Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 1.39 km, 60 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
OSN1151 Pilná AnnaPilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
DOB1050 Mácová BarboraMácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 40 Kč
TTR1151 Dosbabová MagdalénaDosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 2011882 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková EliškaDvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 40 Kč
SJH0999 Zelinová EsterZelinová Ester SOS Jindřichův Hradec 109 40 Kč

D10 1.18 km, 45 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1050 Kozderková JolanaKozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJI0953 Novotná NicolNovotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
LTP0951 Lošťáková ElaLošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 40 Kč
CHT0951 Slavíková BarboraSlavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková EvaVítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
RUZ1050 Kubešová KristýnaKubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč

D12 1.38 km, 60 m, 18 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0752 Baďurová EliškaBaďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
SJI0851 Krátká EliškaKrátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
JHB0851 Honzáková NelkaHonzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 40 Kč
CTB0851 Jelínková MichaelaJelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
JHB0852 Slavíčková EmaSlavíčková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106738 40 Kč
SJH0751 Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0752 Kopencová AnnaKopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJH0754 Potužníková AdélaPotužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
SJI0750 Vítková HanaVítková Hana OK Jihlava B 2081356 40 Kč
SJI0850 Pejchalová ZuzanaPejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
TTR0777 Věžníková NatálieVěžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
CHT0751 Boučková EvaBoučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0752 Škapová MarkétaŠkapová Markéta OOB SK Chrast C 2115709 40 Kč
CHT0753 Zoulíková VendulaZoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CHT0851 Charouzová EliškaCharouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast C 2115706 40 Kč
STA0851 Plachá NoraPlachá Nora OK Střelka C 2134353 40 Kč
OSN0777 Janíčková JolanaJaníčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 40 Kč
DOB0770 Mácová NatálieMácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 40 Kč
TTR0852 Nešporová TerezieNešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
OSN0750 Dostálová AdélaDostálová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 60 Kč

D14 1.53 km, 50 m, 18 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0553 Jindřichová EliškaJindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová MichaelaSrbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
JHB0551 Honzáková LenkaHonzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 40 Kč
PZR0652 Kozderková MagdalenaKozderková Magdalena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PZR0651 Doleželová AnnaDoleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJI0653 Wacková AnnaWacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
LTP0650 Lošťáková SáraLošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 40 Kč
SJI0652 Pejchalová VeronikaPejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
CHT0651 Halamková JustýnaHalamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková EvaSlavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková MarkétaHoráková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0655 Doležalová BarboraDoležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
TTR0651 Dosbabová MarianaDosbabová Mariana OOB Třebíč C 52247 40 Kč
STA0551 Plachá ZitaPlachá Zita OK Střelka C 2116453 40 Kč
ADA0651 Procházková DoubravkaProcházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 40 Kč
CTB0551 Paulová PavlínaPaulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
DOB0661 Mácová ŠtěpánkaMácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
CHTxx55 Veselá TerezaVeselá Tereza OOB SK Chrast 40 Kč

D16 1.72 km, 65 m, 19 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná JitkaNovotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0451 Kubáková NelaKubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 9201757 80 Kč
OSN0450 Marečková EmaMarečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 80 Kč
STA0451 Čápová EliškaČápová Eliška OK Střelka C 2116487 80 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 80 Kč
CHTxx53 Kropáčková VendulaKropáčková Vendula OOB SK Chrast 682378 80 Kč

D18 1.72 km, 65 m, 19 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová KláraDočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
CHT0251 Starková TerezieStarková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0152 Polanská NellyPolanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
TTR0151 Drábková EliškaDrábková Eliška OOB Třebíč B 2801050 120 Kč

D21C 2.01 km, 90 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT9254 Ondráčková LucieOndráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
SJI0051 Foltýnová EvaFoltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 80 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
CHT6655 Bulvová HanaBulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 80 Kč
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
CTB9451 Voborníková AlenaVoborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 80 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH8251 Míková MichaelaMíková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
TBM9669 Vališová MartinaVališová Martina KOS TJ Tesla Brno R 8660569 80 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 80 Kč
TTR8551 Křížová LenkaKřížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
SJI9950 Nechutová AnetaNechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 80 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
RBK9252 Mazalová MonikaMazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
CHT8251 Matrasová VendulaMatrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 80 Kč
BBM0050 Opálková MartinaOpálková Martina BETA URSUS Rosice A 8659381 80 Kč
CTB0051 Boháčová AnnaBoháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 80 Kč
TUR0052 Kosíková EliškaKosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 80 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 515453 80 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT8451 Kubanová KateřinaKubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 80 Kč
ZBM8459 Slámová PetraSlámová Petra SK Brno Žabovřesky C 51765 120 Kč
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
ZBM7951 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 120 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 160 Kč
CHT9751 Moravčíková HanaMoravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč

D21D 1.53 km, 50 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8551 Martincová KristýnaMartincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
DKP9651 Klašková JosefinaKlašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
JHBja08 Jahodová LucieJahodová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106746 80 Kč
JHBja09 Jahodová TerezaJahodová Tereza TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106721 80 Kč

D35 1.72 km, 65 m, 19 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7550 Jindřichová LenkaJindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
CHT8152 Krejsová MartinaKrejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
CTB8152 Jelínková HanaJelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
CHT7151 Švecová IvaŠvecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
SJI8350 Novotná PetraNovotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
SJH7651 Komárková LenkaKomárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
SJH7652 Potužníková EvaPotužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJH7550 Blažková MarkétaBlažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
LBM5795 Janská IvaJanská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
VBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
TTR7551 Palátová LenkaPalátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
SJI7852 Vítková LenkaVítková Lenka OK Jihlava C 336770 80 Kč
KRE7450 Nováková AlenaNováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 80 Kč
SJI7950 Pejchalová PetraPejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
CTB7851 Paulová HanaPaulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CST7454 Pelcová PavlaPelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
ADA7651 Procházková LucieProcházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 80 Kč
DOB7750 Mácová MartinaMácová Martina KOB Dobruška C 1400418 80 Kč
VBM6555 Jemelíková LadaJemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 2127526 160 Kč

D45 1.66 km, 75 m, 21 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková EvaVoborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
PZR7352 Suková RenataSuková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
BZR6951 Čechová ZuzanaČechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
SJI6751 Foltýnová LenkaFoltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
TBM6363 Jašková MonikaJašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 80 Kč
OSN7356 Janíčková JitkaJaníčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
CTB7052 Žandová HanaŽandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
CHT6460 Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 120 Kč

D55 1.52 km, 55 m, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 80 Kč
TTR6151 Syslová IvaSyslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 53643 80 Kč

D65 1.16 km, 40 m, 15 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická HanaOulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TTR5351 Orálková LibušeOrálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 120 Kč

H10N 1.39 km, 60 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
SLA1100 Hanák KryštofHanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 40 Kč
SJH1104 Nouza VítekNouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
SJI1002 Buršík MatějBuršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
STA1203 Krätzer VojtěchKrätzer Vojtěch OK Střelka C 2108878 40 Kč
RUZ0900 Fraj DavidFraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč

H10 1.18 km, 45 m, 14 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
PZR0901 Vinopal VojtěchVinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
PZR1001 Štěpánek JanŠtěpánek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 40 Kč
PZR1002 Broum MatějBroum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1002 Kopenec ŠimonKopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJI0904 Jirků OndřejJirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CHT0901 Škapa JanŠkapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
ADA1001 Procházka FerdinandProcházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
SJI0905 Černý PetrČerný Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč

H12 1.38 km, 60 m, 18 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb VladimírSrb Vladimír OK Jihlava B 8667506 40 Kč
SJI0801 Venhoda LukášVenhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CTB0701 Krupička VítKrupička Vít SK OB Chotěboř C 2121768 40 Kč
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0804 Jelínek VítJelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
CHT0701 Dejnožka MatějDejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek VojtěchVítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0804 Halamka JiříHalamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 40 Kč
STA0702 Krätzer MatějKrätzer Matěj OK Střelka C 2118112 40 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 40 Kč
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín TJ Růžená C 8654887 40 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
OSN0707 Červinka AdamČervinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 682677 60 Kč
VTA0702 Kouba MartinKouba Martin SC vebr-sport C 2025204 80 Kč
DKP0716 Maroušek DominikMaroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2086467 80 Kč

H14 1.64 km, 75 m, 18 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil TomášPrášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 40 Kč
SJI0601 Hendrych VítHendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
CTB0603 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
SJH0504 Potužník ViktorPotužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza MichalNouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
PGP0605 Střelba AntonínStřelba Antonín SK Praga B 7209464 40 Kč
TTR0601 Palát PřemekPalát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
PZR0504 Pařízek PetrPařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJI0600 Jirků FrantišekJirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0500 Vítek MatějVítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
CTB0602 Kocourek JiříKocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
SJI0505 Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
CHT0501 Vacek FrantišekVacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
CHT0502 Šíma MatějŠíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0503 Keller FilipKeller Filip OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
STA0501 Krätzer JakubKrätzer Jakub OK Střelka C 2118111 40 Kč
CST0601 Pelc TadeášPelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 40 Kč
SJI0602 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
PZR0501 Rosecký AdamRosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJI0503 Máca DominikMáca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč

H16 1.84 km, 75 m, 23 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda MatějVenhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
TTR0401 Cícha VáclavCícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
SJH0401 Dundáček KarelDundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
SJI0401 Orany VojtěchOrany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
TTR0305 Novotný TomášNovotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 80 Kč
CHT0401 Hybeš MichalHybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
OSN0303 Dvořáček JakubDvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
OSN0301 Chrást LukášChrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
CST0401 Pelc MatyášPelc Matyáš OB Strakonice B 436432 80 Kč
OSN0400 Jirků AdamJirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 80 Kč
SJI0304 Hudec FilipHudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
RUZ0400 Gregor JáchymGregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
PZR0401 Splítek PetrSplítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 80 Kč

H18 1.84 km, 75 m, 23 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
PZR0102 Poláček TomášPoláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
PZR0205 Sitař MiroslavSitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 80 Kč
SJI0101 Záboj PetrZáboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
TTR0201 Palát BohuslavPalát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 80 Kč
TTR0203 Novotný VojtěchNovotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 80 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
VTA0202 Kouba MarekKouba Marek SC vebr-sport B 7210239 80 Kč
PZR0202 Kopecký JanKopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2087700 80 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč

H21C 2.11 km, 105 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 80 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
SJI7801 Srb VladimírSrb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
BBM7300 Dvořák MilošDvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2088211 80 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
PZR8903 Novohradský PetrNovohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
CTB7702 Jelínek JaromírJelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
CHT7901 Korecký MiroslavKorecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
VBM8204 Verner TomášVerner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
CTB7901 Šťastný KarelŠťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8660460 80 Kč
CST6501 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 1418753 80 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 1425376 80 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 80 Kč
SJH7601 Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH0002 Nosek JakubNosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 80 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
CTB9902 Sabol JosefSabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 80 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8667997 80 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 80 Kč
CHT8502 Martinec PetrMartinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJI9903 Kafka MatějKafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
SJI8309 Jirků RomanJirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
OSN6900 Mareček PetrMareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
SJI7201 Vítek JaroslavVítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CHT9903 Hybeš DavidHybeš David OOB SK Chrast B 53168 80 Kč
SJI9702 Frýba DominikFrýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
TTR8802 Píro MatějPíro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
CHT9202 Krejsa VladimírKrejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
ADA7512 Procházka JiříProcházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
PCB9401 Hulec FilipHulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 80 Kč
PDY8700 Fojtů PetrFojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 80 Kč
SJI9801 Foltýn TomášFoltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 80 Kč
CTB9901 Žanda JanŽanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
CTB9201 Žanda MatějŽanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 80 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 51807 80 Kč
RUZ0001 Čermák MarekČermák Marek TJ Růžená C 2127532 80 Kč
RUZ7100 Čermák MartinČermák Martin TJ Růžená C 2134278 80 Kč
RUZ7500 Gregor PetrGregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 80 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
CHT8505 Kuban MichalKuban Michal OOB SK Chrast C 52303 80 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
CHT9001 Krejsa MartinKrejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
CST6702 Pelc VáclavPelc Václav OB Strakonice C 2027924 120 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
VSP9200 Šunda MarekŠunda Marek USK Praha C 7210926 160 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 160 Kč
ZBM9300 Chloupek AdamChloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 995849 160 Kč
SJI9700 Bořil JanBořil Jan OK Jihlava C 7200584 160 Kč
DKP8704 Klusák MartinKlusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 160 Kč

H21D 1.64 km, 75 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7905 Vinopal TomášVinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 80 Kč
SJH7403 Pobuda MichalPobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
PZR9502 Skryja OndřejSkryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
PZR9202 Sitař VáclavSitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
PZR7701 Pařízek MilošPařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 80 Kč
PZR7949 Broum TomášBroum Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2121882 80 Kč
PZR7402 Knap MiroslavKnap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 80 Kč
CTB7910 Hanousek MartinHanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
PZR7302 Rosecký KarelRosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 80 Kč
JHBja10 Jahoda MartinJahoda Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7204508 80 Kč
JHBja11 Březina JanBřezina Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106745 80 Kč
JHBja12 Brtna MatyášBrtna Matyáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106744 80 Kč

H35 1.84 km, 75 m, 23 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8001 Močuba Stanislav AndyMočuba Stanislav Andy SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 80 Kč
TTR7503 Cícha RadekCícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
TRT8100 Adam AlešAdam Aleš KOS Třešť C 2112763 80 Kč
CHT8002 Leksa RobertLeksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
SJI7613 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJH7802 Míchal JiříMíchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7705 Potužník MartinPotužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
BZR8000 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 80 Kč
SJI7311 Orany TomášOrany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
0010001 Kraus MartinKraus Martin 001 - KOB RA 2092384 80 Kč
CTB7803 Klusáček LuděkKlusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
CTB7602 Běloušek PavelBěloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
CTB7601 Paul PavelPaul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
DOB7701 Máca PetrMáca Petr KOB Dobruška C 1416364 80 Kč
SJI7823 Prošek MichalProšek Michal OK Jihlava C 8028823 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla TomášNevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
RUZ8001 Poledna MiroslavPoledna Miroslav TJ Růžená C 53500 80 Kč
SJI7500 Máca PetrMáca Petr OK Jihlava C 2127602 80 Kč
SJI7415 Prášil AlešPrášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
OSN8002 Červinka JanČervinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 120 Kč
CHT7500 Klvaňa MilanKlvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč

H45 1.93 km, 65 m, 25 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
PZR6701 Suk MarekSuk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
VBM6201 Pulec PavelPulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
SJH6902 Dundáček MilanDundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH6501 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
PZR6106 Skryja BořivojSkryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
PZR7008 Sobotka PetrSobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
PZR7007 Nechuta MilanNechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
SJI6901 Vacek MilanVacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
OSN7209 Nechanický PavelNechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 7206531 80 Kč
CTB6701 Žanda JanŽanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
CHT7102 Šebesta PetrŠebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
SJI6801 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
TTR6701 Drábek PetrDrábek Petr OOB Třebíč C 2801047 120 Kč
DKP7402 Maroušek JanMaroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 160 Kč

H55 1.66 km, 75 m, 21 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 80 Kč
JBM5700 Gawel JiříGawel Jiří JG Sport 301272 80 Kč
TTR5401 Koudelný JiříKoudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
PCB5901 Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
VBM5329 Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 80 Kč
PZR4417 Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
SJH5901 Nosek VladimírNosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
TTR5201 Orálek MiroslavOrálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 80 Kč
TBM6201 Jašek MilanJašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
TTR6202 Sysel SvatoborSysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
SJI6115 Kaňák PetrKaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
0030001 Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk 003 - BzB 2127637 80 Kč
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
PBM5303 Robotka LiborRobotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 80 Kč
RUZ5306 Kubálek ZdeněkKubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
PZR5309 Novohradský JanNovohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
TTR6101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč

H65 1.52 km, 55 m, 18 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha LadislavBlecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
SJI4600 Izdný PavelIzdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
SJH4201 Gřunděl IvanGřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
26A5400 Hones SeppHones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 80 Kč
CHT4801 Starka FrantišekStarka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
CHT5101 Zlesák MilanZlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
CHT4802 Vítek JosefVítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT4701 Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
CHT5301 Matras JaroslavMatras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
BBM5100 Denemarek OldřichDenemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 80 Kč
RUZ5105 Kodys VáclavKodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč

HDR 1.41 km, 60 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal ProkopDočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
JHB1051 Slavíčková JulieSlavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 40 Kč
CHT1401 Korecký RadanKorecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
SJH1252 Jelínková AnnaJelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1152 Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1550 Kubáková LauraKubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1351 Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
CHT1202 Martinec EduardMartinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
CTB1202 Běloušek MatějBěloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
TTR1152 Sobotková KarolínaSobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
CHT1151 Boučková ElenaBoučková Elena OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 53155 40 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 888644 40 Kč
RUZ1600 Gregor ŠimonGregor Šimon TJ Růžená 2135179 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1251 Kubešová KláraKubešová Klára TJ Růžená C 2125340 40 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1252 Nevrklová AdélaNevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
CHT1601 Kuban DanielKuban Daniel OOB SK Chrast C 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan NepomukMočuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
OSN1357 Močubová Magdaléna MarieMočubová Magdaléna Marie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč

P 1.47 km, 60 m, 15 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7551 Nováková HanaNováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
SJH7151 Nouzová AlenaNouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
PZR7801 Kříž MartinKříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 40 Kč
PZR7550 Sobotková HelenaSobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
26A5650 Haider AnnaHaider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 40 Kč
PZR7951 Pařízková KateřinaPařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
PZR0011 Pařízek JanPařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 40 Kč
STA7651 Vítovcová RadanaVítovcová Radana OK Střelka C 2118113 40 Kč
SJI8751 Kaňáková PetraKaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava 51774 40 Kč
0030002 Buráňová HanaBuráňová Hana 003 - BzB 2108870 40 Kč
RUZ7502 Fraj OldřichFraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
TBM4907 Procházka JanProcházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 40 Kč
JHBja01 Jahodová JulieJahodová Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 04686 40 Kč
JHBja02 Adamcová TerezaAdamcová Tereza TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
JHBja03 Březinová AničkaBřezinová Anička TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
JHBja04 Jahoda JonášJahoda Jonáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53444 40 Kč
JHBja05 Adamec DavidAdamec David TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
JHBja06 Březina JanBřezina Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
JHBja07 Jahoda ŠtěpánJahoda Štěpán TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49805 40 Kč

T 1.71 km, 60 m, 20 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 2118474 80 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 2112761 80 Kč
0020001 Jirků FrantišekJirků František 002 - Jirků 361999 80 Kč
TUR6550 Kosíková HelenaKosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 80 Kč
SOB8851 Randíková MagdalénaRandíková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
SOB8703 Randík JanRandík Jan SOBSA C 7209786 80 Kč
celkem přihlášených: 431, vklad: 29180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.