Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: T2

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

T2 3.20 km, 105 m, 10 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 130 Kč
0030001 TUČNÝ Jan 003 - Tučňáci OB 2131195 130 Kč
0030002 MALÁ Martina 003 - Tučňáci OB 2148228 130 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086461 130 Kč
DKP7953 Němečková Tereza Oddíl OB Kotlářka 2086463 130 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 130 Kč
LOU8050 Lázničková Blanka SK Moravan Louňovice C 2143346 130 Kč
0040001 Odehnal Jakub 004 - KAM 52932 130 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 130 Kč
0060001 Nesterov Dmitry 006 - Chopsticks 7211158 130 Kč
0080001 Dobyášová Zuzana 008 - Kamenice zapůjčit 130 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 130 Kč
MFP9299 Malá Lucie Matfyz Praha 51345 130 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 130 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 130 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 130 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš 2090856 130 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondřej OK Dobříš 2131196 130 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 130 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 130 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 130 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 130 Kč
0140001 Kocur Tomáš 014 - TJ Aero OV 2148168 130 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 130 Kč
0150001 Cajthaml Jiří 015 - Cajthaml zapůjčit 130 Kč
0150002 Cajthamlová Milada 015 - Cajthaml zapůjčit 130 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 130 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 130 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 130 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 130 Kč
SCP7401 Němeček Ondřej OK Sparta Praha C 7003041 130 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 130 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany 2131184 130 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 130 Kč
0210001 Hrušková Jana 021 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 130 Kč
0220002 Janeček Petr 022 - Hejvy's Intimmate Team 8033270 130 Kč
0230001 Rážová Milena 023 - Lísteček 2129195 130 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 130 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C 2113475 130 Kč
DLP8050 Smutná Anna OOB TJ Dukla Praha C 2141930 130 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 130 Kč
0270001 Pernica Jiří 027 - Pernicovi zapůjčit 130 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 130 Kč