Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Janská
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 2126371 110 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 2801286 110 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 110 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 110 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 110 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4359 110 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 110 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 110 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 110 Kč
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 90 Kč
CHA0952 Čulíková Kateřina OK Chrastava C 2084450 90 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 90 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084432 90 Kč
LTP1150 Klášterková Ema OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52925 90 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 90 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 90 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 90 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 110 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 2148111 110 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 2801013 110 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 110 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 110 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 110 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 110 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 110 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 110 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 110 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 110 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 110 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 110 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 110 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 110 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 110 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 110 Kč
RUM0852 Semerádová Štěpánka ZOOB Rumburk C 4616540 110 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 110 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 110 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 110 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 110 Kč
3.40 km, 100 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 110 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 110 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 110 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 110 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 110 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 110 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 110 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 110 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 110 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 110 Kč
BOR0657 Prošková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4430 110 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 110 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 110 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 110 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 110 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 110 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 110 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 110 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 110 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 110 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 110 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 110 Kč
4.50 km, 140 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 150 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 150 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 150 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 150 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 150 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8393 150 Kč
KAS0450 Anežka Šípová KOB Kamenický Šenov C 1909092 150 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 150 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 150 Kč
5.30 km, 220 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 150 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 150 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 150 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 150 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 150 Kč
5.00 km, 200 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 150 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 150 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 150 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 150 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 150 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 150 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 150 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 150 Kč
7.30 km, 330 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 150 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 150 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 150 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 150 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 150 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 150 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 150 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 150 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 150 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 150 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 150 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 150 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 150 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 150 Kč
5.80 km, 240 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 150 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 150 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 150 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 150 Kč
0100003 Jakubská Jitka 010 - JAK 2124803 150 Kč
4.70 km, 200 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 150 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 150 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 150 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2070841 150 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 150 Kč
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 150 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 150 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 150 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 150 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 150 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 150 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 150 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 150 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 150 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 150 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 150 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 150 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 150 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 150 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 150 Kč
4.70 km, 180 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 150 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 150 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 150 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 150 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 150 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 150 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 150 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 150 Kč
0040001 Hošková Milada 004 - Ústi - neregistrovaní 420408 150 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 150 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 150 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 150 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 150 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 150 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 150 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
4.20 km, 160 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
71D6501 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2005299 150 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 8130762 150 Kč
71D6851 Müller-Wenzke Astrid (GER) USV TU Dresden 300938 150 Kč
71D6950 Woy Anja (GER) USV TU Dresden 2008970 150 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 150 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 150 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 150 Kč
3.90 km, 180 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 150 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 150 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 150 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 150 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 150 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 150 Kč
3.20 km, 140 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 150 Kč
2.80 km, 130 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 110 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 110 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 110 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 110 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 110 Kč
2.40 km, 90 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 110 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 110 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 110 Kč
2.20 km, 60 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 110 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 110 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 110 Kč
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 110 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 110 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 110 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 110 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 110 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 110 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 110 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 110 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 110 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 110 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 110 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 110 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 110 Kč
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 90 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 90 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 90 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 90 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 90 Kč
0060001 Hrůzek Jan 006 - Šenovák 08238 90 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 90 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 90 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4362 90 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 90 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 90 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 90 Kč
0100001 Jakubský Pavel 010 - JAK 2120625 90 Kč
0100002 Jakubský Filip 010 - JAK 2120646 90 Kč
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 2126361 110 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 110 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 110 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 110 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 110 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 110 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 110 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084446 110 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 110 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 150 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 110 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 110 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 110 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 110 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 110 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 110 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 110 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 110 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering C 1424649 110 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 110 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 110 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 110 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 110 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 110 Kč
4.50 km, 140 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 110 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 110 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 2060291 110 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420454 110 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 110 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 110 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 110 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8662304 110 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 110 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 110 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 110 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 110 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 110 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 110 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 110 Kč
5.30 km, 220 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 150 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 150 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 150 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 150 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor B 446338 150 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 150 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 150 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 8414 150 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 150 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 150 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 150 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 150 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 150 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 7130603 150 Kč
7.20 km, 340 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 150 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 150 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 150 Kč
6.10 km, 240 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 150 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 150 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 150 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 150 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 150 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 150 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 150 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 150 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 150 Kč
9.90 km, 450 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 150 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 150 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 150 Kč
0010001 Bruns Kalvis 001 - (LAT) Ozons OK 8000878 150 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 150 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 150 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 150 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 150 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 150 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 150 Kč
71D9001 Knitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 8080390 150 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 150 Kč
71D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 1802201 150 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 150 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 150 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 150 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 150 Kč
7.40 km, 370 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 150 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 150 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 150 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 150 Kč
VLI8301 Šipoš Richard Slavia Liberec orienteering C 4411241 150 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 150 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 150 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 150 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 150 Kč
7.10 km, 340 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 150 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 150 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 150 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 150 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 150 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 150 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 150 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 150 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 150 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 150 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 150 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 150 Kč
0100004 Jakubský Ondřej 010 - JAK 7701 150 Kč
6.10 km, 330 m, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 150 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 150 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 150 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 150 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049594 150 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 150 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 150 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662286 150 Kč
0040002 Grisa Tomáš 004 - Ústi - neregistrovaní 7206541 150 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 150 Kč
0050001 Müller Kai 005 - (GER) SBB 8300672 150 Kč
LTP7400 Klášterka Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 150 Kč
0080001 Tourek Jan 008 - Česká Kamenice 2120070 150 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 150 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 150 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 150 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 150 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 150 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 150 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 150 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 150 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 150 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 150 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 150 Kč
5.80 km, 240 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 150 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 150 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 150 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 150 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 150 Kč
57D6500 Knitsch Wolfram (GER) Post-SV Chemnitz 7000026 150 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 150 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 150 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 150 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 150 Kč
71D6504 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 651114 150 Kč
71D6700 Lubs Alexander (GER) USV TU Dresden 1990001 150 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 8170663 150 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 150 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 150 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 150 Kč
71D0850 Hoffmann Martin (GER) USV TU Dresden 300935 150 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 150 Kč
4.70 km, 200 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 150 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 150 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 150 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 150 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 150 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 150 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 150 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 150 Kč
4.70 km, 180 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 150 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 150 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín 7111213 150 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 150 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 150 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 150 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 150 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 150 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 150 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 150 Kč
4.40 km, 170 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 110 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 110 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 110 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 110 Kč
3.50 km, 100 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 110 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 110 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 110 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 110 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 110 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 110 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 110 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 110 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 2084968 110 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 110 Kč
3.30 km, 100 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 110 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 110 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 110 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 110 Kč
2.90 km, 90 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 110 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 110 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 110 Kč
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 90 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 90 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 90 Kč
0030002 Votava Jan 003 - DSVJ zapůjčit 130 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 90 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 90 Kč
0070001 Javůrek Ondřej 007 - Javoři :-) zapůjčit 130 Kč
BOR1103 Kolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4653 90 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 90 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 90 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 90 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 90 Kč
2.80 km, 100 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 90 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 90 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 90 Kč
LTP7551 Jelínková Jiřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52924 90 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 90 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering 4402225 90 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084431 90 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 90 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 90 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 90 Kč
BOR0150 Svobodová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8416 90 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 90 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 90 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 90 Kč
5.70 km, 280 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 150 Kč
0020001 Meduna Jan 002 - SUL Ústí nad Labem 08143 150 Kč
0020002 Vízek Ondřej 002 - SUL Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 150 Kč
0030001 Votava David 003 - DSVJ 2206735 150 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 150 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 150 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 150 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 150 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 150 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 150 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
celkem přihlášených: 454, vklad: 59700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.