Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2019
Místo konání:
Rudíkov
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 50 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2029214 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
2.60 km, 50 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 2125342 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2121893 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 2121757 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2135179 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 40 Kč
TTR0752 Mašterová Eva OOB Třebíč 52234 40 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2134370 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 2011822 40 Kč
2.80 km, 60 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava B 2126392 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 40 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 40 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 2116453 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 40 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 52247 40 Kč
3.00 km, 75 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 80 Kč
3.40 km, 75 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava A 1396852 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
4.70 km, 115 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
0020001 Šrámková Michaela 002 - OB Horní Pěna 8662335 80 Kč
CHT8852 Sadilkova Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 7210905 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8656601 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
TTR9151 Kulichová Zuzana OOB Třebíč C 116 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 120 Kč
3.10 km, 70 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 80 Kč
CTB8352 Provazníková Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno C 232705 80 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 80 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 80 Kč
3.50 km, 65 m, 22 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
3.30 km, 65 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
2.90 km, 60 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
2.50 km, 60 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
2.30 km, 50 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 40 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 40 Kč
PZR1001 Štěpánek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420004 40 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 40 Kč
2.60 km, 50 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 40 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 40 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 40 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 681891 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 40 Kč
SJI0705 Zach Martin OK Jihlava 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 40 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 40 Kč
3.10 km, 70 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast B 2127613 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 40 Kč
4.20 km, 95 m, 23 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 80 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 80 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 80 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 80 Kč
4.70 km, 105 m, 24 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232348 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
5.80 km, 130 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 80 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH9601 Novák Jakub SOS Jindřichův Hradec C 920682 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 80 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 80 Kč
ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno C 416055 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
0050001 Václavek Lukáš 005 - Tišnov 7300282 80 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 80 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 80 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 120 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 120 Kč
4.30 km, 100 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 80 Kč
4.80 km, 115 m, 27 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava C 2127602 80 Kč
0060001 Kozel Jiří 006 - Family Point zapůjčit 110 Kč
0060002 Hrabec Roman 006 - Family Point zapůjčit 110 Kč
4.20 km, 95 m, 22 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
PZR7402 Knap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
3.30 km, 65 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52970 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
0040001 Buráň Zdeněk 004 - BzB 2127637 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
2.90 km, 60 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420042 40 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 40 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 40 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 232379 40 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 40 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 40 Kč
CTB1751 Provazníková Stella SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno C 53311 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 40 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava 1425374 40 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 00110 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C pujcit 40 Kč
VBM1151 Fučíková Ema VSK Mendelu Brno C 49674 40 Kč
0060005 Kozel Kryštof 006 - Family Point pujcit (zdarma HDR) 40 Kč
0060006 Hrabec František 006 - Family Point pujcit (zdarma HDR) 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 40 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 40 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C pujcit 40 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 2144047 40 Kč
3.10 km, 65 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53149 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1425359 40 Kč
0010001 Nováková Jana 001 - MC Cirkus 7207874 40 Kč
0010002 Novák Pavel 001 - MC Cirkus 2134254 40 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 331352 40 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
0030001 Jirků Olga 003 - Jirků 361999 40 Kč
0030002 Jirků František 003 - Jirků zapůjčit 70 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 40 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 40 Kč
0040002 Buráňová Hana 004 - BzB 2108870 40 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 40 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 40 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 40 Kč
0060003 Hrabcová Dana 006 - Family Point zapůjčit 70 Kč
0060004 Kozlová Slávka 006 - Family Point zapůjčit 70 Kč
0070001 Podivínská Ivana 007 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit 70 Kč
0070002 Podivínský Tomáš 007 - SK Podivín Šalingrad zapůjčit 70 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2116487 40 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 40 Kč
celkem přihlášených: 365, vklad: 23490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.