Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: H14

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H14 4.80 km, 125 m, 13 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 80 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 80 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 2083401 80 Kč
ZVO0604 Hovorka Jan OB SK Zvole C 2092363 80 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 2021829 80 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 80 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 80 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 80 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 80 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 80 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 80 Kč
DKP0603 Dlask Kašpar Oddíl OB Kotlářka 232163 80 Kč
0020004 Halač Viktor 002 - Outdoor PRG 2141890 80 Kč
0020005 Lukeš František 002 - Outdoor PRG 4641787 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 80 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 80 Kč