Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D12

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D12 3.20 km, 110 m, 8 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 80 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 8116775 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
DKP0761 Marešová Nela Oddíl OB Kotlářka C 2086470 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 80 Kč
TAP0857 Čížková Kristýna KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 80 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2096217 80 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 80 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
TAP0753 Dědková Brigita KOB Tretra Praha C 361961 80 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 80 Kč