Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.11.2019
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35L     H35K     H45L     H45K     H55     H65     H75     H90     T1     T2     T3     T4     T4U     T5     T6     T6U     TF    
1.90 km, 20 m, 6 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 0 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 0 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 0 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 0 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086458 80 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 2148142 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 2148173 80 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086460 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 80 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 80 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
ODV0952 Bezdíčková Adriana Nelly TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 428228 80 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 428268 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 120 Kč
0360001 Herynková Lucie 036 - TJ Sokol Senohraby zapůjčit 160 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 120 Kč
2.00 km, 30 m, 5 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 0 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 0 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 0 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 80 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 80 Kč
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 80 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 80 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 80 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
FSP1052 Slavíková Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029185 80 Kč
FSP1053 Ježková Viktorie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 80 Kč
FSP1055 Kubásková Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 80 Kč
FSP1150 Bolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
FSP1151 Benešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029157 80 Kč
FSP0954 Flemrová Tereza VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8028832 80 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8028833 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha 2111618 80 Kč
DKP1252 Nekvasilová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086461 80 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 80 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš 2044896 80 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 80 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš 2420065 80 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš 2420057 80 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
0350001 Šňupárková Barbora 035 - Vendula Ryšavá 51718 80 Kč
DKP1354 Burianová Vojtěška Oddíl OB Kotlářka C 2133893 80 Kč
DKP1052 Burianová Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2124748 80 Kč
0410001 Schusová Marie 041 - Řevnice 2135190 80 Kč
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 0 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 0 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 0 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8119755 80 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029170 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 80 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 8116775 80 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C zapůjčit 120 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2092360 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 80 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš C 2067311 80 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 80 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 80 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 80 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 80 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 8109332 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 80 Kč
ODV0751 Pilchová Sofia TJ Aero Odolena Voda C 52887 80 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 2148168 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 80 Kč
TAP0753 Dědková Brigita KOB Tretra Praha C 2067986 80 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 120 Kč
DKP0865 Mušková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 336785 120 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 120 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 0 Kč
3.20 km, 130 m, 6 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 80 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 80 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 2099524 80 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 0 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 8226413 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 80 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 8226321 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 80 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 80 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 80 Kč
0170007 Volná Hana 017 - Outdoor PRG 2148201 80 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 80 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 80 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 80 Kč
ZVO0654 Hocková Jolana OB SK Zvole C 2419979 80 Kč
ZVO0653 Hocková Kristýna OB SK Zvole C 2420022 80 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C 2419951 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 80 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 80 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 80 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 80 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 80 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 120 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 2103292 120 Kč
DKP0557 Puci Alžběta Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 160 Kč
4.00 km, 150 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 150 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 150 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 150 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 150 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 150 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 150 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 150 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 150 Kč
DOR0457 Kořínková Pavla OK Dobříš C 2067310 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 150 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2102702 150 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 150 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 8660550 150 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 150 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8660563 150 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 220 Kč
5.40 km, 230 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 150 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 8226331 150 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 150 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 150 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 150 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8662285 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 1470170 150 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 150 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 150 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C 2104693 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 150 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 150 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 8226394 150 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 150 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 2125333 220 Kč
5.40 km, 230 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 150 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 150 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 150 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 150 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 150 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 8000426 150 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 150 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 150 Kč
DKP9151 Axmannová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 150 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 150 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 150 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 150 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 150 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 150 Kč
0390002 Vávrová Sára 039 - Vávrovi zapůjčit 260 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 220 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 220 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 220 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 220 Kč
7.70 km, 280 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 150 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 150 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 150 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 150 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 150 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 150 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 150 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 150 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 150 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 150 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 150 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 150 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 150 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 150 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 150 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 150 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 150 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 150 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 150 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 150 Kč
PGP9256 Neumannová Kateřina SK Praga C 8667999 150 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 150 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 220 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 220 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 220 Kč
5.80 km, 190 m, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 150 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 150 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 150 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 150 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 150 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 150 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 150 Kč
0090001 Rücklová Alena 009 - neregistrovaní VCB zapůjčit 190 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 150 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci C 2148231 150 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 150 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 150 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 150 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029177 150 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 150 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 150 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 150 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 150 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 150 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 150 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 150 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 150 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 150 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 150 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 150 Kč
0390001 Vávrová Rút 039 - Vávrovi 2118477 220 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 220 Kč
4.00 km, 150 m, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 150 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 150 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 1407428 150 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 150 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 995813 150 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 150 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 150 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 150 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaní 2129186 150 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 150 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 150 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C 2129219 150 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 150 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 150 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 150 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 150 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 150 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 150 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 150 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 150 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 150 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 150 Kč
0290001 Dobrevová Lucie 029 - nereg 52167 150 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 150 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany 2131184 150 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 150 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 7211289 150 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 220 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 220 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 220 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 220 Kč
5.10 km, 160 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 150 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 150 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 150 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 150 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 150 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 150 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 150 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 150 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 150 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
LME6851 Preislerová Naďa SK Los Mělník C 8568 150 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 150 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 150 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 150 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 150 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 8012024 150 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 150 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 150 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 150 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 150 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
3.90 km, 140 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 150 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 150 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 150 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 150 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 150 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarína OB SK Zvole C 9200991 150 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 150 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 150 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 150 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 150 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 150 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 150 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 150 Kč
3.90 km, 140 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 150 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 150 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 150 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 150 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 150 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 150 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 150 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 220 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 220 Kč
NNNxx01 Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 220 Kč
3.10 km, 50 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 80 Kč
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
1.90 km, 20 m, 7 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 0 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 0 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 80 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 0 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
0150002 Poskočil Michal 015 - Husťáci zapůjčit 120 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086467 80 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 80 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha 2419970 80 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C zapůjčit 120 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
0250001 Janda Martin 025 - Kulíšci 2029204 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha 2134256 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
SPC0908 Dadák Metoděj SPORTICUS team C 2148218 80 Kč
SPC0921 Dadák Matouš SPORTICUS team C 2029213 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 2148164 80 Kč
TAP0910 Dědek Kamil KOB Tretra Praha C 361961 80 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C zapůjčit 120 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 120 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 120 Kč
0350002 Šňupárek Jan 035 - Vendula Ryšavá 899160 120 Kč
2.00 km, 30 m, 5 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 80 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 80 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 80 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
0150001 Poskočil Matouš 015 - Husťáci zapůjčit 120 Kč
FSP0903 Schlindenbuch Noe VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029163 80 Kč
FSP0904 Zamastil Juraj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029162 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 80 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka C 2086468 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 80 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha zapůjčit 120 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
0260001 Janeček Tomáš 026 - SK Rover 8648577 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 80 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
PGP1003 Hendrich Matyáš SK Praga C 2419975 80 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš zapůjčit 120 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2103743 80 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 80 Kč
ROU1201 Vaněk Jáchym SKOB Roudnice nad Labem C 2148112 80 Kč
TAP12xx Sedlář Propkop KOB Tretra Praha zapůjčit 120 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci 2148212 80 Kč
3.00 km, 50 m, 9 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8044382 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 0 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 0 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C 2148187 80 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha 2127555 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886251 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029174 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
0170005 Lukeš Josef 017 - Outdoor PRG 4641788 80 Kč
0170006 Volný Ondřej 017 - Outdoor PRG 2148148 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 8109393 80 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 8045205 80 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
DOR0905 Foršt Bruno OK Dobříš C 232208 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 8663147 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 2050495 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš C 2111612 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2131194 80 Kč
ROU0705 Čížek Filip SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
RIC0708 Glasnák Michal OB Říčany C 2144098 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 8226412 80 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 8012087 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 80 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 80 Kč
ROU08XY POcner Vít SKOB Roudnice nad Labem 2031369 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C zapůjčit 120 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 80 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 120 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 120 Kč
ZVO0702 Maláček Antonín OB SK Zvole C 2031364 120 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 120 Kč
0400001 Havlík Patrik 040 - OB Kotlářka zapůjčit 160 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 120 Kč
TAP08xx Sedlář Lumír KOB Tretra Praha zapůjčit 160 Kč
4.90 km, 170 m, 7 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 2083401 80 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 80 Kč
ZVO0604 Hovorka Jan OB SK Zvole C 2092363 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 0 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 80 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 80 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C 2039220 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 80 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C 2148153 80 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 80 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 80 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 80 Kč
0170003 Halač Viktor 017 - Outdoor PRG 2141890 80 Kč
0170004 Lukeš František 017 - Outdoor PRG 4641787 80 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 0 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086469 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 80 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 80 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 80 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 80 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 80 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 80 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 8061461 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 80 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 80 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 2148169 80 Kč
0310002 Kapoun Luděk 031 - Neregistovaný zapůjčit 120 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2103749 120 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 2021829 0 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 120 Kč
5.70 km, 250 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 0 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 150 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 150 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 150 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 150 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 150 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole B 2115679 150 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 150 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 150 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 150 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 150 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 150 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 150 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 150 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 8226426 150 Kč
PGP0411 Kocman Lukáš SK Praga C zapůjčit 190 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 220 Kč
DKP0411 Šich Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2075608 220 Kč
7.40 km, 330 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 150 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 150 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 150 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 150 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 150 Kč
7.40 km, 330 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 150 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 150 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 150 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 150 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 150 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 150 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 150 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 150 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 150 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 150 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 150 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 150 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 150 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 150 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 150 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 150 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 220 Kč
0470001 Vaněk Martin 047 - TJ Stodůlky Praha 8516 220 Kč
10.50 km, 500 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 150 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 150 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 150 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 150 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 150 Kč
DKP8110 Rybář Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 7800087 150 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 150 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 150 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 150 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 150 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 150 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 150 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 150 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 150 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 150 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 150 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 150 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 150 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 220 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 220 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 220 Kč
SCP8807 Modrý Marek OK Sparta Praha C 2056442 220 Kč
PGP8904 Pavlů Ondřej SK Praga C 8232039 220 Kč
0460002 Dvořáček Dan 046 - Cookies & Pancakes 8629750 220 Kč
7.50 km, 190 m, 14 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 150 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 150 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 150 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 150 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 150 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 150 Kč
0040001 Schus Martin 004 - Řevnice 1452967 150 Kč
0050001 Fröhlich Martin 005 - Bludní tuleni 7300471 150 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 150 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 150 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 150 Kč
DKP8204 Strašák Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8000242 150 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 150 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 150 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 150 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 150 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 150 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 150 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 150 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 150 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 150 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 150 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 150 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 150 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 150 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 150 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 150 Kč
0170002 Lukeš Zdeněk 017 - Outdoor PRG 4641786 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 150 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C zapůjčit 190 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 150 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 150 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 150 Kč
0190001 Cizinsky Jan 019 - klacky zapůjčit 190 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 150 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 04641 150 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 150 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C zapůjčit 190 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 150 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 150 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 150 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 150 Kč
0260002 Janeček Petr 026 - SK Rover 8033270 150 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 150 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 150 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 150 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 150 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 150 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 150 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 150 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 150 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 150 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 150 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 150 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 220 Kč
0430001 Janoušek Petr 043 - SC FANFUN zapůjčit 260 Kč
5.30 km, 230 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 150 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 150 Kč
0130001 Groušl Tomáš 013 - neregistrovaný 236994 150 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 150 Kč
0210001 Kábrt Filip 021 - OK Viníci 51473 150 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 150 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 150 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 150 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš 2090856 150 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 150 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 150 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 150 Kč
FSP7801 Kukačka Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 190 Kč
TAP7600 Dědek Vojtěch KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 220 Kč
6.50 km, 230 m, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 150 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 150 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
0170001 Halač Jaro 017 - Outdoor PRG 2133888 150 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 150 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 150 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 150 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 150 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaní 2129214 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 150 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 150 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 150 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 150 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 150 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 150 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 150 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 150 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 150 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 150 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 150 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 150 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 8226339 150 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 150 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 150 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 150 Kč
0310001 Kapoun Luděk 031 - Neregistovaný zapůjčit 190 Kč
0320001 Stěpanov Ilja 032 - zadny 8109367 220 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 220 Kč
4.30 km, 130 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 150 Kč
ZBP7201 Kabát Jiří OOB SK Zbraslav 8116724 150 Kč
0070001 Klepetko David 007 - Šutri 2129229 150 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 150 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 150 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 150 Kč
FSP7402 Svoboda Miroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 150 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 150 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 150 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 150 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 150 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 150 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš 8044386 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 150 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 150 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 150 Kč
RIC7405 Nekovář Ondřej OB Říčany C 2112766 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 220 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci 2135166 220 Kč
5.30 km, 230 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 150 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 150 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 150 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 150 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 150 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 150 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 150 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 150 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 150 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 150 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 150 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 150 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 150 Kč
0380001 Vávra Petr 038 - Still Alive 7210810 220 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 220 Kč
0440002 Šťastný Pavel 044 - Šťastný Augustin 2148221 220 Kč
4.30 km, 130 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 80 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 80 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 80 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 120 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
3.10 km, 50 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 80 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 80 Kč
DOR4400 Aschermann Michael OK Dobříš C 2031374 80 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč
1.10 km, 10 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 80 Kč
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1055 Všetečková Dora KOB Tretra Praha 2419930 150 Kč
0270004 Reichelová Šárka 027 - RRRR 2148132 150 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 150 Kč
RIC1052 Grohmannová Elena OB Říčany 428270 150 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 220 Kč
ODVXX03 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda 428285 220 Kč
ODVXX04 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda zapůjčit 260 Kč
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Richterová Ilona 001 - BEZKLUB 2029220 150 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 150 Kč
DLP8050 Smutná Anna OOB TJ Dukla Praha C 2141930 150 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha 442878 150 Kč
FSP7450 Vrbová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 150 Kč
DKP7755 Halašková Petra Oddíl OB Kotlářka C 888632 150 Kč
0200001 Pěkná Gabriela 020 - xxxxx zapůjčit 190 Kč
0250003 Jandová Lucie 025 - Kulíšci zapůjčit 190 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 150 Kč
NNNHx01 Hánělová Martina Neregistrovaní 150 Kč
2.70 km, 100 m, 7 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
0030001 Babinec Matus 003 - Running Lions Generali zapůjčit 190 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 150 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 150 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 150 Kč
0120001 Stejskal Radek 012 - Nučice 2419971 150 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086455 150 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 150 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 150 Kč
0180001 Ptáčková Helena 018 - Jen tak ... 2086465 150 Kč
0180002 Ptáček Josef 018 - Jen tak ... 2086466 150 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 150 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 150 Kč
0220001 Pernica Jiří 022 - Pernicovi zapůjčit 190 Kč
0050002 Blažková Kristina 005 - Bludní tuleni 7300472 150 Kč
0230001 Král Lukáš 023 - olepole 2143372 150 Kč
0230002 Králová Lucie 023 - olepole zapůjčit 190 Kč
0240001 Hruška Peter 024 - Neregistrovani Hruškovi 2121891 150 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 150 Kč
ODV7704 Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda C 2126373 150 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 150 Kč
0270002 Reichelová Monika 027 - RRRR 2148243 150 Kč
0270003 Reichelová Helena 027 - RRRR 2148067 150 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 150 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 150 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 150 Kč
DOR7855 Hezká Zuzana OK Dobříš 2104691 150 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 150 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 150 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 150 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 150 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondřej OK Dobříš 2131196 150 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 150 Kč
MFP9250 Malá Lucie Matfyz Praha 51345 150 Kč
0260003 Janečková Markéta 026 - SK Rover 8008010 150 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 150 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 150 Kč
RIC7852 Stoklasová Kamila OB Říčany C 2801026 150 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 150 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C zapůjčit 190 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 150 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 150 Kč
ODV8051 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda C 2148229 150 Kč
0300002 Novotna Veronika 030 - Festka zapůjčit 190 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 150 Kč
DKP7706 Kváča Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 2143360 220 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 220 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 220 Kč
NNNHx02 Háněl Matyáš Neregistrovaní 150 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 220 Kč
4.50 km, 190 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 150 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 150 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 150 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 150 Kč
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 150 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 150 Kč
0280001 Reichel Tomáš 028 - OK Firmy Metropolis 2113413 150 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 150 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 150 Kč
0300001 Novotný Ondřej 030 - Festka zapůjčit 190 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 220 Kč
0440001 Hrubá Veronika 044 - Šťastný Augustin 2080907 220 Kč
0450002 Kazdová Dana 045 - OK Vršovice 51349 220 Kč
4.50 km, 190 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 150 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 150 Kč
ZBP7400 Háněl Aleš OOB SK Zbraslav C 515501 150 Kč
5.90 km, 170 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 150 Kč
0020001 Štěpová Dana 002 - Neregistrovaní Štěpovi 2099486 150 Kč
0110001 Kovář Libor 011 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 190 Kč
0140001 Šifalda Michal 014 - Brozany nad Ohří 2104705 150 Kč
0160001 Bielinova Petra 016 - neregistrovaní na kopci 2123300 150 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš C 2045302 150 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 150 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 150 Kč
DOB9201 Llobet Adrià KOB Dobruška C 7235 150 Kč
FSP7951 Kukačková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2124773 150 Kč
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2148160 150 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 220 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 220 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 220 Kč
0340001 Pazak Tomas 034 - zadny zapůjčit 260 Kč
ROU7807 Vaněk Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2148152 220 Kč
0450001 Dneboský František 045 - OK Vršovice 7200582 220 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 220 Kč
8.50 km, 340 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
0080001 TUČNÝ Jan 008 - Tučňáci OB 2131195 150 Kč
0080002 MALÁ Martina 008 - Tučňáci OB 2148228 150 Kč
0100001 Vojtěchovský Martin 010 - Dezorientovaní zapůjčit 190 Kč
0270001 Reichel Vít 027 - RRRR 2148162 150 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 150 Kč
DOR7702 Koma Vít OK Dobříš C 2124789 150 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 150 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 150 Kč
8.50 km, 340 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 150 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 150 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 150 Kč
2.00 km, 30 m, 5 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 80 Kč
0060001 Tejklová Stela 006 - Cirkus Čakovice 2088207 80 Kč
KPY0701 Šlemr Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53731 80 Kč
SPC1705 Vít Christian SPORTICUS team C 515125 80 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 80 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 80 Kč
DKP1110 Pošvic Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2086470 80 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 80 Kč
FSP0804 Pastva Šimon VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029169 80 Kč
FSP0807 Beneš Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029186 80 Kč
FSP1250 Brdičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 80 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090852 80 Kč
FSP0854 Oršošová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2420000 80 Kč
FSP0852 Zusková Justýna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8028838 80 Kč
LCE1551 Hanslianová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088162 80 Kč
FSP1200 Nitsch Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
KPY0651 Pospíšilová Eliška SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060245 80 Kč
0250002 Janda Vít 025 - Kulíšci 51628 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
TAP1251 Všetečková Stela KOB Tretra Praha 2420038 80 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 9900 80 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 80 Kč
DOR1350 Forštová Linda OK Dobříš C 51268 80 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš 2420070 80 Kč
DOR1201 Mráček Štěpán OK Dobříš 2420058 80 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany 2115715 80 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 80 Kč
FSP1251 Kukačková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 120 Kč
TAP7951 Dědková Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
0300003 Novotna Laura 030 - Festka zapůjčit 120 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 7210112 80 Kč
0330001 Šnejdarová Miroslava 033 - není členem žádného klubu 2001953 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
KPY1000 Kuptík Jonáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2087668 80 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2103761 80 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 80 Kč
ROZ0852 Procházková Kristýna OK Roztoky 2029216 80 Kč
ODVXX01 Štěpánková Linda TJ Aero Odolena Voda 428273 80 Kč
ODVXX02 Štěpánek Šimon TJ Aero Odolena Voda zapůjčit 120 Kč
ODVXX05 Svoboda Vojta TJ Aero Odolena Voda 2148159 80 Kč
NNNHx03 Hánělová Adéla Neregistrovaní 80 Kč
celkem přihlášených: 1043, vklad: 129940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.