Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Stropešín
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SJH Jindřichův Hradec C 443107 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 52240 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
2.30 km, 35 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
JHB0852 Slavíčková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106738 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast C 2115706 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 2143411 40 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 52247 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
OSN0750 Dostálová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
2.50 km, 45 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 40 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka C 2116453 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 8414138 80 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 80 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 2118111 120 Kč
2.90 km, 70 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
CTB0150 Ondráčková Eliška SK OB Chotěboř C 2121754 80 Kč
4.30 km, 130 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 80 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8656531 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
ASU8964 Bořilová Klára Magnus Orienteering C 515189 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 80 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7205966 80 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 80 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 0 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 120 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 120 Kč
2.90 km, 60 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava 2148195 80 Kč
CHT7651 Drobná Markéta OOB SK Chrast C 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
3.40 km, 90 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 336770 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
3.10 km, 65 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 120 Kč
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
2.40 km, 40 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 02244 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH0902 Šerhakl Bořek SJH Jindřichův Hradec C 889277 40 Kč
PZR0702 Zmydloch Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 112 60 Kč
2.40 km, 35 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1001 Štěpánek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
0030001 Drastík Václav 003 - SVČ Miroslav 2109701 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
2.50 km, 35 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CHT0804 Halamka Jiří OOB SK Chrast C 2115702 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 8654887 40 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 113 60 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 682677 60 Kč
3.00 km, 75 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 9201561 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
0030006 Šmíd Jiří 003 - SVČ Miroslav 2049579 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
3.20 km, 65 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 80 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 80 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 80 Kč
OSN0400 Jirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 80 Kč
3.40 km, 90 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2087700 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
5.70 km, 130 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 80 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 80 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava C 7200584 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec C 331357 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 80 Kč
RUZ0001 Čermák Marek TJ Růžená C 2127532 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 80 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 80 Kč
0050001 Nakvosas Gytis 005 - (LTU) OK Ažuolas 1394123 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 120 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 120 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 120 Kč
SJH9300 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079508 120 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 120 Kč
3.80 km, 100 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 120 Kč
4.40 km, 110 m, 20 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
0020001 Konfršt Josef 002 - OB Vepřová 2126341 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 436407 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 53500 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 80 Kč
0010001 Beneš Martin 001 - Beneš zapůjčit 150 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 120 Kč
4.10 km, 90 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 80 Kč
3.40 km, 75 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 120 Kč
3.20 km, 60 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
2.40 km, 35 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB1051 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
VBM1151 Fučíková Ema VSK Mendelu Brno C 49674 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
0030002 Drastíková Marie 003 - SVČ Miroslav 2109702 40 Kč
0030003 Drastíková Julie 003 - SVČ Miroslav 2109703 40 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SJH Jindřichův Hradec C 2118501 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
0040001 Králová Sára 004 - TTR příznivci 2115143 40 Kč
0040002 Mašová Štěpánka 004 - TTR příznivci 2115142 40 Kč
0040003 Mašová Jindřiška 004 - TTR příznivci 2092365 40 Kč
0040004 Homola František 004 - TTR příznivci 2092381 40 Kč
0040005 Homola Jan 004 - TTR příznivci 2092373 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SJH Jindřichův Hradec C 232396 40 Kč
0030004 Hlávka Vojtěch 003 - SVČ Miroslav 2109705 40 Kč
0030005 Hlávka Adam 003 - SVČ Miroslav 2109706 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 2141936 40 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 40 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 40 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 40 Kč
RUZ1600 Gregor Šimon TJ Růžená 8654884 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1300 Jelínek Šimon TJ Růžená C 2092366 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2118112 40 Kč
2.90 km, 45 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč 303960 40 Kč
TTR8152 Dosbabová Magdalena OOB Třebíč C 2011822 40 Kč
PZR7402 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 40 Kč
PZR7900 Štěpánek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53149 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
0040006 Šabatková Žaneta 004 - TTR příznivci 2115136 40 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 40 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116494 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
TTR3131 rodina Krotkých OOB Třebíč 40 Kč
celkem přihlášených: 395, vklad: 25530 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.