Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Horní Pěna
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2011808 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
PZR0851 Kosourová Tereza UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
PZR0652 Kozderková Magdalena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
3.30 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 40 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 2143411 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 2081356 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
KRE0750 Zemanová Barbora OOB TJ Sokol Křemže C 2126283 40 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 40 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže C 428715 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 40 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 2115709 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast C 2115706 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116494 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2134353 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek B 2064773 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 40 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 40 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2025208 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 80 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 439103 80 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 80 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 80 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 80 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 2116487 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč B 2801050 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 120 Kč
4.70 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB8859 Staňková Tereza OB České Budějovice C 9187 80 Kč
VTA8951 Pacovská Romana SC vebr-sport C 7209280 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 80 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 80 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
CHT8852 Sadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2025352 80 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 120 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 120 Kč
CST9551 Jeníčková Kateřina OB Strakonice C 682086 120 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 160 Kč
3.60 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7651 Drobná Markéta OOB SK Chrast C 80 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 80 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast B 51970 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
TJN9392 Mátlová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 920693 120 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 1091203 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 80 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 336770 80 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 80 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 80 Kč
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 2103763 80 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 120 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 120 Kč
3.20 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 80 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 80 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 80 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč
1.80 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 02244 40 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
3.30 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 40 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SOS Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
SJH1105 Prantl Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 2148078 40 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2108878 40 Kč
STA1002 Wierer Antonín OK Střelka C 2134335 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 40 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 40 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
KRE0703 Stráský Přemysl OOB TJ Sokol Křemže C 2127625 40 Kč
KRE0705 Padrta Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 40 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 428714 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
KRE0700 Homolka Adam OOB TJ Sokol Křemže C 428717 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 40 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118112 40 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 8654887 40 Kč
KRE0704 Wallis Antonín OOB TJ Sokol Křemže C 80 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 40 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 8656659 40 Kč
KRE0601 Rašman Matyáš OOB TJ Sokol Křemže C 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8662686 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118111 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 60 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 80 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2116444 80 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 7300468 80 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 80 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 80 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 120 Kč
4.00 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč 2092400 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2087700 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 120 Kč
5.50 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 80 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 80 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8659415 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 80 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 80 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená C 2127532 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 120 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 120 Kč
4.60 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč 303960 80 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 80 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 80 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 80 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655376 120 Kč
4.80 km, 21 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 80 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 80 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
KRE7502 Martin Padrta OOB TJ Sokol Křemže C 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 80 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2134370 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 120 Kč
4.20 km, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 80 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 80 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 80 Kč
0010002 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53601 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 120 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha 301348 160 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 160 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 80 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 120 Kč
3.30 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR1402 Kroupa Otto OOB Třebíč C 2011801 40 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava 40 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 2102072 40 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2011802 40 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2011806 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 40 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SOS Jindřichův Hradec C 2118501 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1401 Prantl David SOS Jindřichův Hradec C 2148242 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2096231 40 Kč
SJH1052 Píšová Gréta SOS Jindřichův Hradec C 2096227 40 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 00110 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2011815 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
2.70 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 7300182 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 40 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 40 Kč
VCB7122 Vačlena Petr OB České Budějovice C 40 Kč
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice 426363 40 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 40 Kč
0020001 Maršík Miloš 002 - Sokol Křemže zapůjčit 70 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 40 Kč
0030001 Jirků František 003 - Jirků zapůjčit 70 Kč
0030002 Jirků Olga 003 - Jirků 361999 40 Kč
KRE9302 Prais Marcel OOB TJ Sokol Křemže C 8662359 40 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118113 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126386 40 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 40 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
celkem přihlášených: 460, vklad: 29860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.