Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Žďár nad Sázavou, Autokempink Pilák
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     Odhláška     P    
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 40 Kč
PZR0951 Kamarádová Tereza UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 80 Kč
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420044 40 Kč
JHB1051 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 40 Kč
2.20 km, 60 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
JHB0852 Slavíčková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106738 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 2125342 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7208071 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 2081356 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0750 Dostálová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2134370 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
3.60 km, 125 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7210128 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 2116453 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 40 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2126374 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 7210814 60 Kč
3.90 km, 135 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 80 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 80 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 80 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 2029215 80 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 120 Kč
5.00 km, 160 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava A 1396852 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
5.70 km, 175 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 80 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast B 51970 80 Kč
ASU8964 Bořilová Klára Magnus Orienteering C 515189 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 80 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 80 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 80 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 120 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 160 Kč
CHT8852 Sadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 160 Kč
4.50 km, 145 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
CTB8352 Provazníková Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava 2148195 80 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 80 Kč
5.00 km, 165 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7007960 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 80 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 336770 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118111 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
3.80 km, 110 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
3.30 km, 95 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
2.60 km, 75 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 40 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 40 Kč
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2118114 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
PZR1001 Štěpánek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420004 40 Kč
3.20 km, 90 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 682677 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 40 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118113 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 40 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
3.50 km, 100 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2120640 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118112 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 1426043 40 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 80 Kč
5.20 km, 145 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 80 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115149 80 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 80 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 80 Kč
6.10 km, 220 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115144 80 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená A 8020220 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 120 Kč
6.30 km, 200 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 80 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 80 Kč
0010001 Bořil Petr 001 - Bořilovi zapůjčit 110 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 80 Kč
CHT8602 Štefan Jan OOB SK Chrast C 8655451 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 80 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 80 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ0000 Pavlík Lukáš TJ Růžená C 8654884 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 80 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 80 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 8654906 120 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 120 Kč
4.70 km, 140 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 80 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 80 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 120 Kč
5.10 km, 170 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 80 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 80 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 80 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava C 2127602 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 80 Kč
0030001 Konfršt Josef 003 - OB Vepřová 2126341 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 80 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 53500 80 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
4.90 km, 175 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 80 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 120 Kč
4.50 km, 140 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
JHB6207 Bláha Leoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52362 160 Kč
3.80 km, 105 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 120 Kč
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
PZR1300 Doležel Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
CTB1751 Provazníková Stella SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
0030002 Konfršt Štěpán 003 - OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
0030003 Konfršt Mikuláš 003 - OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 40 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 2087631 40 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 40 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 20 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 20 Kč
3.30 km, 100 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Bořilová Petra 001 - Bořilovi zapůjčit 70 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
0020001 Jirků František 002 - Jirku 361999 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 40 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 981817 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec C 420443 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 40 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 40 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 40 Kč
0050001 Nováček Richard 005 - Kraskov zapůjčit 70 Kč
0060001 Fialová Barbora 006 - - zapůjčit 70 Kč
0070001 Mužátko Lukáš 007 - SKI team VYSOČINA zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 396, vklad: 25800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.