Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Dobroslavice, Restaurace Pizzeri club Kuželna, Slezská 98
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P     T    

D12 2.20 km, 30 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 40 Kč

D14 2.60 km, 45 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 2082935 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč

D16 3.40 km, 95 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 110 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 110 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 110 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 110 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 49327 110 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 110 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 110 Kč

D18 4.00 km, 115 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 110 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 110 Kč

D21 5.30 km, 145 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 110 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 110 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 110 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 110 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 110 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 110 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 110 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 110 Kč

D35 4.00 km, 115 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3GP7850 Marszałek Hanna (POL) InO SCI 2032322 110 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 110 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 110 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 110 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 206362 110 Kč
0040001 Rancakova Barbora 004 - NERegistrovaná 301189 110 Kč

D45 3.00 km, 95 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 110 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 110 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 110 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 110 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 110 Kč

D55 2.40 km, 40 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 110 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 110 Kč

H12 2.30 km, 30 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč

H14 2.90 km, 75 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 50 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
0020004 Jarolím Matouš 002 - MOV- neregistrovaní 50 Kč

H16 4.10 km, 100 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 110 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 110 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 110 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 110 Kč
0020003 Jarolím Jáchym 002 - MOV- neregistrovaní 110 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 110 Kč

H18 5.30 km, 170 m, 15 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Jarolím Jonáš 002 - MOV- neregistrovaní 1403416 110 Kč

H21 7.50 km, 225 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 110 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 110 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 110 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 110 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 110 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 110 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 110 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 110 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 110 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 110 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 110 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 110 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 110 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 110 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 110 Kč
0030001 Šidík Petr 003 - Alfa Skvadra Tým Dynamickejch Čuprstár Sekáčskejch Vlkoušů 253128 110 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 110 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 1625050 110 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 110 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 220 Kč
0020011 Rubeš Pavel 002 - MOV- neregistrovaní 9910199 110 Kč

H35 5.30 km, 170 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 110 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 110 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 110 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 110 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 110 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 110 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 110 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 110 Kč

H45 4.30 km, 140 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 110 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 110 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 110 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 110 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 110 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 110 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 110 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 110 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 110 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 110 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 110 Kč

H55 3.60 km, 125 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 110 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 110 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 110 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 110 Kč

H65 2.70 km, 50 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 110 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 110 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 110 Kč

P 2.20 km, 40 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 8667521 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 50 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava C 52453 50 Kč
0020001 Jarolímová Hana 002 - MOV- neregistrovaní 50 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 50 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 50 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
MOV0605 Tobola Adam SKOB Ostrava C 428235 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
0020005 Kavcová Lucie 002 - MOV- neregistrovaní 2126362 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 50 Kč

T 4.00 km, 180 m, 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 50 Kč
celkem přihlášených: 121, vklad: 11210 Kč