Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Mnichov, místní část Vrbna p. P.
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 40 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 40 Kč
2.10 km, 55 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 40 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 40 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 100 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 100 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 100 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 100 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 100 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 100 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 100 Kč
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 100 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 100 Kč
VRB0474 Hradilová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 100 Kč
3.70 km, 130 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
4.00 km, 140 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 100 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 100 Kč
4.20 km, 160 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 2102776 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 100 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 100 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 100 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 100 Kč
3.50 km, 140 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 100 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 100 Kč
AOP7652 Černohorská Alena Orientační Běh Opava C 410170 100 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 100 Kč
3.50 km, 80 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 100 Kč
0020001 Bolková Petra 002 - Petra zapůjčit 150 Kč
3.00 km, 70 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 100 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 52661 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 100 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 100 Kč
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 100 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 100 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 100 Kč
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0705 Ranostaj Vojtěch KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 40 Kč
KRN0903 Keprt Dominil KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 40 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 40 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 40 Kč
2.10 km, 40 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 40 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 40 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 40 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 40 Kč
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 40 Kč
MOV0701 Stöcker Richard SKOB Ostrava C 428249 40 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 49366 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 2102814 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 40 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 2144112 40 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 40 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 40 Kč
VRB0802 Kopecký Viktor Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 40 Kč
2.90 km, 75 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 100 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 100 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 100 Kč
AOP0502 Černohorský Jakub Orientační Běh Opava C 2144123 100 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 100 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 100 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 100 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 100 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 100 Kč
4.00 km, 90 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 100 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 100 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662338 100 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
4.60 km, 200 m, 22 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 100 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 100 Kč
5.10 km, 210 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
5.20 km, 230 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 100 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 100 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 100 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 100 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 100 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 100 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 1625050 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 100 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 100 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 100 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 100 Kč
4.80 km, 210 m, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 2109761 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
AOP7500 Černohorský Martin Orientační Běh Opava C 410117 100 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 100 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 100 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
4.10 km, 190 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 1426069 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 515149 100 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 100 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
3.80 km, 110 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 100 Kč
3.20 km, 100 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 100 Kč
2.90 km, 95 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 100 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 100 Kč
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 50 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
KRN0850 Kotasová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 50 Kč
AOP1252 Sedlářová Amálie Orientační Běh Opava C 52664 50 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51952 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067398 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB1101 Sedlář Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
KRN1101 Strohlam Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
SBR1501 Holubová Eva ml. SKOB Bruntál 416037 50 Kč
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 100 Kč
0010001 Menzel Pavel 001 - neregistrovaný 436421 100 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 100 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 100 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 100 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 100 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
NNN8001 Beneš Vojtěch Neregistrovaní 361981 100 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 100 Kč
SBR8051 Holubová Eva st. SKOB Bruntál 2075650 100 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál 2045229 100 Kč
celkem přihlášených: 252, vklad: 22130 Kč