Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Rybí
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
2.20 km, 110 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 40 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 40 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 0 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 40 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 40 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 40 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 40 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 40 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 40 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 40 Kč
TZL0957 Hečová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 40 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 40 Kč
010008 Juráčková Judita 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
2.20 km, 110 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 0 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 40 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 425433 40 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 40 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 40 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 2070831 40 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 40 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 40 Kč
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 0 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 100 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 100 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
SKM0552 Coufalová Aneta KOB Směr Kroměříž C 436930 100 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 0 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 100 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 100 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 100 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 100 Kč
2.50 km, 110 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 100 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín B 53354 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
STE0353 Trepáčová Gabriela SK SKI-OB Šternberk C 8071311 100 Kč
3LP0450 Żmij Karolina (POL) The Vipers 1000228 100 Kč
2.90 km, 120 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
0050002 Arnoštová Veronika 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051542 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 100 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
3.20 km, 130 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
KVS9751 Nedbalová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53688 100 Kč
KVS9552 Křupková Eva SKOB Kobra Vsetín C 53698 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
0070001 Szczerbik Hanna 007 - (POL) Team 360 8170998 100 Kč
0090001 Čablová Kristina 009 - AK EZ Kopřivnice 9005140 100 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 100 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 1420857 100 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 100 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 100 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 100 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 100 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 100 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 100 Kč
2.80 km, 140 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
0020001 Gřešková Jana 002 - Neregistrovaná 52779 100 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 100 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 100 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 100 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 100 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 100 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 100 Kč
0100001 Vítečková Tereza 010 - MOV- neregistrovaní 8045086 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 0 Kč
BFM7853 Rýznarová Olga SKOB Frýdek - Místek C 410792 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 100 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 100 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 2021852 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 100 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 100 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 100 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 100 Kč
2.40 km, 110 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 100 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 100 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena O-RUNNAŘI Beskydy C 2125335 100 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 100 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 100 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 100 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
2.10 km, 95 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 100 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 100 Kč
2.20 km, 110 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 40 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 40 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 0 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 40 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 0 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 40 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 40 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 40 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 40 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 49454 40 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 40 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 40 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 40 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2134321 40 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 40 Kč
TZL07xx Václavík Vojtěch SKOB Zlín 2113089 40 Kč
2.20 km, 110 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 40 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 40 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 40 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 40 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 0 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín B 53367 40 Kč
0050006 Šperlich Petr 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051484 40 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 40 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 2124754 40 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 40 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 40 Kč
TZL0709 Minařík Petr SKOB Zlín C 2134319 40 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 40 Kč
VIC0801 Hala Zdeněk OB Vizovice C 425439 40 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 40 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 40 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 40 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 49452 40 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49460 40 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 52341 40 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 2134315 40 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 40 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín C 2134314 40 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 40 Kč
2.30 km, 120 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 0 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 100 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 2027246 0 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 150 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 100 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 100 Kč
0050003 Hrudka Jiří 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051527 100 Kč
0050004 Novotný David 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051538 100 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 0 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 100 Kč
0050005 Kubálek Miroslav 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051471 100 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 100 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 2126239 100 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 100 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 100 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 100 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 100 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 100 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 8170602 100 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 100 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 100 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 100 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 100 Kč
2.60 km, 120 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 53180 100 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 100 Kč
MOV0402 Zezulka Adam SKOB Ostrava C 436421 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 253379 100 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 100 Kč
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 8670821 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 2133890 100 Kč
4.00 km, 205 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov B 336728 100 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 100 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 100 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 100 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 100 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 100 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 100 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 100 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 100 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 100 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 100 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 100 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 100 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 100 Kč
38S0000 Ondrejka Tomáš (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025367 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 100 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 100 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 100 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 100 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 100 Kč
3.50 km, 145 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
27P7500 Lewandowski Piotr (POL) ATZ Racibórz 2105322 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 100 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 100 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49315 100 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 53896 100 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 100 Kč
0050007 Šperlich Pavel 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53753 100 Kč
TZL7403 Rudle Tomáš SKOB Zlín C 7201770 100 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 100 Kč
VIC7631 Špaňhel Zdeněk OB Vizovice C 425423 100 Kč
VIC7601 Hala Miroslav OB Vizovice C 416057 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 100 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 100 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 100 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 100 Kč
0100002 Darrell Frank 010 - MOV- neregistrovaní 2801412 100 Kč
0110001 Svoboda Zbyněk 011 - - zapůjčit 150 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 100 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 100 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) Uks Kometa Gliwice 2035286 100 Kč
0120001 Zeman Radek 012 - neregistrovaný 2032199 100 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 100 Kč
0100003 Badarycz Piotr 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
3LP7500 Żmij Jacek (POL) The Vipers 1000229 100 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 100 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 100 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 100 Kč
3.00 km, 125 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
0030001 Furmánek Zdeněk 003 - železničáři 8116816 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 100 Kč
SVS7401 Koňařík Jaroslav Orientklub Vsetín 51521 100 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 100 Kč
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
0040002 Karásek Dalibor 004 - MOV 53002 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 100 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 100 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 100 Kč
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 100 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 100 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 100 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
2.30 km, 80 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 100 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 0 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 100 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 40 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
TRI1002 Kubien Tomáš TJ TŽ Třinec C 8659 40 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 49378 40 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 40 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 40 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 0 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 40 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 425432 40 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 40 Kč
LCE1002 Hubáček Oskar OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 40 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 40 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 40 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 40 Kč
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) Uks Kometa Gliwice 338917 40 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 40 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053354 80 Kč
2.20 km, 110 m, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI0955 Pietrzyková Zuzana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
KVS1252 Halatová Anna SKOB Kobra Vsetín C 7120329 50 Kč
KYL0950 Navrátilová Marie SK SP Kylešovice C zapůjčit 100 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 0 Kč
0040003 Harazim Adam 004 - MOV 53001 50 Kč
0050008 Kubálková Lada 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 247358 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 50 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 50 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
0060001 Pochylová Kateřina 006 - Chocho family zapůjčit 100 Kč
0060002 Pochyla Matěj 006 - Chocho family zapůjčit 100 Kč
0080001 Kohutová Zuzana 008 - - zapůjčit 100 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 0 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek C 410791 50 Kč
BFM1201 Václavík Jakub SKOB Frýdek - Místek 49492 50 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 50 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 50 Kč
TZL1551 Vintrová Matylda SKOB Zlín C 4635 50 Kč
4EP1400 Janas Małgorzata (POL) Uks Kometa Gliwice 338916 50 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 50 Kč
3LP0900 Żmij Szymon (POL) The Vipers 2130138 50 Kč
0100004 Koč Juraj 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
0100006 Labánková Julie Anna 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
0100008 Hoňková Veronika 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
0100009 Honěk Adam 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.10 km, 105 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 0 Kč
0040001 Meloun Karel 004 - MOV 53000 100 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 100 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 100 Kč
OTK7200 Klíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 100 Kč
0050001 Geryk Jiří 005 - Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 443071 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 100 Kč
VIC7753 Špaňhelová Lenka OB Vizovice C 425428 100 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 100 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 49366 100 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 8655482 100 Kč
SKMxxxx Skopalová Kateřina KOB Směr Kroměříž 53817 100 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek C 2087513 100 Kč
TRI7704 Pietrzyk Rostislav TJ TŽ Třinec C 8656 100 Kč
0100005 Kočová Eva 010 - MOV- neregistrovaní 1403424 100 Kč
0100007 Honěk Jiří 010 - MOV- neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 100 Kč
celkem přihlášených: 424, vklad: 33840 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.