Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Dobříč, fotbalové hřiště, GPS N 49°52.930', E 13°27.677'
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T4U     T5     T6U     Z1     Z2     Z3     ZF    
2.18 km, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 50 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 50 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 50 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 50 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 50 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 50 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 50 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 50 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 50 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C 50 Kč
2.62 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH0753 Maierová Daniela Victoria Radioelektronika Cheb C 2141926 50 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov C 2103708 50 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 50 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 50 Kč
NEK0750 Hrabánková Kateřina Anna Nejdek Orienteering C 2035733 50 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
2.83 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 50 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 50 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 50 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 50 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 2087719 50 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 50 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 50 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 50 Kč
DCH0654 Šimáčková Daniela Radioelektronika Cheb C 2121895 50 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 2126299 50 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 50 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 50 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 232611 50 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 50 Kč
LPM0653 Třísková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 50 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 50 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 50 Kč
2.55 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 70 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 70 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 70 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 70 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 8660361 70 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 70 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 70 Kč
ONO0453 Břečková Barbora SKOB Ostrov C 2126391 70 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 70 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
2.52 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 70 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 70 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 70 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 100 Kč
4.02 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 70 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 70 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 70 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 70 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 70 Kč
VPM9191 Březinová Marie KOS Slavia Plzeň C 888629 70 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 70 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 70 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 70 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň C 1400405 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 70 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 70 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 70 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 70 Kč
MAS7850 Halíková Renata OOB Aš C 301512 70 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 70 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 70 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 70 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 70 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 70 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 70 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 70 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 70 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 70 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 100 Kč
2.97 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
JES7251 Jandová Lenka OK Rakovník C 301670 70 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 70 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 70 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 70 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika OOB Aš C 2087633 70 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 301416 70 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 70 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 70 Kč
2.44 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 70 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 70 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 70 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 70 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 70 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 70 Kč
VPM4550 Jedličková Jindra KOS Slavia Plzeň C 01490 70 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 70 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 70 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 100 Kč
2.38 km, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 50 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 2090857 50 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C 232961 50 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 50 Kč
LPM1000 Parula Egon OK Lokomotiva Plzeň C 2113095 50 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 1421915 50 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 50 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 50 Kč
BSO0901 Švejda Pavel KOB Baník Sokolov C 301432 50 Kč
2.89 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 50 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb C 8662372 50 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 50 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 50 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8656612 50 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 50 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 50 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301726 50 Kč
MAS0700 Halík Libor OOB Aš C 237548 50 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš B 2026161 50 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 50 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 8660516 50 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 52381 50 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov C 50 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 50 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416220 50 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 50 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 2073704 50 Kč
3.19 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 50 Kč
LPM0503 Szabó Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 50 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 50 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 50 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 50 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 50 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 9101679 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 50 Kč
MIL0500 Samuel Marek Tesil Milevsko C zapůjčit 90 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov C 2083364 50 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 50 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 50 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 8651736 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 1421918 50 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 100 Kč
3.36 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS0302 Vendelberger Tomáš OOB Aš C 2026165 70 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 70 Kč
VPM0403 Grohmann Jan KOS Slavia Plzeň C 443084 70 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 70 Kč
3.52 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH0113 Svatek Daniel Radioelektronika Cheb B 2090868 70 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 70 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 70 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 70 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 301465 70 Kč
5.64 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 70 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 70 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 70 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 70 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 70 Kč
MAS9302 Šulc Marek OOB Aš C 2026166 70 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 70 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 70 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 8655489 70 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 1302790 70 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 70 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň C 361920 70 Kč
3.77 km, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 70 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 70 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 70 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 70 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 70 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 70 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 70 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 70 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 70 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 70 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 70 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 70 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman OOB Aš C 2087640 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 8660453 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 7003022 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 70 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 70 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 70 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 70 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 70 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 70 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 70 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 70 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 70 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 70 Kč
LPM7905 Šafránek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 70 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8808 100 Kč
3.37 km, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 70 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 70 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 70 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 70 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 70 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 70 Kč
LPM7099 Hajšman Jan OK Lokomotiva Plzeň zapůjčit 110 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 70 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 1421914 70 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 2075672 70 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 70 Kč
NEK7000 Nádeníček Josef Nejdek Orienteering C 2121001 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7210930 70 Kč
MAS7201 Černý Marcel OOB Aš C 2026167 70 Kč
0040001 Kopp Petr 004 - noname 1403411 70 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 70 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 70 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 70 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 70 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 70 Kč
2.97 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JES4701 Janda Josef OK Rakovník C 301667 70 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 70 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 70 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 70 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 70 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 70 Kč
2.44 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 70 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 70 Kč
1.95 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 50 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš C 2087666 50 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 50 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 416174 50 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 50 Kč
VPM1101 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň C 50 Kč
3.56 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 70 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 8660918 70 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 70 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 70 Kč
4.02 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 70 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 70 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 70 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C 01466 70 Kč
0080001 Nováková Lenka 008 - ner 246811 70 Kč
5.00 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 70 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 70 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 70 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 70 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 70 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 70 Kč
1.88 km, 60 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0450 Hegnerová Adéla OK Lokomotiva Plzeň C 2049581 70 Kč
VPM1000 Beránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 09129 70 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 70 Kč
KRL1001 Vlach Viktor Kometa Kralovice C 51475 70 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 70 Kč
SKV6752 Řeháková Radka TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 110 Kč
ONO0654 Kocumová Linda SKOB Ostrov C 2143384 70 Kč
VPM1300 Rauch Tobiáš KOS Slavia Plzeň C 52376 70 Kč
VPM1500 Rauch Jonáš KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 110 Kč
2.84 km, 100 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 70 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov C 2102677 70 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 70 Kč
KRL7801 Houba Petr Kometa Kralovice C 70 Kč
KRL8251 Houbová Hana Kometa Kralovice C 70 Kč
KSH7301 Maun Petr OB Kašperské Hory C 51156 70 Kč
LPM7854 Jedličková Renata OK Lokomotiva Plzeň C 2085607 70 Kč
ONO0502 Mokrusch Dan SKOB Ostrov C 301495 70 Kč
4.65 km, 120 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 70 Kč
JES6750 Bílá Jiráňová Irena OK Rakovník C 7207882 70 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 70 Kč
1.95 km, 80 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Isabela Mašková 001 - Xxx 995803 70 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 70 Kč
LPM1101 Bursa Áron OK Lokomotiva Plzeň C 236984 70 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 70 Kč
MAS1250 Halíková Lucie OOB Aš C 4455 70 Kč
NEK1350 Pávková Anna Nejdek Orienteering C 70 Kč
VPM1251 Krsová Anna KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 110 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 70 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 70 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 70 Kč
0030001 Martínek Ondřej 003 - KOS VPM 70 Kč
0030002 Martínek Vítek 003 - KOS VPM 01464 70 Kč
KSH1201 Maun Michal OB Kašperské Hory 51155 70 Kč
LPM7709 Jedlička Karel OK Lokomotiva Plzeň C 49638 70 Kč
VPM1301 Křenek Martin KOS Slavia Plzeň C 70 Kč
VPM1616 Bouchal Vít KOS Slavia Plzeň C 995860 70 Kč
celkem přihlášených: 310, vklad: 20200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.