Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Hradešín
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T3     T5     TF    
2.09 km, 75 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 2134259 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086460 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 2148142 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 2148173 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany 2420001 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 120 Kč
ROU0999 Vachková Valerie SKOB Roudnice nad Labem 120 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 120 Kč
0270001 Polívková Lucie 027 - Lů a tetička Vé zapůjčit 160 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 425546 120 Kč
1.96 km, 75 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
LOU1054 Dušková Tereza SK Moravan Louňovice C zapůjčit 120 Kč
LOU1052 Lázničková Eliška SK Moravan Louňovice C 2070828 80 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DKP1257 van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka C 7000966 80 Kč
0080001 Dobyášová Kateřina 008 - Kamenice 2039186 80 Kč
KNC1250 Štolbová Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 80 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
LOU1252 Pešková Marie SK Moravan Louňovice C 2420048 80 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 80 Kč
FSP0954 Flemrová Tereza VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092396 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 80 Kč
0250006 Brzobohatá Eliška 025 - Klub dobré zprávy 2144054 80 Kč
FSP1151 Benešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029157 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
2.54 km, 115 m, 12 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 80 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029170 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 80 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
0130001 Pecháčková Barbora 013 - OB Kotlářka 2086458 80 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice C 2143394 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 2092422 80 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086461 80 Kč
DKP0756 Kohoutková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2801011 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 80 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2096217 80 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 80 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 80 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 80 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 2125370 120 Kč
TAP0753 Dědková Brigita KOB Tretra Praha C 2067986 120 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 120 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 120 Kč
2.62 km, 150 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 80 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 80 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 80 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 80 Kč
PGP0754 Matějková Soňa SK Praga C 1400434 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 2420031 80 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 80 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2141920 80 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 80 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany B 2073696 80 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 80 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 80 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2086468 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 80 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 80 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 120 Kč
CEP0650 Hutláková Adéla Čepíci zapůjčit 160 Kč
2.86 km, 165 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 120 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 120 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 120 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha A 8656743 120 Kč
CEP0450 Hanzalová Aneta Čepíci 2801043 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 1470170 120 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 120 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 120 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 120 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 120 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 120 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 8660550 120 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 120 Kč
3.41 km, 170 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 120 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 120 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 120 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 120 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 120 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 120 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 120 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 120 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 200 Kč
2.80 km, 165 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 120 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 120 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 120 Kč
4.14 km, 265 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 120 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 120 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 120 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
DKP9550 Pavlů Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 232017 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 120 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 120 Kč
LOV8750 Adamčíková Zdeňka lepus.cz C 52946 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 120 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 120 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 120 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 120 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 120 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 120 Kč
PGP9256 Neumannová Kateřina SK Praga C 8667999 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 120 Kč
0240001 Pecoldová Pavlína 024 - Cookies & Pancakes 8631588 120 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 120 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 120 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga R 1407423 200 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 200 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 200 Kč
3.76 km, 205 m, 13 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
LOU8050 Lázničková Blanka SK Moravan Louňovice C 2143346 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 120 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 120 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 120 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 120 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 120 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci C 2148231 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 120 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 120 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 120 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 120 Kč
KNC8050 Andrlova Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 120 Kč
LOU7950 Zábřeská Jitka SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 120 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 8670462 120 Kč
0120001 Dneboská Milena 012 - (POR) ok vrsovice 2081371 120 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
DCH7951 Pechačová Kateřina Radioelektronika Cheb C 8072 120 Kč
LOU8250 Pešková Erika SK Moravan Louňovice C 2419950 120 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 120 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 120 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 120 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 120 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 8012024 120 Kč
RIC7651 Lazarova Pavla OB Říčany C 2085572 120 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 120 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 120 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 120 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 120 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 120 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 120 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 120 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 120 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 120 Kč
RIC7852 Stoklasová Kamila OB Říčany C 2801026 200 Kč
2.85 km, 150 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 120 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 120 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 120 Kč
DKP7150 Nežádalová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2143380 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 120 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
PDY7250 Dudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 120 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 120 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 120 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 120 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 120 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 120 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 200 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 200 Kč
2.48 km, 170 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 120 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 120 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 120 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 120 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 120 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 120 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 120 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 120 Kč
2.20 km, 90 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
1.94 km, 85 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 80 Kč
2.17 km, 75 m, 11 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 80 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 80 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 1407425 80 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 80 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 80 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 80 Kč
ZVO0905 Hinks-Eduards Adam OB SK Zvole C 2019229 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 80 Kč
LOU1002 Pešek Jan SK Moravan Louňovice C 2419903 80 Kč
0150001 Sotona Filip 015 - Rychlí šneci 301182 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 80 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany C 2085578 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 80 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 80 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 80 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2116191 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
FSP0904 Zamastil Juraj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029162 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 80 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha zapůjčit 120 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha 2134256 80 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2141899 120 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 120 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 120 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 120 Kč
TAP0910 Dědek Kamil KOB Tretra Praha C 361961 120 Kč
1.96 km, 75 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 80 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 80 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 80 Kč
KNC0900 Čečetka Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
KNC1000 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 80 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 2134271 80 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci 2148212 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 80 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 80 Kč
FSP0903 Schlindenbuch Noe VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029163 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
PGP1003 Hendrich Matyáš SK Praga C 2419975 80 Kč
0250002 Kvasnička Jakub 025 - Klub dobré zprávy 2144081 80 Kč
0250005 Vostruha Aleš 025 - Klub dobré zprávy 2144104 80 Kč
DKP0918 Jakeš Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086467 80 Kč
DLP1001 Motejzík Jiří OOB TJ Dukla Praha C 2111739 80 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 436970 80 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany 2419902 80 Kč
2.62 km, 110 m, 12 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 8109393 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C 2148187 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 80 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 80 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 80 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 80 Kč
SOB0800 Němec Jaromír SOBSA C 53020 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 80 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 80 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 80 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 80 Kč
ROU0705 Čížek Filip SKOB Roudnice nad Labem C 51438 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 80 Kč
PGP0805 Řepka Jan SK Praga C 2134301 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 8226412 80 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 8012087 80 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 80 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2116187 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 80 Kč
0220001 Jirous Erik 022 - Jirous 442878 80 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8044382 80 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 120 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 120 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 120 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 120 Kč
CEP0701 Brůžek Vojtěch Čepíci zapůjčit 160 Kč
3.19 km, 175 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C zapůjčit 120 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C 2148153 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 80 Kč
0070001 Palla Marek 007 - SK zapůjčit 120 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 80 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 2083401 80 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 80 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2086465 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 80 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 8061461 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 80 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 80 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096265 80 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 80 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 120 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 120 Kč
3.21 km, 165 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 120 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 120 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 120 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha C 8667509 120 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 120 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 120 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 120 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 120 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 120 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 120 Kč
3.83 km, 210 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 120 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 120 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 120 Kč
PDY0200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148193 120 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 120 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 120 Kč
4.20 km, 245 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 120 Kč
0020001 Kábrt Filip 002 - OK Viníci 51473 120 Kč
0040001 Škoch Jan 004 - Neregistrovaný klub 2102695 120 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 120 Kč
DOB9201 Llobet Adrià KOB Dobruška C 7235 120 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 120 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 120 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 120 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
5.23 km, 280 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 120 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 120 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 120 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 120 Kč
0060001 Bouda Petr 006 - Dezorientovaní zapůjčit 160 Kč
0060002 Bouda Milan 006 - Dezorientovaní zapůjčit 160 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 120 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 120 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 120 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 120 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 120 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 120 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 120 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 120 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 120 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 120 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 120 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
0240002 Dvořáček Dan 024 - Cookies & Pancakes 8629750 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 120 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 200 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 200 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 200 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 200 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 200 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 200 Kč
4.79 km, 270 m, 19 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C 2102778 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 120 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102801 120 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 120 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 120 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 120 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 120 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 120 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 120 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 120 Kč
0090001 Svítil Petr 009 - PetSvi 1450170 120 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 120 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 120 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 120 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 120 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 120 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 120 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 120 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 120 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 120 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 120 Kč
RIC7504 Lazar Jindřich OB Říčany C 2127577 120 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 120 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 120 Kč
RIC8001 Silovský Tomáš OB Říčany 8667534 120 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 120 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 120 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 120 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 120 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 120 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 120 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 200 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 200 Kč
3.84 km, 200 m, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
0030001 Sedláček Jan 003 - TKAČEVOVA LETKA zapůjčit 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
DKP6401 Chvojka Zbyšek Oddíl OB Kotlářka C 2800314 120 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 120 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 120 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci 2135166 120 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 120 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 120 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 120 Kč
0140001 Pechač Tomáš 014 - Radio Cheb 04448 120 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 120 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 120 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 120 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 2112780 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 120 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 120 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 120 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 120 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 120 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 120 Kč
ZVO7402 Hlaváček Michal OB SK Zvole C 2116194 120 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 120 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 120 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 120 Kč
MKP6600 Janík Vlastimil SK GORDIC Praha Kačerov C 8200019 120 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 120 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 120 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 120 Kč
0250001 Kvasnička Ladislav 025 - Klub dobré zprávy 2144032 200 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 200 Kč
2.72 km, 165 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 120 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 120 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 120 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 120 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 120 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 120 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 120 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 120 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 200 Kč
2.23 km, 115 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 80 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 80 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 120 Kč
2.10 km, 90 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 80 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 80 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 80 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 80 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
3.00 km, 150 m, 12 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040002 Radka Týfová 004 - Neregistrovaný klub zapůjčit 160 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 120 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 120 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 120 Kč
0050001 van Dongen Marc 005 - DKP 51142 120 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 120 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 120 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 120 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086455 120 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 2086454 120 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 120 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 120 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 120 Kč
LOU7951 Břízková Věra SK Moravan Louňovice C zapůjčit 160 Kč
LOV7700 Rutar Martin lepus.cz C 49458 120 Kč
DKP7953 Němečková Tereza Oddíl OB Kotlářka 2086466 120 Kč
0120003 Andrade Miriam 012 - (POR) ok vrsovice 2800322 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 120 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
0180001 Votoček Aleš 018 - Bez klubu 2420056 120 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 120 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C 2113475 120 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 120 Kč
0190001 Benešová Jana 019 - Fakulta Stavební Praha 8665 120 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 120 Kč
0190002 Beneš Jiří 019 - Fakulta Stavební Praha 53267 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
0200001 TUČNÝ Jan 020 - Tučňáci OB 2131195 120 Kč
0210001 Hrušková Jana 021 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 120 Kč
0220002 Brumovský Štěpán 022 - Jirous 2118471 120 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha zapůjčit 160 Kč
0230001 Matesová Kopecká Šárka 023 - Ráfkárna zapůjčit 160 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 120 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 120 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 200 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 200 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C 2127599 200 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086469 200 Kč
0260001 Kocúr Tomáš 026 - TJ Odolena Voda 428228 120 Kč
0280001 Pernica Jiří 028 - Pernicovi zapůjčit 240 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 200 Kč
4.89 km, 310 m, 19 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 120 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 120 Kč
0110001 Vojtěchovský Martin 011 - Dezorientovaní zapůjčit 160 Kč
0160001 Loudil Lukáš 016 - Loudil a Vokolek 8116761 120 Kč
0160002 Vokolek Aleš 016 - Loudil a Vokolek zapůjčit 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 120 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 120 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 120 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 120 Kč
PDY8549 Roček Tomáš Běhej Poděbrady 2135165 200 Kč
0300001 Plch Martin 030 - Není zapůjčit 240 Kč
0330001 Adámek Alan 033 - xx 681870 200 Kč
1.96 km, 75 m, 10 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1705 Vít Christian SPORTICUS team C 515125 80 Kč
LOU1253 Mičánková Thea SK Moravan Louňovice C 336701 80 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 80 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 80 Kč
LOU0855 Líznerová Anna SK Moravan Louňovice C zapůjčit 120 Kč
CEP1302 Černý Ota Čepíci C 8667968 80 Kč
CEP1500 Černý Vít Čepíci C 8667976 80 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 80 Kč
0100001 Paulu Samuel 010 - Běhám na vlastní triko zapůjčit 120 Kč
TJP1103 Gurecký Antonín TJ Sokol Troja C 2069042 80 Kč
0120002 Andrade Iris 012 - (POR) ok vrsovice 308380 80 Kč
PDY1151 Sedlatá Vendula Běhej Poděbrady C 2148202 80 Kč
PDY1350 Sedlatá Marie Běhej Poděbrady 2148257 80 Kč
0170001 Proxová Veronika 017 - Proxovi 2115715 80 Kč
DCE1200 Procházka Jiří KOB Dobřichovice 51966 80 Kč
LOU1300 Prchlík Martin SK Moravan Louňovice C 2143365 80 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
RIC1452 Silovská Natálie OB Říčany 2148223 80 Kč
FSP0804 Pastva Šimon VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029169 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090852 80 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 2148079 80 Kč
DKL1350 Datlová Anna KOB Kladno 995851 80 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 51628 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
PDY1349 Makovec Martin Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY1149 Makovec Tadeáš Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY1049 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY0699 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY0649 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady 2127540 80 Kč
PDY0599 Kalová Adéla Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY0549 Žoha Jakub Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY1148 Škopek Ondřej Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
PDY0849 Krčma Vojtěch Běhej Poděbrady zapůjčit 120 Kč
0250003 Jůzová Beáta 025 - Klub dobré zprávy 2144095 80 Kč
0250004 Vostruhová Ivanka 025 - Klub dobré zprávy 2144102 80 Kč
0250007 Prokeš Vojtěch 025 - Klub dobré zprávy 2144093 80 Kč
DKP1502 Chládek Bernard Oddíl OB Kotlářka C 420446 80 Kč
FSP0807 Beneš Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029186 80 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 80 Kč
TAP7600 Dědek Vojtěch KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
FSP0852 Zusková Justýna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2092410 80 Kč
0330002 Adámek Timon 033 - xx 681870 80 Kč
celkem přihlášených: 843, vklad: 89680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.