Kč
LOU7951 Břízková Věra SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
0160001 Šustek Jan 016 - - 8648564 120 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 120 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 120 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8580 120 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 120 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 120 Kč
FSP7450 Vrbová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 120 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 120 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 120 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 120 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 120 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 120 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondřej OK Dobříš 2131196 120 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 120 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 120 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 120 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 120 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 120 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 120 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 120 Kč
0210001 Jobová Barbora 021 - jobs zapůjčit 160 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 120 Kč
ODV6400 Rudolf Pilch TJ Aero Odolena Voda C 2148249 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 120 Kč
ODV8051 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda C 2148229 120 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 120 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 2148125 120 Kč
0290001 Ransdorfová Šárka 029 - 01 Sobsa zapůjčit 160 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 180 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095971 180 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 180 Kč
DKL8100 Šebor Jiří KOB Kladno C 52226 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 180 Kč
0330002 Kopecký Matyáš 033 - Dezorientovaní zapůjčit 220 Kč
5.10 km, 180 m, 18 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
LOU7800 Topič Jiří SK Moravan Louňovice C 2029200 120 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
0100001 Bouda Petr 010 - Neregistrovany zapůjčit 160 Kč
0100002 Bouda Milan 010 - Neregistrovany zapůjčit 160 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 120 Kč
0170001 Votava Štěpán 017 - KNC 8028867 120 Kč
0180001 Nekolný Karel 018 - YetiTheHidden zapůjčit 160 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 120 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 120 Kč
FSP7951 Kukačková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2124773 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 120 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 120 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 120 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 120 Kč
0270001 Hroch Tomáš 027 - Hroši 1421293 120 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 120 Kč
0300001 Mitáš Jiří 030 - Ketkovice zapůjčit 220 Kč
0320001 Klíma Kamil 032 - SK Olympia Praha SPS 8667960 180 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 180 Kč
0330001 Vojtěchovský Martin 033 - Dezorientovaní zapůjčit 220 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 180 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 180 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 180 Kč
1.80 km, 70 m, 8 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086455 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086456 100 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 52760 100 Kč
SPC1705 Vít Christian SPORTICUS team C 515125 100 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 100 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 51628 100 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 100 Kč
LOU1253 Mičánková Thea SK Moravan Louňovice C zapůjčit 140 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 100 Kč
0070002 Michálková Veronika 007 - ČaČua 53606 100 Kč
0070003 Michálek Bonifác 007 - ČaČua zapůjčit 140 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice B 1398989 100 Kč
LOU1054 Dušková Tereza SK Moravan Louňovice C zapůjčit 140 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 100 Kč
0130001 Proxová Veronika 013 - Proxovi 2115715 100 Kč
LOU1300 Prchlík Martin SK Moravan Louňovice C 2143365 100 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 100 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 100 Kč
DKP1205 Svoboda David Oddíl OB Kotlářka C 2086464 100 Kč
0150002 Paulů Max 015 - Běhám na vlastní triko 2148212 100 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 100 Kč
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 100 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 100 Kč
FSP1250 Brdičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 100 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
FSP1251 Kukačková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 100 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2031364 100 Kč
DCE0650 Zimová Veronika KOB Dobřichovice 224880 100 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 100 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 100 Kč
DOR1251 Lorencová Kateřina OK Dobříš C 8089 100 Kč
RIC1407 Seidl Kryštof OB Říčany C 420424 100 Kč
0200001 Posch Jaroslav 020 - X 886822 100 Kč
0210002 Jobová Kristýna 021 - jobs zapůjčit 140 Kč
0220002 Snopová Sára 022 - Běžci Nouzov 336741 100 Kč
0230001 Rada Marek 023 - OB Větrný Jeníkov 52357 100 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 140 Kč
PLU1050 Matyšková Kristýna TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 914, vklad: 99120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.