Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Příbor koupaliště
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
1.10 km, 10 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) Uks Kometa Gliwice 338917 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 40 Kč
NNN0751 Juračáková Judita Neregistrovaní 232956 40 Kč
1.30 km, 14 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
1.80 km, 14 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 70 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 70 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 70 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 70 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 70 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 70 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 70 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 70 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 70 Kč
2.00 km, 14 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3LP0450 Żmij Karolina (POL) The Vipers zapůjčit 150 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
2.30 km, 20 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
2.50 km, 20 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 100 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 100 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering C 2027242 100 Kč
NNN8755 Čablová Kristina Neregistrovaní 100 Kč
2.40 km, 16 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
3LP-050 Żmij Sylwia (POL) The Vipers zapůjčit 150 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 100 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232358 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
BFM7853 Rýznarová Olga SKOB Frýdek - Místek C 49461 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
0040001 Gruchalová Lucie 004 - Nnn 9102566 100 Kč
2.20 km, 14 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek C 2087513 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 100 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 100 Kč
2.00 km, 12 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 100 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 100 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 8116679 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 100 Kč
1.20 km, 12 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 40 Kč
3LP0900 Żmij Szymon (POL) The Vipers zapůjčit 90 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
1.50 km, 16 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TRI0707 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 40 Kč
BFM0808 Synek Adam SKOB Frýdek - Místek C 428209 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49452 40 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 40 Kč
2.00 km, 18 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 70 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 70 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 70 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 70 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 70 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 70 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 70 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 70 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 70 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 2027246 70 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 70 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 2087708 70 Kč
2.30 km, 18 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 8660459 100 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51318 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
3.00 km, 24 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 100 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 100 Kč
HOB9301 Hendrych Jan SKOB Horní Benešov C 04755 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 100 Kč
0020001 Šidík Petr 002 - Alfa Skvadra Tým Dynamickejch Čuprstár Sekáčskejch Vlkoušů 253128 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662329 100 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 100 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 100 Kč
2.70 km, 20 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 2035286 100 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 100 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers zapůjčit 150 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232527 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 100 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 100 Kč
0030001 Adámek Martin 003 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53792 100 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 100 Kč
2.40 km, 18 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 1426069 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 100 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 100 Kč
HAV6400 Koláček Pavel OB Havířov 301221 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 100 Kč
0010001 Furmánek Zdeněk 001 - železničáři zapůjčit 150 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
SFM7402 Palarčík Roman O-RUNNAŘI Beskydy 2148135 100 Kč
HAV5902 Nedoma Ivo OB Havířov 253120 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
2.10 km, 16 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 100 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
1.90 km, 10 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 70 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 70 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 70 Kč
1.60 km, 8 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 70 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 70 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 70 Kč
1.20 km, 12 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
4EP1400 Janas Małgorzata (POL) Uks Kometa Gliwice 338916 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 341893 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI1002 Kubien Tomáš TJ TŽ Třinec C 8659 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 50 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
TRI1650 Sližová Kateřina TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek C 49451 50 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 50 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 50 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
BFM1251 Madejová Anna SKOB Frýdek - Místek 410791 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
MOV1400 Kostka Mikuláš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
NNN0911 Pravda Martin Neregistrovaní 50 Kč
2.20 km, 12 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 70 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 70 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 70 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 70 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 70 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 70 Kč
BFM7604 Rýznar Jan SKOB Frýdek - Místek 428272 70 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 70 Kč
BFM9402 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 2059752 70 Kč
NNN8001 Juračák Miroslav Neregistrovaní 336721 70 Kč
NNN8159 Pravdová Michaela Neregistrovaní 70 Kč
celkem přihlášených: 200, vklad: 16500 Kč