Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Sedmihorky - Autocamp
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 750
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 80 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 80 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 80 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 80 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 80 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 2134259 80 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 80 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 120 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
0010008 Hoke Berenika 001 - Klub dobré zprávy zapůjčit 120 Kč
0010018 Součková Adélka 001 - Klub dobré zprávy 2144104 80 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C zapůjčit 120 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084433 80 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava C 2084437 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 51139 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 2801013 80 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
0010005 Glybovská Ivona 001 - Klub dobré zprávy 2144049 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 80 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 80 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 80 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662699 80 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 80 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk C 2060209 80 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 80 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 80 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 80 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 80 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 120 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 120 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 120 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 120 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 120 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 120 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 120 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 120 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8393 120 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 120 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 120 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 120 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 120 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 120 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 120 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 120 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 120 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 120 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 120 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 120 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 120 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 120 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 120 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 120 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 120 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 120 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 120 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 120 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 120 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 120 Kč
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 110 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 110 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk 301543 110 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 110 Kč
CHA9450 Legátová Alžběta OK Chrastava C 8198 110 Kč
CHA8852 Hradcová Zuzana OK Chrastava C 4662 110 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 110 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 110 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 110 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 110 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 110 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 9969 110 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 110 Kč
Rank. koef.: 1
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 120 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 120 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 120 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 120 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 120 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 120 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 120 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 120 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 120 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 120 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 120 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 120 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 120 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 120 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 120 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 120 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 120 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 120 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 120 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 120 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 120 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 120 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 120 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 120 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 120 Kč
0070002 Vávrová Sára 007 - StillAliveCZ 2118477 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 120 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 120 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 120 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 120 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 120 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 120 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 120 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 120 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 120 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 120 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 120 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 120 Kč
0070001 Vávrová Rút 007 - StillAliveCZ zapůjčit 160 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 120 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 120 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 120 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 120 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 120 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 120 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 120 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 120 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 120 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 120 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 120 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 120 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 120 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 120 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 120 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering 2032117 120 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 120 Kč
0040001 Karafiátová Lucie 004 - Karafiáti 2134251 120 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 120 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084434 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 120 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 120 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8663120 120 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 120 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 120 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 120 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 120 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 120 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 120 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 120 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 120 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 120 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 120 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 120 Kč
0010001 Benešová Marika 001 - Klub dobré zprávy 2103782 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 120 Kč
LME7451 Berchová Kateřina SK Los Mělník C zapůjčit 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 120 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2801288 120 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 120 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 120 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 120 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 120 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 120 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 120 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 120 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 120 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 120 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 120 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 120 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 120 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 120 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 120 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 120 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 120 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 120 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 120 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 120 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 120 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 120 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 120 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 120 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 120 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 80 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 80 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 80 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov C doplníme 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 80 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402223 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 80 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 80 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 80 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 80 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 80 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
0010011 Kvasnička Jakub 001 - Klub dobré zprávy 2144081 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 80 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 80 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 80 Kč
0060002 Kasse Jakub 006 - HO Jurije Gagarina zapůjčit 120 Kč
0060003 Kasse Matej 006 - HO Jurije Gagarina zapůjčit 120 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 80 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 1429012 90 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 90 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 90 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 90 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 90 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 90 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 90 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 90 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 90 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 90 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 90 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 90 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 90 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 90 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 90 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 90 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 90 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 90 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 90 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 90 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 90 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 90 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 90 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 90 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084431 90 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 90 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 90 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 90 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 2084435 90 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 90 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 90 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering C 1424649 90 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 90 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420454 90 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 90 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 90 Kč
LLI0501 Šašek Martin LOK-o Liberec C 2112779 90 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 90 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 90 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 90 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 90 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 90 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 90 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 90 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 90 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 2060291 90 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 90 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 90 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 51771 90 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 120 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 120 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 120 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 120 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 120 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 120 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 120 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 120 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 7130603 120 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 120 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec B 7055011 120 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 120 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 120 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 120 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 120 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 120 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 120 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 120 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 120 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 120 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 120 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 120 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 120 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 120 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 120 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 120 Kč
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 120 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 120 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 120 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 120 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103747 120 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 120 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027217 120 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 120 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 120 Kč
9QC9200 Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda C 7210926 120 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 120 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 120 Kč
Rank. koef.: 1
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 120 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 120 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 120 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 120 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 120 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 120 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 120 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 120 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 120 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 120 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 120 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 120 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 120 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 120 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 120 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 120 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 120 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 120 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 120 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 120 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 120 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 120 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 120 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 120 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 120 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 120 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 120 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 9003139 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 120 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 120 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 120 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 120 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 120 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 120 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 120 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 120 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 120 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 120 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 120 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 120 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 120 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 120 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 120 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 120 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 120 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 120 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 120 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 120 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 120 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 120 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 120 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 120 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 120 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
13D6702 Mieske Frank (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 7208102 120 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 120 Kč
0060001 Kasse Jakub 006 - HO Jurije Gagarina 8554 120 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 120 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 120 Kč
6KC7800 Albrecht David Neregistrovaný zapůjčit 160 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 120 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 120 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 120 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 120 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 120 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 120 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 7203328 120 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 120 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 120 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 120 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 120 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 120 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 120 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 120 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering 52179 120 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 120 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 120 Kč
RUM7101 Hladík Petr ZOOB Rumburk 4641706 120 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 120 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 120 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 120 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 120 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 120 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662707 120 Kč
0010002 Beneš Petr 001 - Klub dobré zprávy 301113 120 Kč
0010003 Souček Miloslav 001 - Klub dobré zprávy 2144109 120 Kč
0010004 Glybovský Ilja 001 - Klub dobré zprávy 2144093 120 Kč
0010012 Kvasnička Ladislav 001 - Klub dobré zprávy 2144106 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 120 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 120 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 120 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 120 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 120 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 120 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 120 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 120 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 120 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 120 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 120 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 120 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 120 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 120 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 120 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 120 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 120 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 120 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 120 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 120 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 120 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 120 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 120 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 120 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 120 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 120 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 120 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 120 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 120 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 120 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 120 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 120 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 120 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 120 Kč
0050001 Halač Jaro 005 - Outdoor Praha 2133888 120 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 120 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 120 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 120 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 120 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 120 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 120 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 80 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 80 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 80 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 80 Kč
ADA1451 Tejkalová Zuzana OOB Spartak Adamov 52714 80 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 120 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 80 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 2080944 80 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
0010006 Brzobohatá Eliška 001 - Klub dobré zprávy 2144054 80 Kč
0010007 Vondráček Daniel 001 - Klub dobré zprávy 2144108 80 Kč
0010009 Hoke Magdaléna 001 - Klub dobré zprávy 2144030 80 Kč
0010010 Jůza Bruno 001 - Klub dobré zprávy 2144095 80 Kč
0010013 Kvasničková Julie 001 - Klub dobré zprávy 2144032 80 Kč
0010014 Vostruha Aleš 001 - Klub dobré zprávy 2144057 80 Kč
0010015 Vostruhová Ivana 001 - Klub dobré zprávy 2144102 80 Kč
0010016 Šlapák Štěpán 001 - Klub dobré zprávy 2144073 80 Kč
0010017 Šlapák Matěj 001 - Klub dobré zprávy 2144072 80 Kč
TUR1509 Svoboda Filip OOB TJ Turnov C 1000 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 80 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
TEP1450 Němcová Rozárie Tempo Praha C 7210118 80 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 80 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 80 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 80 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
RUM7151 Hladíková Andrea ZOOB Rumburk 4641705 80 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 80 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 80 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 80 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 80 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka 7203329 80 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering zapůjčit 120 Kč
0020001 Čečerle Lukáš 002 - LBC 2143368 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2049591 80 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 2049594 80 Kč
CHA7605 Gomolák Jan OK Chrastava C 2070841 80 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084432 80 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka 416844 80 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 2084438 80 Kč
CHA7853 Justová Marie OK Chrastava 2084439 80 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 80 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 80 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 80 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 80 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 80 Kč
celkem přihlášených: 750, vklad: 78990 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.