Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Chacholice
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.00 km, 40 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
CHT1152 Charouzová Hana OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1151 Boučková Elena OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
1.40 km, 30 m, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 40 Kč
2.90 km, 50 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 2081356 40 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2118113 40 Kč
OSN0750 Dostálová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
4.20 km, 75 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 40 Kč
5.20 km, 85 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 80 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 80 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 9201757 80 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 80 Kč
6.80 km, 165 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0150 Ondráčková Eliška SK OB Chotěboř C 2121754 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
8.40 km, 170 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 120 Kč
5.10 km, 90 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 331783 80 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
6.80 km, 165 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 336770 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 120 Kč
5.20 km, 85 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 120 Kč
4.40 km, 70 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
3.80 km, 65 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
2.00 km, 40 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
PZR0702 Zmydloch Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
1.40 km, 30 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka C 2134353 40 Kč
OSN Hradil Filip SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 40 Kč
3.30 km, 55 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
CTB0701 Krupička Vít SK OB Chotěboř C 2121768 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0803 Pernica Zbyšek OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118112 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 60 Kč
4.80 km, 85 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2116452 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662686 40 Kč
OSN0501 Hradil Eliáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
5.90 km, 125 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 120 Kč
8.10 km, 190 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2087700 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 80 Kč
LPU0003 Žák Michal OK Lokomotiva Pardubice C 232604 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 120 Kč
11.70 km, 300 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 80 Kč
0020001 Ludwig Marcel 002 - Spolek Bobina zapůjčit 110 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 80 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8659415 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 120 Kč
8.10 km, 180 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 80 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 80 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025379 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 120 Kč
9.20 km, 230 m, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
0040001 Konfršt Josef 004 - OB Vepřová 2126341 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659383 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 80 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2134370 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 120 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 120 Kč
7.30 km, 175 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 2112780 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 120 Kč
5.90 km, 125 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
4.40 km, 70 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
1.40 km, 30 m, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Ludwigová Justýna 002 - Spolek Bobina zapůjčit 70 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
PZR1350 Šímová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 2141936 40 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka C 2118111 40 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2116487 40 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C 330612 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 60 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 63591 60 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 52175 40 Kč
3.30 km, 65 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Kašková Ingrová Veronika 001 - SOSJH zapůjčit 70 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 40 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 40 Kč
PZR7402 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
0050001 Jirků Olga 005 - Jirků 361999 40 Kč
0050002 Jirků František 005 - Jirků zapůjčit 70 Kč
0060001 Kellerová Lenka 006 - Neregistrovaná zapůjčit 70 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 40 Kč
0070001 Buráň Zdeněk 007 - BzB 2127637 40 Kč
0070002 Buráňová Hana 007 - BzB 2108870 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 40 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 40 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 40 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 40 Kč
0080001 Jahoda Jiří 008 - (j)Elita 1428935 40 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 40 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 40 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 40 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 40 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 60 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč B 682672 60 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 60 Kč
celkem přihlášených: 362, vklad: 23060 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.