Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Wiejski Dom Kultury 44-360 (Nowe) Nieboczowy, ul. Wiejska 25
Pořadatel:
51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 40 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 49330 40 Kč
14P0900 Bul Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016955 40 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 40 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 40 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) Uks Kometa Gliwice 338917 40 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 410791 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 40 Kč
14P0750 Myśliwiec Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 2016973 40 Kč
14P0851 Miczka Zofia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016951 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 8033258 70 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 70 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 70 Kč
14P0655 Dziuba Justyna (POL) UKS Kometa Gliwice 2016971 70 Kč
14P0658 Leusz Nicola (POL) UKS Kometa Gliwice 2016975 70 Kč
14P0550 Kochoń Julia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016955 70 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 70 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 70 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 70 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 70 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 70 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 70 Kč
14P0551 Hilaszek Amelia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016951 70 Kč
14P0661 Jańczak Lena (POL) UKS Kometa Gliwice 2016974 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 100 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 100 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 100 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 100 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
4EP7750 Janas Irena (POL) Uks Kometa Gliwice 2035285 100 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek C 2087513 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2KP6050 Wojarska Kamilla (POL) Bielsko-Biala O-Team 1414597 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 100 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 40 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 40 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) Uks Kometa Gliwice 338919 40 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 410792 40 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 40 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8655482 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 40 Kč
14P0802 Sokołowski Stas (POL) UKS Kometa Gliwice 2021373 40 Kč
14P0903 Sokołowski Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 2033878 40 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek C 49455 60 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 100 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 100 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 100 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 100 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 2087708 100 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 49492 100 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 100 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8655447 100 Kč
14P0600 Kloc Olaf (POL) UKS Kometa Gliwice 2033879 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 53180 100 Kč
14P0303 Kołodziejczyk Łukasz (POL) UKS Kometa Gliwice 2026141 100 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 100 Kč
14P0401 Skowron Wojciech (POL) UKS Kometa Gliwice 2035288 100 Kč
14P0301 Kołodziejczyk Bartłomiej (POL) UKS Kometa Gliwice 2026142 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 100 Kč
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov B 336728 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 100 Kč
TRI9100 Bartosz David TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
2PP7700 Marszałek Piotr (POL) Marklowice Górne 2032323 100 Kč
SFM9500 Polách Robert O-RUNNAŘI Beskydy C 1459073 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8670482 100 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 100 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 100 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 100 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 100 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49315 100 Kč
14P8100 Markowski Marcin (POL) UKS Kometa Gliwice 2033870 100 Kč
27P7500 Lewandowski Piotr (POL) ATZ Racibórz 2105322 100 Kč
MOV8308 Stýblo Tomáš SKOB Ostrava 2025345 100 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 100 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 49366 100 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 1400416 100 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 100 Kč
0010001 Rakowski Jarosław 001 - (POL) Czarna Wołga zapůjčit 120 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 8648582 100 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 70 Kč
14P5100 Wysocki Andrzej (POL) UKS Kometa Gliwice 222893 70 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 70 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 70 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 70 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 70 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 40 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 40 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 40 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 40 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 40 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49453 40 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 40 Kč
SFM1707 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy 2031348 40 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 40 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 52627 40 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 40 Kč
0030001 Svoboda Zbyněk 003 - - zapůjčit 60 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 40 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 70 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 70 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 70 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 70 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 70 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 70 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 70 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 70 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 70 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 70 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 70 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 70 Kč
0020001 Válek Ivan 002 - neregistrovaný zapůjčit 90 Kč
0020002 Válek Jakub 002 - neregistrovaný zapůjčit 90 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek 426344 70 Kč
celkem přihlášených: 193, vklad: 15870 Kč