Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Nová Ves u Chotěboře
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.50 km, 20 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
1.20 km, 20 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
1.70 km, 28 m, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 2081356 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 40 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 40 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 40 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2118111 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
1.90 km, 28 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
PZR0652 Kozderková Magdalena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 40 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 40 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
2.00 km, 24 m, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 9201757 80 Kč
SJH0353 Šerhaklová Karolína SOS Jindřichův Hradec C 681900 80 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 80 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 80 Kč
2.20 km, 40 m, 21 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
2.60 km, 44 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 331783 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
2.20 km, 40 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
2.20 km, 40 m, 21 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 1091203 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 336770 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
1.60 km, 24 m, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
1.40 km, 28 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
1.20 km, 20 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
1.50 km, 20 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
1.20 km, 20 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SOS Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 60 Kč
1.90 km, 28 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
PZR0702 Zmydloch Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 40 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 8656503 40 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 40 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice C 2122258 40 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 40 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
CTB0701 Krupička Vít SK OB Chotěboř C 2121768 40 Kč
2.00 km, 24 m, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 53569 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 40 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8662686 60 Kč
CTB0503 Perka Filip SK OB Chotěboř C 2118467 40 Kč
2.30 km, 36 m, 23 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 8656652 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 80 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
2.60 km, 44 m, 25 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2087700 80 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2091559 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
2.90 km, 52 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 80 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 80 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená C 2127532 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 51896 120 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8659415 120 Kč
2.60 km, 46 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 80 Kč
0040001 Coufal Petr 004 - FBŠ Jihlava 2087645 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
2.60 km, 46 m, 24 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava C 2127602 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659383 80 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 80 Kč
2.30 km, 36 m, 23 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
1.60 km, 24 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 80 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 120 Kč
1.40 km, 28 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
1.20 km, 20 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
TTR1402 Kroupa Otto OOB Třebíč C 02244 40 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
CTB1105 Novák Vít SK OB Chotěboř 40 Kč
CTB1205 Coufal Jan SK OB Chotěboř 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava 1425374 40 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 53155 40 Kč
NNN0001 Dětský domov - mladší Neregistrovaní 40 Kč
RUZ1600 Gregor Šimon TJ Růžená 2088726 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 60 Kč
CTB1552 Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 60 Kč
1.60 km, 28 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 40 Kč
0030001 Jirků František 003 - Jirků 361999 40 Kč
NNN0000 Dětský domov - starší Neregistrovaní 40 Kč
CTB0201 Boháč Vít SK OB Chotěboř 2080977 40 Kč
CTB7401 Boháč Zdeněk SK OB Chotěboř 51837 40 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 40 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 40 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 40 Kč
0040002 Coufalová Jana 004 - FBŠ Jihlava zapůjčit 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
0070001 Škarydová Daniela 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0070002 Čapek Petr 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0070003 Kocourková Dagmar 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0070004 Procházková Aneta 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0070005 Krampolová Daniela 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0070006 Škarydová Kamila 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0070007 Škarydová Vlasta 007 - TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080001 Čapek František 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080002 Tománková Nela 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080003 Král Milan 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080004 Boháč David 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080005 Jizbová Nikola 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080006 Hronovský Daniel 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080007 Hronovský Leoš 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře zapůjčit 60 Kč
0080008 Hořínková Natálie 008 - ZŠ Nová Ves u Chotěboře 40 Kč
celkem přihlášených: 364, vklad: 22990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.