Logo

Přihlášky závodu: H.S.H Vysočina cup

Datum:
12.07.2019
Místo konání:
Svratouch
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10     H10N     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     HDR     P (pouze neregistrovaní)    
Nahrávám data...

D10

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0980 Ptáčková JuliePtáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0952 Svatá LucieSvatá Lucie SK Praga C 2801038 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN1050 Dvořáčková EvaDvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0951 Suchardová EllaSuchardová Ella OK Jilemnice C 2144181 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0951 Dvořáčková EliškaDvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0953 Růžičková ŽofieRůžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 Ano Ano Ano 300 Kč
VIC0952 Kubíčková LucieKubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1051 Slámová JulieSlámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0955 Komárková VeronikaKomárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0852 Komárková AnnaKomárková Anna K.O.B. Choceň C 2053589 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0954 Marková EvaMarková Eva SK Brno Žabovřesky C 2115674 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0956 Beránková JulieBeránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1152 Beránková KamilaBeránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1052 Froschová MagdalénaFroschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0953 Mudráková NatálieMudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ano Ano Ano 300 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1158 Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice C 51561 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1053 Granátová MarkétaGranátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK0955 Kolaříková SofieKolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK0950 Klímová MarkétaKlímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ1050 Kubešová KristýnaKubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0951 Kollárovitsová JulieKollárovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1251 Zitková MarkétaZitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ano Ano 300 Kč
LBE0999 Schwarzová MartinaSchwarzová Martina TJ Lokomotiva Beroun 7080080 Ano Ano Ano 300 Kč
LBE1199 Schwarzová KatkaSchwarzová Katka TJ Lokomotiva Beroun 2112736 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 300 Kč
0220005 Hoke BerenikaHoke Berenika 022 - Klub dobré zprávy 2144106 Ne Ne Ano 200 Kč
DOR1250 Fialová KristýnaFialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN1151 Pilná AnnaPilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 Ano Ano Ano 300 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0951 Lošťáková ElaLošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0951 Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0758 Gregorová AliceGregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice B 8670769 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM0750 Dvořáková LucieDvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0853 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0751 Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0852 Honsová JohanaHonsová Johana OOB SK Zbraslav C 2111774 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0777 Janíčková JolanaJaníčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0750 Good JulieGood Julie SKOB Bruntál C 345895 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0758 Herynková KláraHerynková Klára OB Říčany C 2113061 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0851 Štefková MichaelaŠtefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 2061810 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0754 Krtičková EsterKrtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ne Ne 150 Kč
LCE0751 Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0850 Bulířová ŽofieBulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava B 52192 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0750 Gregorová JulieGregorová Julie TJ Růžená C 2135179 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0751 Komínová VendulaKomínová Vendula TJ Růžená C 2092371 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová TerezieNešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 2103674 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0750 Votočková AmélieVotočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 Ano Ano Ano 300 Kč
KSH0851 Liberdová MagdalénaLiberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0751 Zitková AndreaZitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 Ano Ano Ano 300 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš C 2058512 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0758 Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ne Ano Ne 200 Kč
TBM0888 Čechová JohanaČechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 Ne Ano Ne 200 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0650 Lošťáková SáraLošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková DoubravkaProcházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0657 Vláčilová AnnaVláčilová Anna OB Říčany B 52857 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0653 Wacková AnnaWacková Anna OK Jihlava C 2126386 Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0556 Řeháková KláraŘeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0551 Pospíšilová StellaPospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0650 Zatloukalová JulieZatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 Ano Ano Ne 300 Kč
JIL0651 Pitrmucová LuciePitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0550 Good EliškaGood Eliška SKOB Bruntál C 2091593 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0561 Matušincová AnnaMatušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0560 Ježková IvanaJežková Ivana SK Brno Žabovřesky A 8660552 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0653 Fuchsová EmaFuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0553 Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0650 Bambousková JulieBambousková Julie OK Dobříš B 8660590 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0554 Venusová AnnaVenusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0550 Výchová VeronikaVýchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0659 Doušková HanaDoušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 Ano Ano Ano 300 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0351 Pachmannová BáraPachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0453 Janovská VendulaJanovská Vendula OK Jilemnice B 2127638 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0452 Adámková KláraAdámková Klára OK Jilemnice B 2127630 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0352 Karlová AnnaKarlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0457 Vláčilová BarboraVláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0450 Lukašáková SáraLukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0451 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0454 Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0452 Binarová AdélaBinarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0453 Počtová KláraPočtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU0350 Němečková KateřinaNěmečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 Ano Ano Ano 0 Kč
SBR0450 Haluzová ŠtěpánkaHaluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU0351 Černochová MichaelaČernochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0351 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0355 Juříková JolanaJuříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0352 Bídová MarkétaBídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0351 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč B 416215 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0351 Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína SK Brno Žabovřesky A 8660438 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0352 Barnatová KláraBarnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0359 Bednaříková EmmaBednaříková Emma SK Brno Žabovřesky A 8656786 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0455 Rotková MarkétaRotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0362 Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0357 Vedrová ElaVedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 8033220 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0356 Stohanzlová KristýnaStohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0354 Vodičková JohanaVodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0353 Baštová JulieBaštová Julie OK Dobříš B 2050483 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0453 Slehová EliškaSlehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA0351 Richterová JulieRichterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 600 Kč
0340004 Widuch SandraWiduch Sandra 034 - (SWE) Karlskrona SOK 8041104 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA0451 Bartošová MarieBartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY0450 Pavlíčková HanaPavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0360 Králová JolanaKrálová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano 600 Kč
STE0353 Trepáčová GabrielaTrepáčová Gabriela SK SKI-OB Šternberk C 2045213 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0452 Pilná KláraPilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 Ano Ano Ano 400 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0253 Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0251 Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0151 Korpasová LucieKorpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0250 Bečvářová MarkétaBečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0250 Slámová TaťánaSlámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0258 Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0253 Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0251 Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0252 Raclavská LenkaRaclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 Ne Ne Ano 200 Kč
SJH0252 Blažková KateřinaBlažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC0250 Votavová ŽofieVotavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0251 Mrózek TeresaMrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0253 Bernatíková HanaBernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0252 Bednaříková SáraBednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0352 Mudráková EliškaMudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 Ne Ne Ano 200 Kč
LCE0256 Končáková AlžbětaKončáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C Ne Ne Ano 200 Kč
RUZ0251 Jelínková AdélaJelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0250 Pittnerová AdélaPittnerová Adéla TJ Růžená C 129 Ano Ano Ano 400 Kč
VIC0162 Golová TerezaGolová Tereza OB Vizovice A 8645925 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0250 Vítková BarboraVítková Barbora KOB Kladno B 2087710 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka RozáriePetriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0257 Titzová AdélaTitzová Adéla SK Praga B 2035748 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO0153 Kubíčková IvaKubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí C 2091564 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0156 Houserová TerezaHouserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 Ano Ano Ano 400 Kč
0230001 Kulíková AdélaKulíková Adéla 023 - Silvini Madhus team 2058463 Ano Ano Ano 400 Kč
CHT0251 Starková TerezieStarková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 0 Kč
0420001 Mašatová EliškaMašatová Eliška 042 - Český Brod 425518 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0250 Černá KateřinaČerná Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0150 Ondráčková EliškaOndráčková Eliška SK OB Chotěboř C 2121754 Ne Ano Ne 300 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9255 Novotná TerezaNovotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8151 Gregorová KamilaGregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB9451 Voborníková AlenaVoborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 Ano Ano Ano 400 Kč
KON8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOB Konice C 8635805 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP7753 Mullis KateřinaMullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0050 Špringlová KamilaŠpringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 Ne Ano Ne 200 Kč
KAM9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Kamenice E 2058511 Ne Ano Ano 400 Kč
LCE9155 Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU8952 Poklopová LenkaPoklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8989 Hlavová JindraHlavová Jindra SK Brno Žabovřesky E 515488 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9452 Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna SK Brno Žabovřesky E 8660440 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8654 Šístková IvetaŠístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8556 Matějů MartinaMatějů Martina SK Praga E 8680605 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ne Ne 300 Kč
71D8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM9191 Březinová MarieBřezinová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 Ano Ne Ne 300 Kč
ZBM8966 Kabáthová EvaKabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 7200341 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 Ne Ano Ne 300 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 Ano Ne Ne 200 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA8880 Matulová LucieMatulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ano Ano Ano 400 Kč
KON8787 Dittrichová PetraDittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9358 Kochová NikolaKochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0151 Vejražková RozárkaVejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0156 Matějková BarboraMatějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8756 Staňková LucieStaňková Lucie Magnus Orienteering C 8648590 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9750 Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9656 Sabelová MarkétaSabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9162 Uhlíková TerezaUhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8558 Vernerová RadkaVernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV9452 Kubínová RomanaKubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9652 Šňupárková AnnaŠňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0151 Kosová TerezaKosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9751 Tesařová JanaTesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9951 Tichá VeronikaTichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky C 995814 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9755 Nedbálková HanaNedbálková Hana SK Brno Žabovřesky C 1441628 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660446 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8656 Masopustová ElisMasopustová Elis SK Praga C 8662717 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9659 Hančová PetraHančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9757 Nováková TerezaNováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0057 Peterová JanaPeterová Jana OK Lokomotiva Pardubice R 8656599 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9451 Procházková KláraProcházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8552 Udržalová PavlaUdržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9461 Žaloudková KláraŽaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9271 Křečková LenkaKřečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ne 400 Kč
DKP8660 Ryantová JanaRyantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7951 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9951 Firešová MarkétaFirešová Markéta SK Brno Žabovřesky R 8660435 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8964 Bořilová KláraBořilová Klára Magnus Orienteering C 515189 Ano Ne Ne 300 Kč
LPU9456 Lehárová AlžbětaLehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 Ne Ano Ano 600 Kč
KSU9394 Vozdová AnetaVozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0152 Shánělová ŠtěpánkaShánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 600 Kč
43S0051 Kotrlová KatarínaKotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 2102783 Ne Ano Ne 300 Kč
KSU9393 Turczerová HanaTurczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 Ano Ano Ano 400 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0099 Zrníková AdélaZrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7850 Grolichová LucieGrolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8485 Zavadilová SimonaZavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8151 Kozumplíková AliceKozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP8653 Kolmanová JosefaKolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 Ano Ano Ano 400 Kč
XHK9150 Lamichová MartinaLamichová Martina MTBO Hradec Králové 8660523 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB9160 Fencíková LucieFencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8551 Křížová LenkaKřížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY9350 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9252 Mazalová MonikaMazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9158 Botiková DanielaBotiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9555 Končáková KláraKončáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 7208083 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8851 Záveská AnnaZáveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8379 Křístková VeronikaKřístková Veronika SK Brno Žabovřesky C 52865 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ne Ano Ano 400 Kč
VBM7751 Fučíková HanaFučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8952 Lennerová HanaLennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8953 Nádvorníková TerezaNádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9249 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9950 Nechutová AnetaNechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0052 Karbusová KateřinaKarbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9956 Kopecká JohanaKopecká Johana SK Praga B 2021848 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8459 Slámová PetraSlámová Petra SK Brno Žabovřesky C 51765 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8282 Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8553 Kociánová LenkaKociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 600 Kč
0330001 Vahalová PetraVahalová Petra 033 - VSK MFF UK 301409 Ano Ano Ano 600 Kč
CET8351 Šuterová KateřinaŠuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 Ano Ne Ne 400 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8952 Erbanová PetraErbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0152 Skoupá VendulaSkoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8950 Malíková StanislavaMalíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 Ne Ano Ano 400 Kč
CET8152 Pilíková VeronikaPilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC8250 Dubnová KateřinaDubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY8550 Lounková ZuzanaLounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 400 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano 400 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9850 Szarzecová LucieSzarzecová Lucie TJ TŽ Třinec C 7208088 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP8850 Stoszková JanaStoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE7950 Zeman KláraZeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 400 Kč
KON9175 Dittrichová ZuzanaDittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8458 Sychrová DanielaSychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA9851 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 400 Kč
SBR8750 Czaschová EmílieCzaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9756 Kovářová TerezaKovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8654 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC9151 Žukova KateřinaŽukova Kateřina KOB Děčín C 416134 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC9251 Kadlecová DanielaKadlecová Daniela KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8658 Tichovská MartinaTichovská Martina SK Praga R 920677 Ano Ne Ne 200 Kč
JHB9953 Pejšková EvaPejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB8952 Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ne Ne 200 Kč
KUO9051 Potočková HanaPotočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ne Ano Ano 400 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava C 336765 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0055 Stoklasová DanielaStoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0052 Ressová TerezaRessová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0051 Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU8950 Panchártková TerezaPanchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU9250 Bendáková EliškaBendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 Ne Ano Ano 400 Kč
DKP8654 Margoldová BarboraMargoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8256 Doležalová LenkaDoležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 Ano Ne Ne 200 Kč
LPU8151 Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7951 Klimplová LenkaKlimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8960 Procházková MichaelaProcházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU0099 Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 2045171 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO8551 Marková MichaelaMarková Michaela KOB Ústí nad Orlicí C 2001995 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8853 Marečková EditaMarečková Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9797 Horvátová HanaHorvátová Hana Magnus Orienteering C 980354 Ano Ano Ano 400 Kč
0250001 Steblová VeronikaSteblová Veronika 025 - neregistrovaný 8775 Ano Ano Ano 400 Kč
0260001 Handlová AndreaHandlová Andrea 026 - mňouk 301589 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8353 Čechová JitkaČechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 600 Kč
0290001 Strosova JanaStrosova Jana 029 - neregistrovaná 12355 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL8650 Horčičková LindaHorčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9466 Soroka MartynaSoroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ne Ano Ano 600 Kč
STH0053 Gallová VeronikaGallová Veronika SK Studenec C 2035745 Ano Ano Ano 600 Kč
0410001 Rost HannaRost Hanna 041 - (SWE) Alfta-ösa ok 8631580 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8759 Zamrzlová EvaZamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8658 Stehlíková JanaStehlíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 52339 Ano Ano Ano 600 Kč
DKL8550 Gottvaldová DenisaGottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 Ano Ne Ne 300 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK8252 Novotná KateřinaNovotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalenaRyšavá Magdalena SK Praga C 2085586 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 400 Kč
6KC8150 Raudenská LenkaRaudenská Lenka Neregistrovaní 2134309 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK8151 Daňková VeronikaDaňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7454 Bukovacová AlenaBukovacová Alena SK Brno Žabovřesky C 522004 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0002 Kuchařová AnnaKuchařová Anna Neregistrovaní 2080940 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP8257 Tesařová AnnaTesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ne Ne 200 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7853 Wacková HanaWacková Hana OK Jihlava C 2126383 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8150 Buršíková OlgaBuršíková Olga OK Jihlava C 2141924 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB8053 Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 400 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM8051 Eliášková HanaEliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ne Ano Ano 400 Kč
SBR8050 Good LudmilaGood Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8350 Krejčí LenkaKrejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8154 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 400 Kč
CET8252 Balcarová KateřinaBalcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 2060205 Ano Ano Ano 400 Kč
HLV8153 Smětáková IvanaSmětáková Ivana OB Holešov z.s. C 52670 Ano Ano Ano 400 Kč
0110001 Rotková GabrielaRotková Gabriela 011 - Gabriela Rotková 2103673 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8253 Slámová AlenaSlámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8152 Hrbáčková KarlaHrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY8050 Šilerová EvaŠilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 400 Kč
0210001 Andrade MilenaAndrade Milena 021 - ok vršovice 2081371 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8154 Kroupová KateřinaKroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 Ano Ano Ano 400 Kč
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK6451 Tesařová JitkaTesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 400 Kč
0390001 Láčíková SabinaLáčíková Sabina 039 - Neregistrovaný 2051488 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR8050 Fialová JanaFialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 600 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7650 Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP7651 Papicová SilviePapicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 400 Kč
46P7700 Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 400 Kč
5IX7550 Tomandlová RadkaTomandlová Radka NOK HoRa 2099521 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7559 Malečková IvaMalečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV7650 Chmelářová RadkaChmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7777 Němečková VěraNěmečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano 0 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ano Ano 400 Kč
27S7850 Komanová KristínaKomanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Ano Ano Ano 400 Kč
KSH7753 Hulcová PavlaHulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7850 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7555 Šaldová JanaŠaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7952 Krtičková MichaelaKrtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 600 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7856 Kotecká MichaelaKotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ne Ano Ano 600 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA7051 Bartošová JanaBartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7777 Mátlová HanaMátlová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108893 Ano Ano Ano 600 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB7951 Slavíčková LadaSlavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC7757 Vláčilová KateřinaVláčilová Kateřina OB Říčany C 09943 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7352 Honsová JitkaHonsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 400 Kč
SBR7750 Vlachová DitaVlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7353 Smith LucieSmith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 400 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 Ano Ano Ano 400 Kč
0050001 Zámečníková JitkaZámečníková Jitka 005 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7852 Pitrmucová ŠárkaPitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ne Ano Ano 400 Kč
PDY7851 Nedomová IvaNedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 Ano Ne Ne 200 Kč
BZP7850 Cipryánová AlenaCipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ne Ne 200 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2061817 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK7251 Klímová BarboraKlímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7555 Stoklasová MarkétaStoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7951 Pařízková KateřinaPařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 Ne Ano Ne 200 Kč
ZBM7850 Vršková DagmarVršková Dagmar SK Brno Žabovřesky C 2094515 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7551 Palátová LenkaPalátová Lenka OOB Třebíč C 4673 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7958 Zitková RadkaZitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7752 Kubíčková EvaKubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7452 Jelínková ZuzanaJelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7550 Blažková MarkétaBlažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO7152 Bártová PavlaBártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP7350 Halamová AnnaHalamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7352 Chovancová JanaChovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 8648605 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP7351 Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE7451 Vavrysová LenkaVavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL7054 Vítková MarieVítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 400 Kč
0220001 Benešová MarikaBenešová Marika 022 - Klub dobré zprávy 2103782 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6854 Horáková JindraHoráková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 400 Kč
LBE7350 Bialeková MartinaBialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ne Ano Ano 600 Kč
TBM7060 Doušková VlastaDoušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 400 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI7350 Velátová JanaVelátová Jana Orientační sporty Písek C 7300182 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7258 Janovská VěraJanovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7051 Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 400 Kč
STE7352 Zbraňková MagdaZbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7450 Vavříková IvetaVavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7053 Procingerová IlonaProcingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7356 Janíčková JitkaJaníčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7352 Suková RenataSuková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 Ano Ano Ano 400 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 416084 Ano Ano Ano 400 Kč
0080002 Bžatková RomanaBžatková Romana 008 - 18C - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247332 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7070 Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 400 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7150 Pittnerová LenkaPittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 400 Kč
0180003 Kováčiková LenkaKováčiková Lenka 018 - KNC 438604 Ano Ano Ano 400 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 400 Kč
BRU7152 Rusinová AlenaRusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7356 Beránková ŠárkaBeránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 0 Ne Ano Ano 400 Kč
TBM7260 Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7454 Strýčková MonikaStrýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7451 Richterová NatašaRichterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 600 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7052 Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ne Ne 300 Kč
PHK7150 Čermáková LucieČermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ne Ano Ano 800 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB6851 Voborníková EvaVoborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6651 Illnerová DanielaIllnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI6850 Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL6566 Schäferová JanaSchäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6451 Tichá JanaTichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ne 400 Kč
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ano Ano 400 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK6751 Kulhavá JarmilaKulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6555 Francová Julínková DanaFrancová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6051 Juračková JanaJuračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano 400 Kč
OKP6953 Nováková MarieNováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 Ano Ano Ano 600 Kč
0340001 Sibileva MariaSibileva Maria 034 - (SWE) Karlskrona SOK 1201174 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA6651 Kamarytová MartinaKamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PTE6952 Vítková MiroslavaVítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6550 Kulová JanaKulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 400 Kč
STE6850 Poštulková MiladaPoštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6653 Lukášová LenkaLukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6751 Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN6850 Kovačičová IvonaKovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK6767 Pekárková RadkaPekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ne 400 Kč
LTU6750 Daňková JitkaDaňková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 1426052 Ano Ano Ano 400 Kč
ZAM6251 Nožková DagmarNožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB6852 Bláhová LenkaBláhová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit Ano Ne Ne 250 Kč
LPU6654 Valachová JanaValachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD5750 Kuleva AngelinaKuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP5850 Kujanová MartinaKujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 300 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA6258 Sklenářová JanaSklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 300 Kč
KRE6050 Brémová HildegardaBrémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM5655 Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE6461 Ferdusová EvaFerdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE6359 Vavrysová IvaVavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6152 Lehárová IvaLehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ne Ano Ano 400 Kč
TBM6351 Galíková JanaGalíková Jana KOS TJ Tesla Brno 49658 Ano Ano Ano 450 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 Ano Ano Ano 300 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 300 Kč
0020001 Zelenková LenkaZelenková Lenka 002 - Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM6363 Jašková MonikaJašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR6150 Czaschová IrenaCzaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC6251 Vlková SoňaVlková Soňa KOB Děčín C Ano Ano Ano 300 Kč
KNC6452 Votavová RenataVotavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR6151 Syslová IvaSyslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP6150 Hrabicová IvaHrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ6450 Hronová IvaHronová Iva TJ Růžená C 2070801 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ5552 Jelínková JanaJelínková Jana TJ Růžená C 2099490 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM5662 Janotová DobraJanotová Dobra SK Brno Žabovřesky C 886279 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK6152 Hausvaterová MarcelaHausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 300 Kč

D60

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková VěraSalajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM5754 Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 300 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5551 Klimplová AlenaKlimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM5582 Kabáthová JitkaKabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano 450 Kč

D65

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4951 Slámová HanaSlámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5254 Horynová EvaHorynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK5454 Henková SvatavaHenková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI5252 Podhorská VěraPodhorská Věra OK Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ano Ano Ano 300 Kč
TRT5350 Oulická HanaOulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR5351 Orálková LibušeOrálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 450 Kč

D70

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová MilušeZenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 300 Kč
SOP4851 Suchánková LibušeSuchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 300 Kč
KTA4351 Hudečková AlenaHudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4451 Liščinská EvaLiščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP4650 Lohrová JarmilaLohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 300 Kč
UVP4750 Matějů LadislavaMatějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 300 Kč
DVP4850 Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 300 Kč
KAS4551 Nejezchlebová VěraNejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH4850 Novotná LudmilaNovotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4753 Malá MarieMalá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 300 Kč
OCB4351 Boučková LudmilaBoučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP4750 Kubátová MiladaKubátová Milada SK Praga C 2067222 Ano Ano Ano 450 Kč

H10

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB0903 Minařík JosefMinařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP1101 Svatý FilipSvatý Filip SK Praga C 2801017 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0914 Gregor MarekGregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY1100 Lounek AlexandrLounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice C 51554 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0901 Kovalčík PetrKovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1104 Balga FilipBalga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0900 Chmelář FilipChmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 352342 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0900 Hřivňák PetrHřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0904 Jirků OndřejJirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP0903 Gajda PetrGajda Petr USK Praha C 8028811 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice C 2020738 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeᚊmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 Ano Ne Ne 200 Kč
KSU0901 Růžička MatějRůžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 Ano Ano Ano 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík FrantišekMinařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA1001 Procházka FerdinandProcházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI1002 Buršík MatějBuršík Matěj OK Jihlava C 2141936 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 Ano Ano Ano 300 Kč
KSH1101 Hulec FrantišekHulec František OB Kašperské Hory C 2073725 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1313 Macka MatyášMacka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1112 Macka SebastiánMacka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1201 Kužel JonášKužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ano Ano Ano 450 Kč
KVS1005 Halata ŠebestiánHalata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0805 Jirouš MatoušJirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga B 2801019 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0801 Eliášek PatrikEliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0809 Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0801 Venhoda LukášVenhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0701 Dvořáček JanDvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 Ne Ne Ano 150 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0800 Světnický AntonínSvětnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0802 Matušinec JakubMatušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0801 Čech ViktorČech Viktor Orientační Běh Opava C 8004291 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY0801 Pavlík VojtěchPavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0706 Marek FilipMarek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0813 Ježek DavidJežek David SK Brno Žabovřesky B 8667953 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 Ano Ano Ne 300 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZVO0601 Bárta ViktorBárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0500 Odehnal TomášOdehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0501 Malý AntonínMalý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM0502 Dvořák JakubDvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0500 Nemšovský FilipNemšovský Filip USK Praha B 2035710 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0603 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0605 Střelba AntonínStřelba Antonín SK Praga B 7209464 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0607 Štěpánek JanŠtěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY0502 Dudek DanielDudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 Ne Ano Ne 150 Kč
27S0503 Koman JánKoman Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0502 Sucharda TomášSucharda Tomáš OK Jilemnice B 2078458 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0503 Karásek AntonínKarásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0500 Černoch MartinČernoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0505 Nouza MichalNouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0600 Jirků FrantišekJirků František OK Jihlava C 52966 Ne Ano Ne 150 Kč
SJI0500 Vítek MatějVítek Matěj OK Jihlava B 8116794 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0501 Hrbáček FilipHrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0502 Sláma ŠimonSláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0504 Pařízek PetrPařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 Ne Ano Ne 150 Kč
RUZ0500 Jelínek FilipJelínek Filip TJ Růžená B 8654910 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0501 Bukovác FilipBukovác Filip SK Brno Žabovřesky B 8116740 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0502 Tomanek LukášTomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0601 Votoček MichalVotoček Michal OK Jilemnice B 2127658 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0621 Vedra TobiášVedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0601 Palát PřemekPalát Přemek OOB Třebíč C Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0602 Kocourek JiříKocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 Ano Ne Ne 150 Kč
LPU0510 Stohanzl PatrikStohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0500 Pejchal JosefPejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1426043 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0629 Mudrák DanielMudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 Ano Ano Ano 300 Kč
OPI0602 Petit RémiPetit Rémi Orientační sporty Písek C 2088206 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0503 Strýček JanStrýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter RudolfRichter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0505 Šípek OndřejŠípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0502 Čermák MartinČermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0504 Trepáč AdamTrepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 2045214 Ano Ano Ano 450 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OPI0400 Velát VojtěchVelát Vojtěch Orientační sporty Písek C 7300468 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml.Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0300 Flegl MartinFlegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0305 Procinger JakubProcinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0304 Kolář MatyášKolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ano Ano Ano 400 Kč
LME0400 Bejvl MarekBejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0326 Lička AdamLička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0301 Venhoda MatějVenhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0303 Dvořáček JakubDvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0301 Chrást LukášChrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU0301 Karásek FrantišekKarásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0301 Bialožyt MarekBialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0302 Čech VítČech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0401 Cícha VáclavCícha Václav OOB Třebíč B 2092373 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY0403 Pavlík MojmírPavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115755 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0401 Orany VojtěchOrany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0400 Gregor JáchymGregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0301 Jelínek KryštofJelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0414 Ježek FilipJežek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660425 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0405 Kolář ŠimonKolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0409 Petrilák MatoušPetrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0400 Jirků AdamJirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 Ano Ano Ano 400 Kč
VRB0313 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 Ano Ano Ano 400 Kč
VRB0303 Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662338 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 Ano Ano Ano 600 Kč
NNN0008 Retek DavidRetek David Neregistrovaní 2134343 Ano Ano Ano 600 Kč
0340003 Törnqvist AntonTörnqvist Anton 034 - (SWE) Karlskrona SOK 7474111 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0301 Hojný JáchymHojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0401 Doušek TomášDoušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 Ano Ano Ano 400 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0204 Richtr LukášRichtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0201 Zemánek MikulášZemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0103 Kligl RadimKligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0207 Svoboda RadekSvoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8090134 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0202 Lukašák ŠimonLukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0104 Poštulka LukášPoštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0102 Procinger JanProcinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0200 Locker DanielLocker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0209 Mayer ŠimonMayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA0103 Bek JiříBek Jiří OK Chrastava B 436431 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0202 Šabata RadekŠabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga A 8663127 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0203 Jirka MatyášJirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0201 Dostál FrantišekDostál František SOB Olomouc B 8655428 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0204 Světnický FrantišekSvětnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0100 Tuharský ErikTuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8028879 Ano Ano Ano 400 Kč
0130001 Lác Jan LadislavLác Jan Ladislav 013 - Příbram 7205018 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR0102 Poláček TomášPoláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU0105 Šafář MartinŠafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0201 Palát BohuslavPalát Bohuslav OOB Třebíč B Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0222 Mareček ŠimonMareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0205 Mrskoč MarekMrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0204 Šišma VojtěchŠišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0102 Tachezy JanTachezy Jan OK Dobříš B 8660476 Ano Ano Ano 400 Kč
VRB0202 Matuš VítMatuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 Ano Ano Ano 600 Kč
0340005 Hansson ErikHansson Erik 034 - (SWE) Karlskrona SOK 2095412 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0200 Hrdlička JanHrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0100 Janda OndřejJanda Ondřej OK Dobříš A 8663176 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0101 Bican MartinBican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0205 Spěváček VojtěchSpěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 9102081 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 Ano Ne Ne 200 Kč
(85)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA8202 Matula PetrMatula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga C 8663177 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM9437 Horvát PetrHorvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 Ano Ano Ano 400 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9301 Argaláš MichalArgaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU9303 Schuster MarekSchuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8301 Krejčík JiříKrejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC7307 Vláčil DanielVláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK9904 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV8235 Perknovský RadimPerknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9001 Zelenka TomášZelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8911 Zimmermann JakubZimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9807 Semerád AntonínSemerád Antonín SK Praga C 1394693 Ano Ano Ano 400 Kč
DOK8800 Škoda JakubŠkoda Jakub OK Doksy R 8656596 Ano Ano Ano 400 Kč
SKM9401 Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0101 Adámek FilipAdámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga C 8662333 Ne Ano Ne 200 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ano Ano Ano 400 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ano Ano 400 Kč
STE9411 Skoupý JanSkoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU7945 Turczer PetrTurczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga C 8662310 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK8902 Dusílek AdamDusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8602 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8903 Klusáček MatějKlusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9801 Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 Ano Ano Ano 400 Kč
DOK9800 Koštejn VítKoštejn Vít OK Doksy R 8657100 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7205 Fiala JanFiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky E 8660448 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9301 Klusáček JanKlusáček Jan SK Brno Žabovřesky R 899179 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9906 Müller JonášMüller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9803 Pek DanielPek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP9001 Melecký MartinMelecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga R 9418870 Ano Ano Ne 400 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 400 Kč
0200001 Nakvosas GytisNakvosas Gytis 020 - (LTU) OK Ažuolas 1394123 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8919 Hájek DanielHájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 8180189 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0201 Kostka JiříKostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9043 Vozda VojtěchVozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9148 Seitler MilanSeitler Milan Magnus Orienteering C 301583 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9800 Bendák JanBendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 Ano Ne Ne 200 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9505 Waněk AdamWaněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662437 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8833 Bořil TomášBořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ne Ne 300 Kč
VPM8807 Kamaryt TomášKamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9702 Navrátil ŠimonNavrátil Šimon SK Praga E 8644884 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9501 Sklenář MartinSklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8601 Polášek JanPolášek Jan SKOB Zlín C 52340 Ano Ne Ne 300 Kč
0430001 Rost ErikRost Erik 043 - (SWE) Malungs OK Skogsmårdarna 8644876 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9301 Zakouřil VítZakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ne Ano Ne 300 Kč
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 8656639 Ano Ano Ano 600 Kč
0460001 Kubelka StefanKubelka Stefan 046 - (AUT) Leibnitzer AC 8223388 Ano Ano Ne 600 Kč
PHK8200 Rollier BaptisteRollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano 600 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8310 Pidrman MilanPidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY8700 Fojtů PetrFojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 400 Kč
KYL7100 Navrátil MarekNavrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8511 Černý OndřejČerný Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9502 Horák PatrikHorák Patrik OOB TJ Turnov C 9001001 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9901 Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL8803 Krajíček VojtěchKrajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV0004 Vavřík TomášVavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7702 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0007 Galbavý MatějGalbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 400 Kč
STE9202 Doležel OndřejDoležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 Ano Ano Ano 400 Kč
STE5809 Václavek TomášVáclavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9302 Kolárik TomášKolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7201 Vítek JaroslavVítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9102 Vlažný JakubVlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8901 Vlažný JanVlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8202 Laciga RadekLaciga Radek SK Praga C 8656559 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7605 Bukovac MarošBukovac Maroš SK Brno Žabovřesky C 525005 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8511 Drábek JanDrábek Jan SK Brno Žabovřesky C 49690 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9711 Kelbl VladimírKelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky C 8660427 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ne Ano Ne 200 Kč
KSU9045 Janů ZdeněkJanů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7419 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8662358 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9611 Jurica JanJurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7715 Vodička OldřichVodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0105 Paleček OndřejPaleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN9104 Kazda AdamKazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8606 Šrubař MichalŠrubař Michal Magnus Orienteering C 8002099 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8608 Kafka MilošKafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0001 Karásek MatějKarásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 Ano Ano Ano 600 Kč
0380001 Paták JanPaták Jan 038 - ARL Ecublens 866998 Ano Ano Ano 600 Kč
0380002 Knap ZdeněkKnap Zdeněk 038 - ARL Ecublens zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
SJC9401 Šmejc JakubŠmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 Ano Ano Ano 600 Kč
KYL7000 Škrabálek JanŠkrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 Ano Ano Ano 0 Kč
43S0001 Kubina FilipKubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 Ne Ano Ne 300 Kč
TZL9206 Benroth MartinBenroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ne 800 Kč
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9202 Líbal JakubLíbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7512 Procházka JiříProcházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP7705 Gregor MartinGregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7800 Pražák JiříPražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 Ano Ano Ano 400 Kč
STE9700 Poštulka TomášPoštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 Ano Ano Ano 400 Kč
STE8000 Tomášek TomášTomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ano Ano Ano 400 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 1425376 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8207 Šedivý JiříŠedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8204 Verner TomášVerner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8667997 Ano Ano Ano 400 Kč
XBM8201 Buchtík AlešBuchtík Aleš ABND RACING TEAM C 8627115 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8605 Henek MichalHenek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8203 Lepšík PetrLepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8307 Uhmann PetrUhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 8307000 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8305 Sychra TomášSychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 Ano Ano Ano 400 Kč
SKM9501 Krajcar IvoKrajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7501 Trávníček JanTrávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7917 Otruba KarelOtruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 400 Kč
KSH8401 Hulec JakubHulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9801 Cienciala JanCienciala Jan TJ TŽ Třinec C 1400410 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7401 Kořan PavelKořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU8009 Špičák FrantišekŠpičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 Ne Ano Ne 200 Kč
EKP5500 Šedivý JiříŠedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9203 Gazda ViktorGazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7311 Orany TomášOrany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7901 Šťastný KarelŠťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7500 Gregor PetrGregor Petr TJ Růžená C 2088726 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8808 Hodek MichalHodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8509 Pauschek KarelPauschek Karel SK Brno Žabovřesky C 8660430 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9009 Kulich MartinKulich Martin SK Brno Žabovřesky C 2095961 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9503 Jordanov AlexandrJordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9902 Komenda JanKomenda Jan SK Brno Žabovřesky B 8660415 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8706 Cikhardt JakubCikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 232143 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU8100 Začal MartinZačal Martin TJ SOKOL Plumlov C 2144084 Ne Ano Ne 200 Kč
PLU8007 Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR8814