Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T4     TU     Z1     ZF    
2.05 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 50 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 50 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 50 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 50 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 80 Kč
ONO0951 Makovcová Julie SKOB Ostrov C 50 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 50 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 50 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 2124756 50 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 416318 50 Kč
KRL1055 Blechová Adéla Kometa Kralovice C 2126294 50 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 50 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 50 Kč
2.14 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 50 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 50 Kč
NEK0750 Hrabánková Kateřina Anna Nejdek Orienteering C 2035733 50 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
SKV0751 Soukupová Silva TJ Slovan Karlovy Vary C 2103295 50 Kč
ONO0852 Kučerová Veronika SKOB Ostrov C 50 Kč
3SZ0001 Šperlová Iva Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0002 Bártová Kornélie Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0004 Patková Viktorie Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0005 Peřinová Eliška Neregistrovaní 2103720 50 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 50 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 50 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 50 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 2134297 50 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 2127544 50 Kč
MLA0752 Székelyová Viktória MLOK Mariánské Lázně C 1421911 50 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 50 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 50 Kč
EKP0799 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha 1403429 50 Kč
2.44 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 50 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 50 Kč
ONO0654 Kocumová Linda SKOB Ostrov C 2143384 50 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 50 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 50 Kč
LPM0653 Třísková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 50 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 50 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 50 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 50 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 50 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 50 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 50 Kč
3SZ0009 Holá Valerie Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0010 Kolovratová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0011 Peřinová Zuzana Neregistrovaní 2106733 50 Kč
ONO0669 Měchurová Zuzana SKOB Ostrov 2118502 50 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 2126299 50 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 50 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 50 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 50 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 2099507 50 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416186 50 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 232611 50 Kč
ONO0554 Kučerová Eliška SKOB Ostrov C 50 Kč
NEK0550 Čáslavská Klára Nejdek Orienteering 2113473 50 Kč
2.83 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 70 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 70 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 70 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 70 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 70 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 8686 70 Kč
3SZ0018 Dvořáková Karla Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3SZ0019 Šmejkalová Viktorie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 70 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 70 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 70 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 70 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 70 Kč
3SZ0023 Kolenatá Ema Neregistrovaní 70 Kč
3.31 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 7875 70 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 70 Kč
3.87 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 70 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 70 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 70 Kč
SKV8751 Krafčiková Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 70 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 70 Kč
0040001 Pecoldová Pavlína 004 - Cookies & Pancakes 8631588 70 Kč
3.31 km, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 70 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 70 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 70 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 70 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 1421925 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 70 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 70 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 70 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 70 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 70 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 70 Kč
NNN1977 Váchová Ilona Neregistrovaní 2113446 70 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 70 Kč
MLA7752 Székelyová Erika MLOK Mariánské Lázně C 2059738 70 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 70 Kč
EKP7999 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha 2078485 70 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 70 Kč
3.31 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 70 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 70 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 70 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 70 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 70 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 70 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 70 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 70 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 70 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 70 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 70 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 70 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 70 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 70 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 70 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 70 Kč
2.83 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 70 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 70 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 70 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 70 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 70 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 70 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
2.44 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 50 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 50 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 50 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 50 Kč
VPM4550 Jedličková Jindra KOS Slavia Plzeň C 01490 50 Kč
2.05 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 50 Kč
LPM1000 Parula Egon OK Lokomotiva Plzeň C 2801411 50 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 50 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 50 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 50 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 50 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 50 Kč
KRL0903 Šebian Samuel Kometa Kralovice C 434576 50 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 50 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C 232961 50 Kč
2.24 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 50 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 50 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 8660516 50 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 50 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 50 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 50 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov C 1400426 50 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 50 Kč
3SZ0006 Holý Tobiáš Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0007 Bauer David Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0008 Witney Sanuel Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš B 2026167 50 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 50 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301726 50 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 50 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 2126308 50 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 50 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 232235 50 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 50 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 50 Kč
KRL0707 Štěpánský Jakub Kometa Kralovice 51475 50 Kč
KRL0708 Havlík Jakub Kometa Kralovice 51477 50 Kč
2.68 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 50 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 50 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 50 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 50 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 50 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov C 8028820 50 Kč
3SZ0012 Vyskočil Jan Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0013 Krul Michal Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3SZ0014 Kováč Štěpán Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 8651736 50 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 2099518 50 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 50 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 50 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 1421918 50 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 9101679 50 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
3.48 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 70 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 70 Kč
VPM0403 Grohmann Jan KOS Slavia Plzeň C 443084 70 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 70 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 70 Kč
NNN2003 Dlabač Marek Neregistrovaní 1450162 70 Kč
3SZ0015 Kollár Nikola Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3SZ0016 Dvořák Jan Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3SZ0017 Pavlas Ondra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 70 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301432 70 Kč
3.88 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 70 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 70 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 8656612 70 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 70 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 70 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 70 Kč
4.79 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 70 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 70 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 70 Kč
KSH8501 Paták Pavel OB Kašperské Hory C 8676 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 70 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 70 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 70 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 70 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 70 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 8655489 70 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 70 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 70 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 70 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 70 Kč
0040002 Dvořáček Dan 004 - Cookies & Pancakes 8629750 70 Kč
MAS9302 Šulc Marek KČT Aš C 2026166 70 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 70 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 70 Kč
VPM0209 Mayer Šimon KOS Slavia Plzeň A 8656537 70 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 70 Kč
3.97 km, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 70 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 70 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 70 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 70 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 70 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 70 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2148155 70 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 70 Kč
0010001 Parula Martin 001 - LPM 2113095 70 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 70 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 70 Kč
LPM7905 Šafránek Petr OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 100 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 7003022 70 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 8660453 70 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 70 Kč
3SZ0003 Nováček Jan Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3SZ0022 Bauer Jan Neregistrovaní 70 Kč
3.88 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 70 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 70 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 70 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 70 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7210930 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 70 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8694 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 70 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 70 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 70 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 2075672 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 1421914 70 Kč
3.48 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 70 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 70 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 70 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 70 Kč
LPM6000 Valeš Milan OK Lokomotiva Plzeň C 8656689 70 Kč
2.68 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 50 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 50 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 50 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
2.24 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 50 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 50 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 50 Kč
1.64 km, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 60 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 60 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 60 Kč
3.87 km, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 70 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 70 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C 01466 70 Kč
KRL9359 Březinová Ivana Kometa Kralovice 2017667 70 Kč
5.08 km, 23 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 70 Kč
1.69 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1000 Beránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 09129 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
ONO7552 Holíková Ilona SKOB Ostrov C 2087686 60 Kč
ONO0502 Mokrusch Dan SKOB Ostrov C 60 Kč
SKV6752 Řeháková Radka TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 60 Kč
LPM7050 Valešová Irena OK Lokomotiva Plzeň C 7201192 60 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 995793 60 Kč
1.57 km, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 7880 60 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 60 Kč
KSH1201 Maun Michal OB Kašperské Hory 51155 60 Kč
0030002 Dlouhá Viktorie 003 - MAS - KČT Aš zapůjčit 90 Kč
0030003 Dlouhý Erik 003 - MAS - KČT Aš 232364 60 Kč
LPM1101 Bursa Áron OK Lokomotiva Plzeň C 236984 60 Kč
LPM0099 Populová Alžběta OK Lokomotiva Plzeň 236982 60 Kč
celkem přihlášených: 313, vklad: 19800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.