Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     T1     T2     T3     TF    
2.60 km, 65 m, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086465 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 886251 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 2148142 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 2148173 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany 2420001 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
ROU0953 Pavlinská Ema SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 80 Kč
3.40 km, 60 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 80 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
LOU1052 Lázničková Eliška SK Moravan Louňovice C 2070828 80 Kč
0080003 Dobyášová Kateřina 008 - Kamenice 2039186 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
KNC1250 Štolbová Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 80 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086469 80 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
LOU1252 Pešková Marie SK Moravan Louňovice C 2420048 80 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 80 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086466 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 80 Kč
ROU1199 Pocnerová Magdaléna SKOB Roudnice nad Labem 80 Kč
ROU1399 Pocnerová Alena SKOB Roudnice nad Labem 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 80 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
TAP1099 Všetečková Dora KOB Tretra Praha P 80 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 80 Kč
FSP1055 Kubásková Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 80 Kč
0280003 Vaňková Barbora 028 - CZAR zapůjčit 80 Kč
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 80 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 8116775 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
DKP0761 Marešová Nela Oddíl OB Kotlářka C 2086470 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 80 Kč
TAP0857 Čížková Kristýna KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 80 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2096217 80 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 80 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
TAP0753 Dědková Brigita KOB Tretra Praha C 361961 80 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 80 Kč
4.20 km, 105 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 80 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 2099524 80 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha A 8656743 80 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 80 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 80 Kč
PGP0754 Matějková Soňa SK Praga C 1400434 80 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 80 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 80 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 80 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 80 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 981846 80 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 80 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 80 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 7410123 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 80 Kč
0020008 Volná Hana 002 - Outdoor PRG 2148201 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 80 Kč
5.30 km, 135 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 130 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 130 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 130 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 130 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 130 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 130 Kč
DOR0457 Kořínková Pavla OK Dobříš C 2067310 130 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 130 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8662285 130 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 52284 130 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 130 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 130 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 130 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 130 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 130 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 130 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 130 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 130 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 130 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 130 Kč
6.60 km, 200 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 130 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 130 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 130 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 130 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C 2104693 130 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 130 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 130 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 130 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 130 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 130 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 130 Kč
0290002 Mašatová Eliška 029 - Český Brod 53163 130 Kč
5.90 km, 170 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 130 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 130 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 130 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 130 Kč
LBE9150 Kalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 981809 130 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 130 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha C 53009 130 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 130 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 130 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 130 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 130 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 130 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 130 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 130 Kč
0180003 Pangrácová Marie 018 - SK Olympia Praha SPS 8028804 130 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 130 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 130 Kč
0190001 Hornová Lenka 019 - SK SKIVELO Olomouc 8414094 130 Kč
0200001 Nováková Karolína 020 - I.PSKN Praha 2092370 130 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 130 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 130 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 130 Kč
8.20 km, 250 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 130 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 130 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 130 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 130 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 130 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 130 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 130 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 130 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 130 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 130 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 130 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 130 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 130 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 130 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 130 Kč
0100001 Pecoldová Pavlína 010 - Cookies & Pancakes 8631588 130 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 130 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 130 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 130 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 130 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 130 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 130 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 130 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 130 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 130 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 232409 130 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 130 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 130 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 130 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 130 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 130 Kč
5.30 km, 155 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 130 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 130 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 130 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 130 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 130 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 130 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 130 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 130 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 130 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 130 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 130 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 130 Kč
LOU8250 Pešková Erika SK Moravan Louňovice C 2419950 130 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 130 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 130 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 130 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 130 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 130 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 130 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 130 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 130 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 130 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 130 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 130 Kč
RIC7651 Lazarova Pavla OB Říčany C 2085572 130 Kč
RIC7955 Seidlová Barbora OB Říčany C 7207365 130 Kč
RIC7550 Zichová Hana OB Říčany C 2073683 130 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 130 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 130 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 8116800 130 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 130 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 130 Kč
LOU7950 Zábřeská Jitka SK Moravan Louňovice C zapůjčit 130 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 130 Kč
7.30 km, 260 m, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 130 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 130 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 130 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 130 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 130 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 130 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 130 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 130 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 130 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 130 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 130 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 130 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 130 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 130 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 130 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 130 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 981802 130 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 130 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 130 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 130 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 130 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 130 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 52317 130 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 130 Kč
4.30 km, 115 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 130 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 130 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 130 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 130 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 130 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 130 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 130 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 130 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 130 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 130 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 130 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 130 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 130 Kč
HCE7451 Brodská Renata TJ Hostivice C 410247 130 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 130 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 130 Kč
RIC7353 Riegelová Gabriela OB Říčany C 2096262 130 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarína OB SK Zvole C 9200991 130 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 130 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 130 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 130 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 130 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 130 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 130 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 130 Kč
0300001 Mašatová Zora 030 - PHK 331063 130 Kč
6.00 km, 155 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 130 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 130 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 130 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 130 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 130 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 130 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 130 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 130 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 130 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 130 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 130 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 130 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 130 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 130 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 130 Kč
SCP7455 Puchernová Veronika OK Sparta Praha C 51843 130 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 130 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 130 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 130 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 8012024 130 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8033249 130 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 130 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 130 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 130 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 130 Kč
4.10 km, 130 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 130 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 130 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 130 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 130 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 130 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 130 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 130 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 130 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 130 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 130 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 130 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 130 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 130 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 130 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 130 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 130 Kč
3.60 km, 80 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 80 Kč
3.00 km, 75 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč
2.70 km, 65 m, 7 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 80 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 80 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 80 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 80 Kč
LOU1002 Pešek Jan SK Moravan Louňovice C 2419903 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C zapůjčit 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 80 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany C 2085578 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 80 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C zapůjčit 80 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2141899 80 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52316 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 80 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 80 Kč
TAP0910 Dědek Kamil KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 80 Kč
3.40 km, 60 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086455 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
DKP1010 Mareš Viktor Oddíl OB Kotlářka C 888632 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 80 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 2134271 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 80 Kč
KNC0900 Čečetka Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 80 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086467 80 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 80 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 80 Kč
PGP1003 Hendrich Matyáš SK Praga C zapůjčit 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
HCE1100 Brodský Matěj TJ Hostivice C 1417258 80 Kč
FSP0903 Schlindenbuch Noe VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029163 80 Kč
FSP0904 Zamastil Juraj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029162 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 80 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 80 Kč
RIC1100 Seidl Marek OB Říčany C 51610 80 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany 2419902 80 Kč
0220001 Janeček Tomáš 022 - Hejvy's Intimmate Team 8648577 80 Kč
ROU1201 Vaněk Jáchym SKOB Roudnice nad Labem C 2148112 80 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2087694 80 Kč
0280004 Vaněk Lukáš 028 - CZAR zapůjčit 80 Kč
3.70 km, 95 m, 9 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2420034 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 80 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš C 2111612 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DKP0724 Cordier-Brinzeu Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 80 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 80 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 80 Kč
ROU08xy Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem 80 Kč
ROU08xx Čížek Filip SKOB Roudnice nad Labem 51438 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 80 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 80 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8044382 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 80 Kč
0020006 Lukeš Josef 002 - Outdoor PRG 4641788 80 Kč
0020007 Volný Ondřej 002 - Outdoor PRG 2148148 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 80 Kč
4.80 km, 125 m, 13 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 80 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 2083401 80 Kč
ZVO0604 Hovorka Jan OB SK Zvole C 2092363 80 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 2021829 80 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 80 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 80 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 80 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 80 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 80 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 80 Kč
DKP0603 Dlask Kašpar Oddíl OB Kotlářka 232163 80 Kč
0020004 Halač Viktor 002 - Outdoor PRG 2141890 80 Kč
0020005 Lukeš František 002 - Outdoor PRG 4641787 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 80 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 80 Kč
6.20 km, 155 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 130 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 130 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 130 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 2103741 130 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 130 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 130 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 130 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 130 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 130 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 130 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 130 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 130 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 130 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 130 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole C 446330 130 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 130 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 130 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 130 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 130 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 130 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 130 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 130 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 130 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 130 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 130 Kč
7.20 km, 240 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 130 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 130 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 130 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 130 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 130 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 130 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 130 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 130 Kč
6.80 km, 160 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 130 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 130 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 130 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 130 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 130 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 130 Kč
0180001 Klíma Kamil 018 - SK Olympia Praha SPS 8667960 130 Kč
0180002 Uhrín Štefan 018 - SK Olympia Praha SPS 2104589 130 Kč
0190002 Spilka Marek 019 - SK SKIVELO Olomouc 2104586 130 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 130 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 130 Kč
6KC Tsvetkov Artem Neregistrovaní 8657012 130 Kč
0290001 Mašata Metoděj 029 - Český Brod 207870 130 Kč
10.50 km, 310 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 130 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 130 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 130 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 130 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 130 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 130 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 130 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 130 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 130 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 130 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 130 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 130 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 130 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 130 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 130 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 130 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 130 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 130 Kč
0100002 Dvořáček Dan 010 - Cookies & Pancakes 8629750 130 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 130 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 130 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 130 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 130 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 130 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 130 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 130 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 130 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 130 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 130 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 130 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 130 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 130 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 130 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 130 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 130 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 130 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 130 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 130 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 130 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 130 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 130 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 130 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 130 Kč
6.50 km, 190 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2086460 130 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 130 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 130 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 20864 130 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 130 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 130 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 130 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 130 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 130 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 130 Kč
RIC7504 Lazar Jindřich OB Říčany C 2127577 130 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 130 Kč
TAP7600 Dědek Vojtěch KOB Tretra Praha C 2067986 130 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 130 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 130 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 130 Kč
8.80 km, 265 m, 19 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 130 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 130 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 130 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 130 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 130 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 130 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 130 Kč
DKP8204 Strašák Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8000242 130 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 130 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 130 Kč
0070001 Sukhov Maxim 007 - (RUS) ub zapůjčit 130 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 130 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 130 Kč
TAP7610 Matějka Hynek KOB Tretra Praha C 51145 130 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 130 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 130 Kč
6KC7300 Čejka Tomáš Neregistrovaní 207820 130 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 130 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 130 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 130 Kč
DOB7701 Máca Petr KOB Dobruška C 1416364 130 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 130 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 130 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 130 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 130 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 130 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 130 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 130 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 130 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 130 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 130 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 130 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 130 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8660562 130 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 130 Kč
TAP7501 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha C 232106 130 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 130 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 130 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 130 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 130 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 130 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 130 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 130 Kč
0020003 Lukeš Zdeněk 002 - Outdoor PRG 4641786 130 Kč
5.60 km, 130 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 130 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 130 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 130 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 130 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 130 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 130 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 130 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 130 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 130 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 130 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 130 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 130 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 130 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 130 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 130 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 130 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 130 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 130 Kč
HCE6801 Kuttelwascher Radek TJ Hostivice C 1417254 130 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 130 Kč
0260001 Klepetko David 026 - Šutri 2129229 130 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci 2135166 130 Kč
7.20 km, 185 m, 18 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 130 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 130 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 130 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 130 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 130 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 130 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 130 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 130 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 130 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 130 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 130 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 130 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 130 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 130 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 130 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 130 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 130 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 130 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 130 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 130 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 130 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 2112780 130 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 130 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 130 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 130 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 130 Kč
RIC7300 Zicha Josef OB Říčany C 2073689 130 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 130 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 130 Kč
0240001 Stěpanov Ilja 024 - zadny 8109367 130 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 130 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 130 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 130 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 130 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 130 Kč
5.10 km, 145 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 130 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 130 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 130 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 130 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 130 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 130 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 130 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 130 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 130 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 130 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš C 416159 130 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 130 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 130 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 130 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 130 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 130 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 130 Kč
4.00 km, 80 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 80 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
0120001 Kotulán Jiří 012 - Cirkus Čakovice 2099493 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
3.00 km, 75 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 80 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč
2.50 km, 80 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21G1850 Hill Lucy (GBR) Airienteers 130 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 53537 130 Kč
0010001 Richterová Ilona 001 - BEZKLUB 2029220 130 Kč
0060002 Nesterova Elena 006 - Chopsticks 7211158 130 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 130 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C 2102863 130 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 130 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 130 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 130 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 130 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 130 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 130 Kč
ZVO1251 Brachtlová Josefína OB SK Zvole C 446370 130 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 130 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 130 Kč
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 130 Kč
0030001 TUČNÝ Jan 003 - Tučňáci OB 2131195 130 Kč
0030002 MALÁ Martina 003 - Tučňáci OB 2148228 130 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086461 130 Kč
DKP7953 Němečková Tereza Oddíl OB Kotlářka 2086463 130 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 130 Kč
LOU8050 Lázničková Blanka SK Moravan Louňovice C 2143346 130 Kč
0040001 Odehnal Jakub 004 - KAM 52932 130 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 130 Kč
0060001 Nesterov Dmitry 006 - Chopsticks 7211158 130 Kč
0080001 Dobyášová Zuzana 008 - Kamenice zapůjčit 130 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 130 Kč
MFP9299 Malá Lucie Matfyz Praha 51345 130 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 130 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 130 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 130 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš 2090856 130 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondřej OK Dobříš 2131196 130 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 130 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 130 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 130 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 130 Kč
0140001 Kocur Tomáš 014 - TJ Aero OV 2148168 130 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 130 Kč
0150001 Cajthaml Jiří 015 - Cajthaml zapůjčit 130 Kč
0150002 Cajthamlová Milada 015 - Cajthaml zapůjčit 130 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 130 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 130 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 130 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 130 Kč
SCP7401 Němeček Ondřej OK Sparta Praha C 7003041 130 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 130 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany 2131184 130 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 130 Kč
0210001 Hrušková Jana 021 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 130 Kč
0220002 Janeček Petr 022 - Hejvy's Intimmate Team 8033270 130 Kč
0230001 Rážová Milena 023 - Lísteček 2129195 130 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 130 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C 2113475 130 Kč
DLP8050 Smutná Anna OOB TJ Dukla Praha C 2141930 130 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 130 Kč
0270001 Pernica Jiří 027 - Pernicovi zapůjčit 130 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 130 Kč
4.90 km, 200 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 130 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 8660506 130 Kč
0050001 Bouda Petr 005 - Dezorientovaní zapůjčit 130 Kč
0050002 Bouda Milan 005 - Dezorientovaní zapůjčit 130 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2086458 130 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095973 130 Kč
0080002 Dobyáš Petr 008 - Kamenice zapůjčit 130 Kč
0090001 Vojtěchovský Martin 009 - Dezorientovaní zapůjčit 130 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 130 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 130 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 130 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 130 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 130 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 130 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 130 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 130 Kč
0130001 Štěpová Dana 013 - Neregistrovaní Štěpovi 2099486 130 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 130 Kč
0170001 Kafka Šimon 017 - Kafka 51659 130 Kč
ROU7799 Pocnerová Zuzana SKOB Roudnice nad Labem 130 Kč
ROU7899 Pocner Jiří SKOB Roudnice nad Labem 130 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 130 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 130 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 130 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 130 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 130 Kč
ROU7807 Vaněk Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2148152 130 Kč
0250001 Jurga Václav 025 - Krutě Kruté Krůty 2800296 130 Kč
0250002 Jurgová Martina 025 - Krutě Kruté Krůty 2087707 130 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 130 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 130 Kč
0280001 Vobořilová Markéta 028 - CZAR 301198 130 Kč
0280002 Vaněk Tomáš 028 - CZAR 8667986 130 Kč
3.40 km, 60 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1705 Vít Christian SPORTICUS team C 515125 80 Kč
LOU1253 Mičánková Thea SK Moravan Louňovice C 336701 80 Kč
LOU1054 Dušková Tereza SK Moravan Louňovice C zapůjčit 80 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 80 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha 2134256 80 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 80 Kč
0110001 Proxová Veronika 011 - Proxovi 2115715 80 Kč
DKP1250 Cajthamlová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086468 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
FSP0804 Pastva Šimon VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029169 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 80 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 80 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 9900 80 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
RIC1407 Seidl Kryštof OB Říčany C 420424 80 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 80 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 80 Kč
LOU1300 Prchlík Martin SK Moravan Louňovice C 2143365 80 Kč
TAP7951 Dědková Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci 2148212 80 Kč
FSP0854 Oršošová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092396 80 Kč
celkem přihlášených: 937, vklad: 101860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.