Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.57 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 40 Kč
0050002 Bláhová Klára 005 - Sokol Horní Jelení 2126356 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 40 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
2.17 km, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 40 Kč
0050007 Kušičková Lucie 005 - Sokol Horní Jelení 2148069 40 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 40 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 40 Kč
2.94 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 2125342 40 Kč
0050003 Kaplanová Viktorie 005 - Sokol Horní Jelení 2148137 40 Kč
0050004 Hamáková Adéla 005 - Sokol Horní Jelení 2148138 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2134370 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
3.71 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava C 2126386 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7210128 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 2116453 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2126374 40 Kč
5.09 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 80 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 80 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka C 2029215 80 Kč
6.19 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava A 1396852 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7207775 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
8.49 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 80 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
5.26 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 80 Kč
CTB8352 Provazníková Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava 2148195 80 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno C 232705 80 Kč
6.15 km, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 51836 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 80 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
LPU7962 Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52239 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 80 Kč
5.32 km, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
4.64 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
0050009 Bláhová Luba 005 - Sokol Horní Jelení 9118 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
3.84 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
2.57 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
2.17 km, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
3.34 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 682677 40 Kč
CTB0701 Krupička Vít SK OB Chotěboř C 2121768 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 40 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
4.86 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 40 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 40 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
6.56 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 80 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 80 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115149 80 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 80 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 80 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená A 8020220 80 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 80 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
8.11 km, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115144 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená A 8666870 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 120 Kč
11.05 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 80 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 80 Kč
7.43 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
CHT8602 Štefan Jan OOB SK Chrast C 8655451 80 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 80 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 80 Kč
PZR7808 Broum Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
8.75 km, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 53133 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C 330596 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
0050010 Bláha Jan 005 - Sokol Horní Jelení 9145 80 Kč
0050012 Kušička Josef 005 - Sokol Horní Jelení 1425339 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 80 Kč
0060001 Konfršt Josef 006 - OB Vepřová 2126341 80 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno C 416055 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 120 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 80 Kč
7.24 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
0040001 Novotný Petr 004 - DUKLA Blansko 2067992 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 80 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 80 Kč
6.28 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52970 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
4.67 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
2.17 km, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420042 40 Kč
CTB1751 Provazníková Stella SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
0050001 Hamáková Zuzana 005 - Sokol Horní Jelení 2148107 40 Kč
0050005 Štěpán Bláha 005 - Sokol Horní Jelení 9103 40 Kč
0050006 Švorcová Karolína 005 - Sokol Horní Jelení zapůjčit 70 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 51624 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
0050008 Kušičková Jolana 005 - Sokol Horní Jelení 2419956 40 Kč
0050011 Červinka Dominik 005 - Sokol Horní Jelení zapůjčit 70 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 40 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava 1425374 40 Kč
3.25 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53149 40 Kč
0010001 Věříšová Lenka 001 - OB Lenka 2129221 40 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
0020001 Balcarová Anežka 002 - neevidována v klubu OB zapůjčit 70 Kč
0030001 Jirků František 003 - Jirku zapůjčit 70 Kč
0030002 Jirků Olga 003 - Jirku 361999 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 40 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 40 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 981817 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210877 40 Kč
0020002 Závorková Adéla 002 - neevidována v klubu OB 428214 40 Kč
0070001 Jílek Martin 007 - TAJFUN Litomyšl zapůjčit 70 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
0080001 Sommer Jaroslav 008 - (j)Elita 2148176 40 Kč
0080002 Jahoda Jiří 008 - (j)Elita 1428935 40 Kč
0080003 Janás Petr 008 - (j)Elita 2126395 40 Kč
0080004 Markoš Martin 008 - (j)Elita zapůjčit 70 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 60 Kč
celkem přihlášených: 328, vklad: 21220 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.