Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0950 | Coufalová JúliaCoufalová Júlia | OK Jihlava | C | 2099513 | 40 Kč |
OSN0999 | Nepustilová HanaNepustilová Hana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2091525 | 40 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 40 Kč |
TTR0951 | Dvořáčková EliškaDvořáčková Eliška | OOB Třebíč | C | 52240 | 40 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 2134328 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0953 | Novotná NicolNovotná Nicol | OK Jihlava | C | 433091 | 40 Kč |
SJI0951 | Novotná JulieNovotná Julie | OK Jihlava | C | 2096133 | 40 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53177 | 40 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | C | 2081397 | 40 Kč |
CHT0951 | Slavíková BarboraSlavíková Barbora | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | C | 682379 | 40 Kč |
CHT1152 | Charouzová HanaCharouzová Hana | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT1151 | Boučková ElenaBoučková Elena | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 40 Kč |
SJH0951 | Beranová MarieBeranová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 2087674 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB0851 | Honzáková NelkaHonzáková Nelka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7210807 | 40 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7208071 | 40 Kč |
PZR0752 | Baďurová EliškaBaďurová Eliška | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2121893 | 40 Kč |
SJI0750 | Vítková HanaVítková Hana | OK Jihlava | B | 2081356 | 40 Kč |
RIC0758 | Herynková KláraHerynková Klára | OB Říčany | C | 2113061 | 40 Kč |
CTB0851 | Jelínková MichaelaJelínková Michaela | SK OB Chotěboř | C | 2121764 | 40 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | C | 2121757 | 40 Kč |
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | B | 52192 | 40 Kč |
SJI0855 | Mácová RozálieMácová Rozálie | OK Jihlava | C | 2087651 | 40 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 2082930 | 40 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53158 | 40 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 40 Kč |
RUZ0750 | Gregorová JulieGregorová Julie | TJ Růžená | C | 2135179 | 40 Kč |
CHT0751 | Boučková EvaBoučková Eva | OOB SK Chrast | C | 2111820 | 40 Kč |
CHT0752 | Škapová MarkétaŠkapová Markéta | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | C | 2120999 | 40 Kč |
RUZ0751 | Komínová VendulaKomínová Vendula | TJ Růžená | C | 2092371 | 40 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | C | 2124755 | 40 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | B | 232404 | 40 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 40 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | C | 2118113 | 40 Kč |
OSN0750 | Dostálová AdélaDostálová Adéla | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52138 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB0551 | Honzáková LenkaHonzáková Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | B | 7210814 | 40 Kč |
SJI0551 | Srbová MichaelaSrbová Michaela | OK Jihlava | A | 8660560 | 40 Kč |
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 2119195 | 40 Kč |
PZR0651 | Doleželová AnnaDoleželová Anna | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 220400 | 40 Kč |
SJI0650 | Mácová AmálieMácová Amálie | OK Jihlava | C | 52331 | 40 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 2801042 | 40 Kč |
CHT0651 | Halamková JustýnaHalamková Justýna | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0652 | Slavíková EvaSlavíková Eva | OOB SK Chrast | B | 2124751 | 40 Kč |
CHT0653 | Horáková MarkétaHoráková Markéta | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0655 | Doležalová BarboraDoležalová Barbora | OOB SK Chrast | C | 2115708 | 40 Kč |
SJI0653 | Wacková AnnaWacková Anna | OK Jihlava | C | 2126386 | 40 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 7210128 | 40 Kč |
OSN0550 | Nepustilová KateřinaNepustilová Kateřina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2080832 | 40 Kč |
STA0551 | Plachá ZitaPlachá Zita | OK Střelka | C | 2116453 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 2080908 | 80 Kč |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8656602 | 80 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | B | 416215 | 80 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 8663172 | 80 Kč |
SJH0451 | Kubáková NelaKubáková Nela | SOS Jindřichův Hradec | B | 9201757 | 80 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 436958 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CTB0150 | Ondráčková EliškaOndráčková Eliška | SK OB Chotěboř | C | 2121754 | 80 Kč |
PZR0351 | Sobotková KláraSobotková Klára | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 1400419 | 80 Kč |
SJI0250 | Dočkalová KláraDočkalová Klára | OK Jihlava | B | 1396852 | 80 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 7207775 | 80 Kč |
RUZ0251 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | TJ Růžená | C | 232331 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 80 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 80 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 80 Kč |
LPU6052 | Knapová IvaKnapová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9316 | 80 Kč |
OSN0050 | Nechanická KláraNechanická Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8656601 | 80 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | R | 2081369 | 80 Kč |
JHB8951 | Culková HanaCulková Hana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300467 | 80 Kč |
ZBM8951 | Mádlová VěraMádlová Věra | SK Brno Žabovřesky | C | 995814 | 80 Kč |
OSN0099 | Zrníková AdélaZrníková Adéla | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8662727 | 80 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 886269 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI8350 | Novotná PetraNovotná Petra | OK Jihlava | C | 08703 | 80 Kč |
SJI9854 | Vacková AnnaVacková Anna | OK Jihlava | C | 336765 | 80 Kč |
SJI9851 | Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna | OK Jihlava | C | 336763 | 80 Kč |
CTB8152 | Jelínková HanaJelínková Hana | SK OB Chotěboř | C | 899173 | 80 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 51923 | 80 Kč |
CTB0051 | Boháčová AnnaBoháčová Anna | SK OB Chotěboř | B | 8884 | 80 Kč |
SJH7853 | Gregorová LenkaGregorová Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096216 | 80 Kč |
SJH9751 | Parkanová VeronikaParkanová Veronika | SOS Jindřichův Hradec | C | 7770033 | 80 Kč |
SJH9752 | Peňázová VeronikaPeňázová Veronika | SOS Jindřichův Hradec | C | 331783 | 80 Kč |
SJH9551 | Kubičková BáraKubičková Bára | SOS Jindřichův Hradec | C | 331719 | 80 Kč |
CTB8053 | Běloušková IlonaBěloušková Ilona | SK OB Chotěboř | C | 436415 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB7753 | Honzáková JanaHonzáková Jana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7207340 | 80 Kč |
JHB8053 | Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103783 | 80 Kč |
JHB7951 | Slavíčková LadaSlavíčková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106726 | 80 Kč |
SJI7852 | Vítková LenkaVítková Lenka | OK Jihlava | C | 336770 | 80 Kč |
CET8152 | Pilíková VeronikaPilíková Veronika | TJ Loko Česká Třebová | C | 436953 | 80 Kč |
CTB7851 | Paulová HanaPaulová Hana | SK OB Chotěboř | C | 51836 | 80 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 80 Kč |
CTB8351 | Šťastná LenkaŠťastná Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2082926 | 80 Kč |
OSN7550 | Marečková KateřinaMarečková Kateřina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51992 | 80 Kč |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 4673 | 80 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 80 Kč |
SJH7651 | Komárková LenkaKomárková Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 995845 | 80 Kč |
SJH7550 | Blažková MarkétaBlažková Markéta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067998 | 80 Kč |
TTR8151 | Sobotková LenkaSobotková Lenka | OOB Třebíč | C | 52239 | 80 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 2118474 | 80 Kč |
LPU6051 | Juračková JanaJuračková Jana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9237 | 80 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2075659 | 80 Kč |
CTB6851 | Voborníková EvaVoborníková Eva | SK OB Chotěboř | C | 2080977 | 80 Kč |
BZR6951 | Čechová ZuzanaČechová Zuzana | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 980334 | 80 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410374 | 80 Kč |
SOB6350 | Choutková LenkaChoutková Lenka | SOBSA | C | 53643 | 80 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 80 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 80 Kč |
KUO6499 | Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51751 | 80 Kč |
LPU7155 | Fenclová MarkétaFenclová Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9650 | 80 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 9101672 | 80 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
TBM4951 | Slámová HanaSlámová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 53246 | 80 Kč |
TTR6151 | Syslová IvaSyslová Iva | OOB Třebíč | C | 52237 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 232900 | 80 Kč |
TRT5350 | Oulická HanaOulická Hana | KOS Třešť | C | 2102564 | 80 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 301209 | 80 Kč |
TTR5351 | Orálková LibušeOrálková Libuše | OOB Třebíč | C | 52253 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 438608 | 40 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 40 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 2119198 | 40 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 49887 | 40 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 40 Kč |
STA1201 | Vaníček ŠtěpánVaníček Štěpán | OK Střelka | C | 2134353 | 40 Kč |
OSN | Hradil FilipHradil Filip | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 232029 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | C | 2088159 | 40 Kč |
PZR0702 | Zmydloch MatyášZmydloch Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121882 | 40 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | C | 232322 | 40 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | C | 2111816 | 40 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 40 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2129213 | 40 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | C | 2801030 | 40 Kč |
CHT0901 | Škapa JanŠkapa Jan | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 40 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | B | 8667506 | 40 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 2127589 | 40 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | C | 2103300 | 40 Kč |
SJI0703 | Coufal PetrCoufal Petr | OK Jihlava | C | 2121888 | 40 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 7210811 | 40 Kč |
CTB0701 | Krupička VítKrupička Vít | SK OB Chotěboř | C | 2121768 | 40 Kč |
CHT0701 | Dejnožka MatějDejnožka Matěj | OOB SK Chrast | C | 2111744 | 40 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 682374 | 40 Kč |
CHT0803 | Pernica ZbyšekPernica Zbyšek | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
CHT0804 | Halamka JiříHalamka Jiří | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662336 | 40 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 8663132 | 40 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 53153 | 40 Kč |
STA0702 | Krätzer MatějKrätzer Matěj | OK Střelka | C | 2118112 | 40 Kč |
OSN0707 | Červinka AdamČervinka Adam | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53142 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 2080831 | 40 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 2125372 | 40 Kč |
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 2061841 | 40 Kč |
PZR0504 | Pařízek PetrPařízek Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210903 | 40 Kč |
CTB0603 | Jelínek JaromírJelínek Jaromír | SK OB Chotěboř | C | 2081398 | 40 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | A | 8666871 | 40 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | C | 52966 | 40 Kč |
CTB0602 | Kocourek JiříKocourek Jiří | SK OB Chotěboř | C | 2118475 | 40 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011898 | 40 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 40 Kč |
TTR0601 | Palát PřemekPalát Přemek | OOB Třebíč | C | 2084938 | 40 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 2081396 | 40 Kč |
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | B | 2113360 | 40 Kč |
CHT0502 | Šíma MatějŠíma Matěj | OOB SK Chrast | C | 2127613 | 40 Kč |
CHT0503 | Keller FilipKeller Filip | OOB SK Chrast | C | 40 Kč | |
SJI0503 | Máca DominikMáca Dominik | OK Jihlava | C | 2095966 | 40 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113419 | 40 Kč |
STA0501 | Krätzer JakubKrätzer Jakub | OK Střelka | C | 2116452 | 40 Kč |
OSN0606 | Zrník TomášZrník Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8662686 | 40 Kč |
OSN0501 | Hradil EliášHradil Eliáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51990 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0304 | Hudec FilipHudec Filip | OK Jihlava | C | 9201980 | 80 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 2126352 | 80 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | A | 2126366 | 80 Kč |
CHT0401 | Hybeš MichalHybeš Michal | OOB SK Chrast | B | 336711 | 80 Kč |
PZR0401 | Splítek PetrSplítek Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7209358 | 80 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53173 | 80 Kč |
OSN0301 | Chrást LukášChrást Lukáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52000 | 80 Kč |
TTR0305 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB Třebíč | B | 2115144 | 80 Kč |
RUZ0400 | Gregor JáchymGregor Jáchym | TJ Růžená | B | 2087716 | 80 Kč |
RUZ0301 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | TJ Růžená | A | 8666870 | 80 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 80 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR0202 | Kopecký JanKopecký Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2087700 | 80 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 80 Kč |
TTR0201 | Palát BohuslavPalát Bohuslav | OOB Třebíč | B | 4538 | 80 Kč |
OSN0200 | Nechanický JanNechanický Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000321 | 80 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | B | 2115149 | 80 Kč |
LPU0003 | Žák MichalŽák Michal | OK Lokomotiva Pardubice | C | 232604 | 80 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 2800321 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOB8803 | Lžíčař MartinLžíčař Martin | KOB Dobruška | C | 9122436 | 80 Kč |
0020001 | Ludwig MarcelLudwig Marcel | 002 - Spolek Bobina | zapůjčit | 110 Kč | |
OSN9339 | Kamenický TobiášKamenický Tobiáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9930517 | 80 Kč |
SJI7801 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | C | 8667505 | 80 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 80 Kč |
SJI9700 | Bořil JanBořil Jan | OK Jihlava | C | 7200584 | 80 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49824 | 80 Kč |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 2061827 | 80 Kč |
CTB7702 | Jelínek JaromírJelínek Jaromír | SK OB Chotěboř | C | 899166 | 80 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 500580 | 80 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 7200366 | 80 Kč |
CST8902 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 1425376 | 80 Kč |
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | A | 436413 | 80 Kč |
SJI9601 | Čech JanČech Jan | OK Jihlava | C | 7003044 | 80 Kč |
JHB8607 | Culka JosefCulka Josef | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7300171 | 80 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 2088726 | 80 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 80 Kč |
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 2082923 | 80 Kč |
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | B | 7200364 | 80 Kč |
SJI9902 | Šenkýř MatějŠenkýř Matěj | OK Jihlava | A | 2045309 | 80 Kč |
OSN7118 | Zrník TomášZrník Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8659415 | 80 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8323322 | 80 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 80 Kč |
PZR7701 | Pařízek MilošPařízek Miloš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 220398 | 80 Kč |
PZR0011 | Pařízek JanPařízek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 1425359 | 80 Kč |
CET7801 | Betlach MichalBetlach Michal | TJ Loko Česká Třebová | C | 2058466 | 80 Kč |
SJI7800 | Máca TomášMáca Tomáš | OK Jihlava | C | 141 | 80 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | C | 7200599 | 80 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
LPU9802 | Žák JanŽák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2025379 | 80 Kč |
PZR9502 | Skryja OndřejSkryja Ondřej | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232483 | 80 Kč |
ZBM8509 | Pauschek KarelPauschek Karel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660430 | 80 Kč |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 331357 | 80 Kč |
CTB9901 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | B | 1413712 | 80 Kč |
CTB7910 | Hanousek MartinHanousek Martin | SK OB Chotěboř | C | 4678 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7613 | Izdný PavelIzdný Pavel | OK Jihlava | C | 8709 | 80 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 52152 | 80 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 888644 | 80 Kč |
0040001 | Konfršt JosefKonfršt Josef | 004 - OB Vepřová | 2126341 | 80 Kč | |
OSN7500 | Stoklasa RadekStoklasa Radek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 09306 | 80 Kč |
OSN7700 | Nepustil PetrNepustil Petr | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2091526 | 80 Kč |
PZR7838 | Šíma PavelŠíma Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659383 | 80 Kč |
CTB7601 | Paul PavelPaul Pavel | SK OB Chotěboř | C | 53133 | 80 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 80 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 80 Kč |
CTB7901 | Šťastný KarelŠťastný Karel | SK OB Chotěboř | C | 2087711 | 80 Kč |
SJI7700 | Novotný JakubNovotný Jakub | OK Jihlava | C | 2080936 | 80 Kč |
SOB6301 | Choutka JaroslavChoutka Jaroslav | SOBSA | C | 1396839 | 80 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53247 | 80 Kč |
OSN8002 | Červinka JanČervinka Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53174 | 80 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52250 | 80 Kč |
CTB7602 | Běloušek PavelBěloušek Pavel | SK OB Chotěboř | C | 2118480 | 80 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 2133899 | 80 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 80 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 80 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05297 | 80 Kč |
STA7801 | Vaníček OndřejVaníček Ondřej | OK Střelka | C | 2134370 | 80 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 120 Kč |
CTB8101 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 9274 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 1418753 | 80 Kč |
SJI6901 | Vacek MilanVacek Milan | OK Jihlava | C | 219243 | 80 Kč |
RIC7305 | Herynek PetrHerynek Petr | OB Říčany | C | 2112780 | 80 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 7206548 | 80 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49811 | 80 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9601003 | 80 Kč |
OSN6600 | Kovačič MarekKovačič Marek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53428 | 80 Kč |
PZR7008 | Sobotka PetrSobotka Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53709 | 80 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 80 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 80 Kč |
CTB6601 | Voborník PetrVoborník Petr | SK OB Chotěboř | C | 2081366 | 80 Kč |
SHK6200 | Širůček JaromírŠirůček Jaromír | OK Slavia Hradec Králové | C | 2085650 | 80 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51752 | 80 Kč |
OSN7209 | Nechanický PavelNechanický Pavel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7205006 | 80 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 80 Kč |
RUZ7200 | Komín PetrKomín Petr | TJ Růžená | C | 2800299 | 80 Kč |
LPU7107 | Cibulka RadekCibulka Radek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2049557 | 80 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 80 Kč |
LPU6301 | Fencl JiříFencl Jiří | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9653 | 80 Kč |
SJH6502 | Novotný PetrNovotný Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079504 | 80 Kč |
SJH6902 | Dundáček MilanDundáček Milan | SOS Jindřichův Hradec | C | 336790 | 80 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 80 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079498 | 80 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442870 | 80 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 80 Kč |
CTB6701 | Žanda JanŽanda Jan | SK OB Chotěboř | C | 7260028 | 80 Kč |
TTR6701 | Drábek PetrDrábek Petr | OOB Třebíč | C | 2801047 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 80 Kč |
LPU5101 | Knap JanKnap Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 51105 | 80 Kč |
LPU5404 | Juračka VojtěchJuračka Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9234 | 80 Kč |
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 80 Kč |
SJI6207 | Bořil PetrBořil Petr | OK Jihlava | C | 6607 | 80 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
SJI6115 | Kaňák PetrKaňák Petr | OK Jihlava | C | 7003047 | 80 Kč |
SJI5901 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | OK Jihlava | C | 2085575 | 80 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 52252 | 80 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 80 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 80 Kč |
TTR6202 | Sysel SvatoborSysel Svatobor | OOB Třebíč | C | 52235 | 80 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 80 Kč |
RUZ5306 | Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk | TJ Růžená | C | 897365 | 80 Kč |
SJI6000 | Šenkýř VladimírŠenkýř Vladimír | OK Jihlava | C | 2044881 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 51989 | 80 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 80 Kč |
TBM4730 | Sláma DušanSláma Dušan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53243 | 80 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 80 Kč |
SJH4201 | Gřunděl IvanGřunděl Ivan | SOS Jindřichův Hradec | C | 9200531 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020002 | Ludwigová JustýnaLudwigová Justýna | 002 - Spolek Bobina | zapůjčit | 70 Kč | |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 51774 | 40 Kč |
PZR1350 | Šímová MarkétaŠímová Markéta | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8708 | 40 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 2119197 | 40 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 51838 | 40 Kč |
SJI1150 | Mácová ApolenaMácová Apolena | OK Jihlava | C | 115 | 40 Kč |
PZR1002 | Broum MatějBroum Matěj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 126 | 40 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 2113412 | 40 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 40 Kč |
SJI1450 | Buršíková EliškaBuršíková Eliška | OK Jihlava | C | 2141936 | 40 Kč |
BZP1350 | Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113489 | 40 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 232379 | 40 Kč |
SJH1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | SOS Jindřichův Hradec | C | 301356 | 40 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | zapůjčit | 70 Kč |
TTR1152 | Sobotková KarolínaSobotková Karolína | OOB Třebíč | C | 52244 | 40 Kč |
TTR1401 | Sobotka OndřejSobotka Ondřej | OOB Třebíč | C | 52159 | 40 Kč |
STA1401 | Vaníček RobinVaníček Robin | OK Střelka | C | 2118111 | 40 Kč |
STA1203 | Krätzer VojtěchKrätzer Vojtěch | OK Střelka | C | 2116487 | 40 Kč |
SBK8101 | Bařina JiříBařina Jiří | KOB START Blansko | C | 330612 | 40 Kč |
CHT1202 | Martinec EduardMartinec Eduard | OOB SK Chrast | C | 2102866 | 60 Kč |
CHT1502 | Martinec OtakarMartinec Otakar | OOB SK Chrast | C | 63591 | 60 Kč |
CHT1351 | Krejsová MarkétaKrejsová Markéta | OOB SK Chrast | C | 52175 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0010001 | Kašková Ingrová VeronikaKašková Ingrová Veronika | 001 - SOSJH | zapůjčit | 70 Kč | |
PZR7951 | Pařízková KateřinaPařízková Kateřina | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2134287 | 40 Kč |
LPU7110 | Kos RadovanKos Radovan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 416270 | 40 Kč |
LPU7153 | Kosová LeonaKosová Leona | OK Lokomotiva Pardubice | C | 416272 | 40 Kč |
OSN7555 | Stoklasová MarkétaStoklasová Markéta | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53154 | 40 Kč |
OSN0055 | Stoklasová DanielaStoklasová Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7203325 | 40 Kč |
PZR7402 | Knap MiroslavKnap Miroslav | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8699 | 40 Kč |
OSN6850 | Kovačičová IvonaKovačičová Ivona | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51991 | 40 Kč |
0050001 | Jirků OlgaJirků Olga | 005 - Jirků | 361999 | 40 Kč | |
0050002 | Jirků FrantišekJirků František | 005 - Jirků | zapůjčit | 70 Kč | |
0060001 | Kellerová LenkaKellerová Lenka | 006 - Neregistrovaná | zapůjčit | 70 Kč | |
SJI0602 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 446402 | 40 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 40 Kč |
0070001 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | 007 - BzB | 2127637 | 40 Kč | |
0070002 | Buráňová HanaBuráňová Hana | 007 - BzB | 2108870 | 40 Kč | |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | B | 7205966 | 40 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 40 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 7260014 | 40 Kč |
CTB7551 | Nováková HanaNováková Hana | SK OB Chotěboř | C | 2120621 | 40 Kč |
RUZ7950 | Frajová KamilaFrajová Kamila | TJ Růžená | C | 2111732 | 40 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 40 Kč |
RUZ7951 | Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana | TJ Růžená | C | 40 Kč | |
SJI7853 | Wacková HanaWacková Hana | OK Jihlava | C | 2126383 | 40 Kč |
SJI8150 | Buršíková OlgaBuršíková Olga | OK Jihlava | C | 2141924 | 40 Kč |
0080001 | Jahoda JiříJahoda Jiří | 008 - (j)Elita | 1428935 | 40 Kč | |
BZP7850 | Cipryánová AlenaCipryánová Alena | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7207851 | 40 Kč |
BZP0701 | Cipryán TobiášCipryán Tobiáš | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113354 | 40 Kč |
SJI8751 | Kaňáková PetraKaňáková Petra | OK Jihlava | C | 301207 | 40 Kč |
SJH0453 | Komárková JindraKomárková Jindra | SOS Jindřichův Hradec | C | 426377 | 40 Kč |
SJH9902 | Kubák Martin ml.Kubák Martin ml. | SOS Jindřichův Hradec | C | 336772 | 40 Kč |
SJH6901 | Kubičko PetrKubičko Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 51141 | 40 Kč |
SJH7052 | Dundáčková HanaDundáčková Hana | SOS Jindřichův Hradec | C | 442862 | 40 Kč |
CTB7052 | Žandová HanaŽandová Hana | SK OB Chotěboř | C | 339558 | 40 Kč |
TTR8154 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | OOB Třebíč | C | 224888 | 40 Kč |
CET8103 | Balcar VítBalcar Vít | TJ Loko Česká Třebová | C | 2056909 | 40 Kč |
CET8252 | Balcarová KateřinaBalcarová Kateřina | TJ Loko Česká Třebová | C | 40 Kč | |
TTR6951 | Drábková JitkaDrábková Jitka | OOB Třebíč | C | 2801050 | 60 Kč |
TTR0151 | Drábková EliškaDrábková Eliška | OOB Třebíč | B | 682672 | 60 Kč |
TTR0103 | Drábek VojtěchDrábek Vojtěch | OOB Třebíč | C | 2092400 | 60 Kč |