Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: H21L

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H21L 10.50 km, 310 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 130 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 130 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 130 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 130 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 130 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 130 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 130 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 130 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 130 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 130 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 130 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 130 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 130 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 130 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 130 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 130 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 130 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 130 Kč
0100002 Dvořáček Dan 010 - Cookies & Pancakes 8629750 130 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 130 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 130 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 130 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 130 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 130 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 130 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 130 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 130 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 130 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 130 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 130 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 130 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 130 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 130 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 130 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 130 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 130 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 130 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 130 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 130 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 130 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 130 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 130 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 130 Kč