Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: H12

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H12 3.70 km, 95 m, 9 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2420034 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 80 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš C 2111612 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DKP0724 Cordier-Brinzeu Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 80 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 80 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 80 Kč
ROU08xy Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem 80 Kč
ROU08xx Čížek Filip SKOB Roudnice nad Labem 51438 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 80 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 80 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8044382 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 80 Kč
0020006 Lukeš Josef 002 - Outdoor PRG 4641788 80 Kč
0020007 Volný Ondřej 002 - Outdoor PRG 2148148 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 80 Kč