Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D14

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D14 4.20 km, 105 m, 10 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 80 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 2099524 80 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha A 8656743 80 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 80 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 80 Kč
PGP0754 Matějková Soňa SK Praga C 1400434 80 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 80 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 80 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 80 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 80 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 981846 80 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 80 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 80 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 7410123 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 80 Kč
0020008 Volná Hana 002 - Outdoor PRG 2148201 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 80 Kč